• Μικρές χαρές..

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #65186  από tzitzifia
 Σάβ Δεκ 10, 2011 9:50 pm
Σήμερα μετά από ένάμιση μήνα "εγκλεισμού" στο σπίτι λόγω του τρομερού ιλίγγου (ούτε ταβάνι δεν κοίταζα αρχικά, γύρναγε το φως :confusion-seeingstars: ), είμαι καλά (φοβάμαι μέχρι κ να το πω). Μπήκα Αιγινήτιο κ ευτυχώς έχουν κλινική ημέρας άρα μπαίνω, κάνω κορτιζόνη κ βγαίνω. Σήμερα πήγα για καφέ!!! Στη λιακάδα!! Ελπίζω να μη γελάτε, μάλλον είμαι σίγουρη οτι καταλαβαίνετε! Είμαι τόσο χαρούμενη! Εκτίμησα τόσο τον καφέ έξω έστω κ 10 λεπτά απ' το σπίτι μου, μέχρι κ το ότι δε μου είναι κουραστικό να γράφω μία φράση στο pc ή έστω να διαβάσω!!! Θα δω κ ταινία σήμερα! Το ξέρω ότι όταν τα λέω σε άλλους μπορεί να με κοιτάνε περίεργα δήθεν με κατανόηση αλλά εδώ απλά ήθελα να μοιραστώ τη χαρά μου και να δώσω μια νότα αισιοδοξίας σε όποιον αυτό το διάστημα δεν είναι και στα καλύτερα του. Να μένουμε όλοι με τη σκέψη οτι που θα πάει θα περάσει!!!! Μέχρι κ τα πιάτα χαιρόμουν που έπλενα (μαζοχισμός εντελώς :violence-pistoldouble: ). Τι όμορφο να αντλούμε χαρά απ' το "τίποτα". Καλό βράδυ σε όλους με θετική σκέψη και αισιοδοξία.
 #65187  από billios
 Σάβ Δεκ 10, 2011 9:58 pm
Μικρες κουβεντες που οπλιζουν με θαρρος,τουλαχιστον εμενα.Μπραβο τζιτζι,χαιρομαι που εισαι καλα
 #65188  από maria E
 Σάβ Δεκ 10, 2011 9:59 pm
Γεια σου ρε tzitzifia με τα ωραια σου! :greetings-clappingyellow:
 #65189  από kate2002
 Σάβ Δεκ 10, 2011 10:03 pm
αααχ τζιτζιφια, μη το παρακανεις με τις "μικρες χαρες" τωρα!!!
στα μερη μου τις λεμε φασινα... :laughing-rolling: :laughing-rolling:

να εισαι ολο και καλυτερα! :romance-kisscheek: :greetings-waveyellow:
 #65192  από tzitzifia
 Σάβ Δεκ 10, 2011 10:15 pm
Kate έννοια σου κ δεν τα βγάζω παραέξω αυτά μην παίρνουμε κ θάρρος!!! ;-)
 #65194  από Μιμικαμ
 Σάβ Δεκ 10, 2011 10:34 pm
Γειά σου βρε tzitzifia, με τα ωραία σου.......

Αν παρ'ολα αυτά, έχεις τόσο κέφι.....δεν έρχεσαι και απ' εδώ να βάλεις ενα χεράκι στην φασίνα... :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener:

Πάντα τέτοια εύχομαι....αλλα να μένουν μόνο μεταξύ μας....εντάξει..????? :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #65202  από ΑΝΝΑ59
 Σάβ Δεκ 10, 2011 11:26 pm
tzitzifia έγραψε:Σήμερα μετά από ένάμιση μήνα "εγκλεισμού" στο σπίτι λόγω του τρομερού ιλίγγου (ούτε ταβάνι δεν κοίταζα αρχικά, γύρναγε το φως :confusion-seeingstars: ), είμαι καλά (φοβάμαι μέχρι κ να το πω). Μπήκα Αιγινήτιο κ ευτυχώς έχουν κλινική ημέρας άρα μπαίνω, κάνω κορτιζόνη κ βγαίνω. Σήμερα πήγα για καφέ!!! Στη λιακάδα!! Ελπίζω να μη γελάτε, μάλλον είμαι σίγουρη οτι καταλαβαίνετε! Είμαι τόσο χαρούμενη! Εκτίμησα τόσο τον καφέ έξω έστω κ 10 λεπτά απ' το σπίτι μου, μέχρι κ το ότι δε μου είναι κουραστικό να γράφω μία φράση στο pc ή έστω να διαβάσω!!! Θα δω κ ταινία σήμερα! Το ξέρω ότι όταν τα λέω σε άλλους μπορεί να με κοιτάνε περίεργα δήθεν με κατανόηση αλλά εδώ απλά ήθελα να μοιραστώ τη χαρά μου και να δώσω μια νότα αισιοδοξίας σε όποιον αυτό το διάστημα δεν είναι και στα καλύτερα του. Να μένουμε όλοι με τη σκέψη οτι που θα πάει θα περάσει!!!! Μέχρι κ τα πιάτα χαιρόμουν που έπλενα (μαζοχισμός εντελώς :violence-pistoldouble: ). Τι όμορφο να αντλούμε χαρά απ' το "τίποτα". Καλό βράδυ σε όλους με θετική σκέψη και αισιοδοξία.
:happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: Χαιρομαι για σενα :banana-dreads: :happy-bouncymulticolor: :banana-dreads: :greetings-clappingyellow: :greetings-clappingyellow: :greetings-clappingyellow: ....
 #65204  από litsa
 Κυρ Δεκ 11, 2011 12:20 am
:greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: Τζιτζιφιά ... μια χαρά σε ακούω και καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ τι λες.. και για την χαρά του καφέ, και για την χαρά των πιάτων... και για το πως σε βλέπουν οι άλλοι ....

ναι ναι αυτές ειναι οι μικρές χαρές της ζωής που δεν εκτιμαμε όταν τις έχουμε δεδομένες...


ελα μάνα του λόχου, θα μεγαλώσουν τα παιδάκια σου και θα νοσταλγείς την λάτρα που σου έκαναν!!ρώτα και εμάς που μας εφυγαν ....

φιλια πολλά σε όλους!!!!!!!!!!! :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:

άντε να στολισουμε και τα σπιτια μας, γιατί εφθασαν οι γιορτές!!!
 #65208  από Γιάννης
 Κυρ Δεκ 11, 2011 11:14 am
Γεια σου κοριτσάρα, χαίρομαι που είσαι (και που είμαι) καλύτερα. Αφιερώνω χιτάκι άλλης εποχής (φλωράδικο το λέγαμε τότε εμείς οι μεταλάδες) αλλά χαϊλίδικο

 #65236  από Νικος
 Κυρ Δεκ 11, 2011 8:29 pm
Απλά πράγματα , χαζά για κάποιους , υπέρ - πολύτιμα για εμάς
μου έφτιαξες την διάθεση tzitzifia