• cordyceps

  • Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
 #113950  από DIMITRA1982
 Τρί Δεκ 01, 2015 11:20 am
ΝΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ. ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΑΤΟΜΟ ΣΕ ΑΤΟΜΑ. ΚΑΙ Η ΚΟΠΩΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ.
 #114226  από Poil
 Τετ Δεκ 30, 2015 11:50 am
Μπερδευτηκα λίγο. Παίρνεις gilenya και cordyceps? Πέρα από το ότι είναι το ίδιο δε συγκρίνονται οι ποσότητες που έχει το gilenya με ο,τι μορφή παίρνεις το άλλο. Γιατί πιστεύεις ότι σε βοηθάει αυτό και όχι το gilenya? Ρωτάω επειδή έχεις γράψει το Φεβρουαρίο του 12 ότι το ξεκινησες αλλά είπες κ το gilenya το 12.
 #128494  από costas1968
 Πέμ Αύγ 17, 2017 1:57 pm
DIMITRA1982 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους, πριν ενα μηνα ξεκινησα την χρηση του μανιταριου και εχω δει ήδη αποτελεσματα. Βεβαια μπορει να ειναι τυχαιο γεγονος, γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα...
Αν πραγματικά κανει τα θαυματα που λεει , θα σας ενημερωσω οταν θα περασουν τουλαχιστον 3 μηνες!!!
:smile-nod:

ΚΑΛΗΣ[ΕΡΑ.ΤΟ ΕΠΕΙΡΝΑ ΕΠΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΕΝΑ.ΕΣΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ?

:emojis-13:
 #128517  από DIMITRA1982
 Κυρ Αύγ 20, 2017 5:00 pm
costas1968 έγραψε:
DIMITRA1982 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους, πριν ενα μηνα ξεκινησα την χρηση του μανιταριου και εχω δει ήδη αποτελεσματα. Βεβαια μπορει να ειναι τυχαιο γεγονος, γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα...
Αν πραγματικά κανει τα θαυματα που λεει , θα σας ενημερωσω οταν θα περασουν τουλαχιστον 3 μηνες!!!
:smile-nod:

ΚΑΛΗΣ[ΕΡΑ.ΤΟ ΕΠΕΙΡΝΑ ΕΠΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΕΝΑ.ΕΣΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ?

:emojis-13:
Και μενα και τον συντροφό μου που το επαιρνε ενα χρόνο.
Αλλα θαυματα δεν κανει...
 #128546  από costas1968
 Παρ Αύγ 25, 2017 11:03 am
DIMITRA1982 έγραψε:
costas1968 έγραψε:
DIMITRA1982 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους, πριν ενα μηνα ξεκινησα την χρηση του μανιταριου και εχω δει ήδη αποτελεσματα. Βεβαια μπορει να ειναι τυχαιο γεγονος, γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα...
Αν πραγματικά κανει τα θαυματα που λεει , θα σας ενημερωσω οταν θα περασουν τουλαχιστον 3 μηνες!!!
:smile-nod:

ΚΑΛΗΣ[ΕΡΑ.ΤΟ ΕΠΕΙΡΝΑ ΕΠΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΕΝΑ.ΕΣΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ?

:emojis-13:
Και μενα και τον συντροφό μου που το επαιρνε ενα χρόνο.
Αλλα θαυματα δεν κανει...
ΕΝΤΑΞΕΙ.ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ.ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ(?)- ΕΧΕΙΣ (?) ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ....
:smile-brokenheart: :happy-cheerleadersmileygirl:
 #128627  από dimitris4321
 Δευ Σεπ 04, 2017 12:25 pm
Γεια σας! Σκέφτομαι να ξεκινήσω το cordyceps.Έχετε να μου προτείνετε κάποια μάρκα;Σκέφτομαι να παρω της now foods αξίζουν τον κοπο?