• ΠΟΣΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ?

  • Θέματα που αφορούν την σκλήρυνση κατά πλάκας και τον κόβιντ κορωνοϊό covid εμβόλιο και πολλαπλή σκλήρυνση.
Θέματα που αφορούν την σκλήρυνση κατά πλάκας και τον κόβιντ κορωνοϊό covid εμβόλιο και πολλαπλή σκλήρυνση.
 #12831  από michaelz21789
 Τρί Δεκ 08, 2009 2:51 am
ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε:Φιλε michaelz21789, αυτο καταλαβες απο εμενα ? δηλαδη προτρεπω τον μη εμβολιασμο ?
Το μονο "δικο μου" σχολιο εδω ειναι το ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ
Ολα τα αλλα ειναι απλες "μεταφορες" στοιχειων-γεγονοτων και γνωμων απο το διαδικτυο
Αν δεις μαλιστα παραθετουν και συγκεκριμενα site για να τεκιμηριψσουν αυτα που λενε
Εγω δεν ειμαι ουτε υπερ ουτε κατα του εμβολιου. Σκεπτικιστικα και μονον αποφασισα να μην το κανω και Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ αφου δεν ειμαι σιγουρος για καμια αποψη

Δεν προτρεπω κανεναν ουτε θετικα ουτε αρνητικα. Μοιραζομαι αυτα που βρισκω
Φυσικα και ειμαι υπερ της ενημερωσης και ειναι καλο να μοιραζεσαι οτι βρισκεις περι του θεματος, οτι ειπα ειναι επειδη στο μεγαλο εκεινο post στην προηγουμενη σελιδα στο τελος ειναι καθετο, απ οτι καταλαβα ειναι ενα κομματι του "copy-paste". :roll:
 #13045  από tula
 Πέμ Δεκ 10, 2009 10:59 pm
καλησπερα σε ολους σας μολις πηρα ενα e-mail κ θελω να το μοιραστω μαζι σας
Συνημμένα
(28.73 KiB) Μεταφορτώθηκε 230 φορές
 #13046  από MAPA
 Πέμ Δεκ 10, 2009 11:12 pm
oxi egw
katigorimatikos o giatros mou...
kai mono pou epimenoun na to kanoume mou ti spaei...lysa tous exei piasei
 #13051  από βικυ
 Παρ Δεκ 11, 2009 12:02 am
tula αγχωθηκα με αυτα που διαβασα!
Ουφ μας τρελαναν μια ετσι μια αλλιως με αυτο το εμβολιο!
Τι να πω.............. :mrgreen:
 #13064  από tula
 Παρ Δεκ 11, 2009 9:10 am
κ εγω τρομαξα με αυτα που διαβασα δεν ηθελα ετσι κ αλλιως να το κανω τωρα δεν θελω ουτε να το δω!!! :o
 #13070  από litsa
 Παρ Δεκ 11, 2009 10:57 am
καλά ο καθένας λέει ότι θέλει!!!
με αυτά τα μυαλά, δεν θα έπρεπε κανένας άνθρωπος πριν από εμάς να λάβει κανένα φάρμακο γιατί θα είχε παρενέργειες και χίλια δύο άλλα...

και αν ειχαμε τα κότσια και τη δύναμη
ούτε τα παιδιά μας θα εμβολιάζαμαι για τις διάφορες ασθένειες γιατί δεν θα χρειαζότανε...
και με ποιο δικαίωμα παίρνουμε φάρμακα που καποιοι άνθρωποι τα δοκιμάσανε για να σωθούνε ίσως , και ταυτόχρονα έγιναν και πειραματόζωα ??

Αλλά δυστυχώς η ανθρώπινη φύση τέτοια είναι !!
μακριά από εμάς... και όλα καλά!! Αλλά και ότι καλό το θέλουμε και το δικαιούμαστε.
Θλιβομαι βαθιά για την Ελλάδα και την κατάντια της!

ο καθενας αποφασίζει για τον εαυτό του - δικαίωμα του- !!
ευχομαι στον καθένα το καλύτερο...

να σημειώσω ότι βλέποντας ξανά το αρθρο :
ο Dr ...που αποκαλείται .....είναι ζωγράφος στην ιστοσελίδα του...
δηλ. ο άνθρωπος κάνει διαφήμιση της τέχνης του μέσα από τον πανικό... :!: :!: :!:


http://www.rodiaki.gr/v3/index.asp?page=9
Δείτε και αυτό στην τοπική εφημεριδα.. ο κ.Καραγιάννης είναι γιατρός - πολιτικός
 #13127  από Παναγιώτα
 Σάβ Δεκ 12, 2009 11:18 am
Παιδιά εγώ προσωπικά έχω διαβάσει &ακούσει πολλά αλλά πλέον δεν ασχολούμαι γιατί αυτό με αγχώνει αλλά δεν υπάρχει λόγος αφού το έχω κάνει κ δεν είχα παρενέργειες οπότε σταματάω να ασχολούμαι με το θέμα!
καλά κάνετε κ το ψάχνετε κ εγώ πριν πάρω την απόφαση να το κάνω έψαξα αν κ για μένα προσωπικά το θεωρώ μεγάλο λάθος γιατί ούτε αυτοί δεν ξέρουν τι θέλουν πραγματικά να πιστέψουμε....

είναι η γνώμη μου!!
 #13129  από αλεξανδρος1
 Σάβ Δεκ 12, 2009 12:22 pm
Δεν το κάνω για ένα και μόνο λόγο ακόμα δεν ξέρουν πόσο καιρό χρειάζεται για να κάνεις αντισώματα και πόσες δόσεις χρειάζεσαι. Αυτά μου τα είπε ο κουμπάρος μου που είναι νοσηλευτής σε νοσοκομείο της Αθήνας. Στην αρχή τους είπανε οτι σε 1 εβδομάδα θα έχει κάνει ο οργανισμός αντισώματα και μετά απο λίγες μέρες οτι μπορεί να χρειαστόυν απο 15 εώς 20 μέρες και οτι μπορεί να χρειαστεί να κάνουν και άλλη μια δόση. Εάν δεν ξέρουν ακόμα πόσες δόσεις χρειάζεται για να είσαι καλυμένος ποιός μας λέει οτι ξέρουν και όλες τις παρενέργειες που μπορεί να σου δημιουργήσει.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7