• Βοήθεια

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #135139  από Jerry2003
 Τρί Μάιος 03, 2022 4:35 pm
Γειά σας είμαι 18 χρόνων και τους τελευταίους 6 μήνες έχω εμφανίσει διαφορά συμπτώματα ξύπνησα ένα πρωινό και είχα τον αυχένα μου μουδιασμένο και άρχισα να γκουγκλαρω είδα κυριολεκτικά όλα τα συμπτωματα έχω πάει σε νευρολόγο μου είπε δεν χρειάζεται να κάνεις εξετάσεις δεν έχεις μόνο να προσέχεις τα βάρη διότι κάνω βαριά δουλειά
Και μου είπε ίσως έχει συμπιέστε κάνα νεύρο πάω σε οφθαλμίατρο μου βρίσκει ελάχιστο στραβισμό εξετάσεις αίματος καθαρές μόνο ελάχιστη έλλειψη βιταμίνης D3 Πήγα σε ψυχίατρο και μ είπε πως έχει σωματοποιηθει το άγχος είμαι σε αγωγή με escitalopram εδώ και 4 μήνες αλλά αυτή η εμμονή δεν φεύγει έχω στα πόδια όχι μούδιασμα κάτι που δεν μπορώ να καταλάβω και τα χέρια μου μουδιαζουν σε ένα σημείο στιγμιαία και βλέπω ακτίνες σε φώτα και κύριος φώτα led από κει κε πέρα δεν ξέρω τι να κάνω αλήθεια
 #135156  από paraskevi24
 Πέμ Μάιος 05, 2022 2:01 pm
Καλησπέρα,
Καλο θα ήταν να επισκεφθείς έναν νευρολόγο για να κάνει την διάγνωση και να σου δώσει τις απαραίτητες εξετάσεις.