• Σημαντική πρόοδος!!

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #136406  από Danai34
 Τετ Ιαν 10, 2024 2:32 pm
Ούτε εγώ δε πιστεύω αυτό που επιτέλους συνέβη μετά από καιρό!τη Δευτέρα που μας πέρασε έκανα τη δεύτερη δόση tysabri, παράλληλα κάνω και φυσικοθεραπείες και στη καθημερινότητα μου κάνω και γυμναστική και όσο μπορώ περπατάω(πριν ένα μήνα δε μπορούσα να σηκωθώ από τη καρέκλα) βλέπω ότι πλέον κάνω πράγματα που πριν δε μπορούσα.ευχομαι όλοι μας να πάμε όσο το δυνατόν καλύτερα με καλή ψυχολογία που είναι και το σημαντικότερο ❤️
 #136407  από Στάθης
 Παρ Ιαν 12, 2024 4:33 pm
Danai34 έγραψε: Τετ Ιαν 10, 2024 2:32 pm Ούτε εγώ δε πιστεύω αυτό που επιτέλους συνέβη μετά από καιρό!τη Δευτέρα που μας πέρασε έκανα τη δεύτερη δόση tysabri, παράλληλα κάνω και φυσικοθεραπείες και στη καθημερινότητα μου κάνω και γυμναστική και όσο μπορώ περπατάω(πριν ένα μήνα δε μπορούσα να σηκωθώ από τη καρέκλα) βλέπω ότι πλέον κάνω πράγματα που πριν δε μπορούσα.ευχομαι όλοι μας να πάμε όσο το δυνατόν καλύτερα με καλή ψυχολογία που είναι και το σημαντικότερο ❤️

Γεια σου Δανάη, είναι πολύ ευχάριστο να ακούς και να βλέπεις τέτοιες αναρτήσεις, καλή προόδου. Εύχομαι να συνεχίσεις να προοδεύεις, όπως και σε όλα τα μέλη του φόρουμ, μακάρι να βλέπουμε αναρτήσεις προόδου και καλή υγείας !!

Συνέπεια στην γυμναστική την καλή διατροφή και στην ψυχολογία !! Τα φάρμακα έρχονται και παρέρχονται, αλλά οι συνήθειες στην καθημερινότητά μας είναι πάντα ΖΩΗ ΠΑΡΟΥΣΑ !!

:emojis-1: !!! :smile-coffee: :smile-coffee:
kolimbi.jpg
kolimbi.jpg (154.09 KiB) Προβλήθηκε 547 φορές