• φυσικοθεραπειες-κολυμβητηριο

  • Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
 #94647  από maria2
 Πέμ Σεπ 19, 2013 6:29 pm
καλησπερα σε ολους
περασε το καλοκαιρι και τερμα η θαλασσα που ηταν ξενοιαστα και χωρις χρονοδιακοπτη περασε ο χρονος σου και να νιωθεις το πεταχτο κοιταγμα στο ρολοι. Δεν ξερω τι να κανω να παω και φετος πισινα η να κανω μονο φυσικοθεραπειες που περναω και ευχαριστα.εσεις τι θα κανατε αν ησασταν στην θεση μου.
μια γνωμη..............
 #94650  από giannis
 Πέμ Σεπ 19, 2013 7:03 pm
Προσωπικά μετακόμισα στο Λουτράκι κι έχω δωρεάν τη γούρνα του Κορινθιακού όσο κρατάει ακόμη ο καιρός... Μετά, περπάτημα δίπλα στη θάλασσα με χοντρό μπουφάν και περιμένουμε πάλι τον Απρίλιο για τα νέα μπάνια.
 #94880  από EFFIE
 Τρί Σεπ 24, 2013 10:02 pm
maria2 έγραψε:καλησπερα σε ολους
περασε το καλοκαιρι και τερμα η θαλασσα που ηταν ξενοιαστα και χωρις χρονοδιακοπτη περασε ο χρονος σου και να νιωθεις το πεταχτο κοιταγμα στο ρολοι. Δεν ξερω τι να κανω να παω και φετος πισινα η να κανω μονο φυσικοθεραπειες που περναω και ευχαριστα.εσεις τι θα κανατε αν ησασταν στην θεση μου.
μια γνωμη..............
καλησπερα!!!!
:greetings-waveyellow:
πισινα και παλι πισινα. Δεν υπαρχει κατι θεραπευτικοτερο απο το κολυμπι για εμας!!
 #119249  από fewtile
 Κυρ Ιούλ 24, 2016 12:04 pm
Παιδιά πηγαίνω στο κολυμβητήριο κανά μήνα τώρα, χωρίς να κάνω κάποιο εξειδεικευμένο πρόγραμμα, απλώς κολυμπάω πάνω κάτω, πάνω κάτω. Όλοι λένε πως η πισίνα είναι θεραπευτική κλπ. προσωπικά δεν έχω καταλάβει κάποια βελτίωση σε κάτι... δεν ξέρω ίσως είμαι πολύ αυστηρός, ίσως είναι νωρίς ακόμα, ίσως πρέπει να κάνω συγκεκριμένες ασκήσεις; Τι περιμένω να δω ακριβώς;
Έχει κανείς να προσθέσει κάτι από την εμπειρία του;