• Έναρξη mavenclad

  • Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
 #135853  από Xristina@
 Τετ Μαρ 29, 2023 7:36 pm
Xristina@ έγραψε: Τετ Μαρ 29, 2023 7:16 pm καλησπέρα συνασθενεις μου ελπίζω να είστε καλά! λοιπόν εγώ δεν είμαι καλά έχω ξεκινήσει κλαδριβίνη αλλά δυστυχώς δεν είμαι καλά στην ισορροπία του σώματός μου στη κινηση θα "γίνω" ποτέ καλά?γνωρίζει κάποιος να μου πει? επίσης μαγνητική πότε κάνουμε?ευχαριστώ
 #135861  από Xristina@
 Παρ Απρ 07, 2023 10:45 am
καλημέρα εύχομαι να είστε καλά λοιπόν εγώ δεν είμαι καλά, έπαιρνα τζιλενια για 10χρονια το σταμάτησα γτ δε με κάλυπτε άλλο πήγα σε κλαδριβίνη αλλά ρε παιδιά όχι καλύτερα εγώ χειρότερα έγινα γιατι;;; πότε θα αισθανθώ καλά ξέρει κανείς να πει γνώμη
 #135862  από Στάθης
 Παρ Απρ 07, 2023 11:06 pm
Xristina@ έγραψε: Παρ Απρ 07, 2023 10:45 am καλημέρα εύχομαι να είστε καλά λοιπόν εγώ δεν είμαι καλά, έπαιρνα τζιλενια για 10χρονια το σταμάτησα γτ δε με κάλυπτε άλλο πήγα σε κλαδριβίνη αλλά ρε παιδιά όχι καλύτερα εγώ χειρότερα έγινα γιατι;;; πότε θα αισθανθώ καλά ξέρει κανείς να πει γνώμη

Καλημέρα Χριστίνα.

Από το ένα φάρμακο στο άλλο, πόσες μέρες κενό έκανες ? To Gilenya 10χρόνια θέλει τουλάχιστον 3 μήνες αποχή οποιαδήποτε φάρμακο για να συνέλθει το αίμα και να μπορείς να πάρεις κάποιο άλλο.

Το αίμα μας γίνεται κοκτέιλ φαρμάκων όταν πάμε από το ένα στο άλλο αμέσως. Σκέτο δηλητήριο.
 #135864  από bagia
 Σάβ Απρ 08, 2023 3:02 pm
Στάθης έγραψε: Παρ Απρ 07, 2023 11:06 pm
Xristina@ έγραψε: Παρ Απρ 07, 2023 10:45 am καλημέρα εύχομαι να είστε καλά λοιπόν εγώ δεν είμαι καλά, έπαιρνα τζιλενια για 10χρονια το σταμάτησα γτ δε με κάλυπτε άλλο πήγα σε κλαδριβίνη αλλά ρε παιδιά όχι καλύτερα εγώ χειρότερα έγινα γιατι;;; πότε θα αισθανθώ καλά ξέρει κανείς να πει γνώμη

Καλημέρα Χριστίνα.

Από το ένα φάρμακο στο άλλο, πόσες μέρες κενό έκανες ? To Gilenya 10χρόνια θέλει τουλάχιστον 3 μήνες αποχή οποιαδήποτε φάρμακο για να συνέλθει το αίμα και να μπορείς να πάρεις κάποιο άλλο.

Το αίμα μας γίνεται κοκτέιλ φαρμάκων όταν πάμε από το ένα στο άλλο αμέσως. Σκέτο δηλητήριο.
Καλησπέρα, Στάθη έχεις δίκιο.. Εγώ έπαιρνα για 2.5 χρόνια tecfidera και ο γιατρός μου είπε να αφήσω κενό 1 μήνα και μετά ξεκίνησα mavenclad. Τώρα ολοκλήρωσα τον δεύτερο κύκλο της πρώτης χρονιάς χωρίς καμία παρενέργεια ευτυχώς. Εύχομαι Χριστίνα να είσαι καλύτερα γρήγορα!!!!!
 #135869  από Xristina@
 Παρ Απρ 14, 2023 5:17 pm
3-5 μήνες κενό έκανα νομίζω καλά ήταν
 #136109  από Xristina@
 Τετ Ιούλ 19, 2023 9:34 am
Καλημέρα σας συνασθενεις μου λοιπόν θέλω να μου πείτε για το mavenclad εμπειρίες ,εντυπώσεις εγώ το ξεκίνησα τον Απρίλιο κ ακόμη δε νιώθω καλά στη κίνηση ισορροπία σωματος γενικά έχουν επηρεάσει 3 μήνες διαφορά πότε θα δω??? Βοηθήστε με
 #136208  από Xristina@
 Δευ Σεπ 04, 2023 4:23 pm
Καλησπέρα μια ερώτηση κ από μένα: λοιπόν η κλαδριβινη ξέρετε πότε αρχίζει να δρα να φέρνει σημάδια βελτίωσης στο σώμα ??? Ευχαριστώ.