• gaba 500mg

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #132442  από ΕΛΠΙΔΑ
 Τρί Ιαν 07, 2020 5:27 pm
Γεια σας και καλή χρονιά. Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιοι από σας έχετε χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο συμπλήρωμα ( gaba 500mg + β6 της now foods ) και τί αποτέλεσμα είχατε. To παρήγγειλα από το φαρμακείο μπας και ηρεμήσω από το άγχος και τον πανικό. Δεν θέλω να πάρω χημικά, xanax και τα σχετικά. Απλά κάπου διάβασα ότι το gaba μπορεί να προκαλέσει στην αρχή κάτι σαν δύσπνοια και φοβήθηκα λίγο. Δεν το θέλω για τον ύπνο, γιατί κατά έναν περίεργο τρόπο, το βράδυ μετά τις 10-11 ηρεμώ και μου φεύγει η όποια ένταση και φοβία και κοιμάμαι καλά. Το χρειάζομαι πιο πολύ την ημέρα.
 #132447  από Statys
 Τετ Ιαν 08, 2020 4:01 pm
Εγώ παίρνω το σκέτο των 500mg δύο την ημέρα εδώ κ 4 μήνες.εχω δει μεγάλη βελτίωση σε όλα αυτά που ζητάς κ σε πολλά άλλα.αποφευγω την βιταμίνη β γιατί με τσιτωνει δυστυχώς.καμμια παρενέργεια μέχρι τώρα.
 #132449  από ΕΛΠΙΔΑ
 Τετ Ιαν 08, 2020 6:57 pm
Σ'ευχαριστώ πολύ.
 #132512  από POIMENIKOS
 Πέμ Ιαν 30, 2020 9:59 pm
ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ :emojis-1:
ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ GABA 500ML ΤΗΣ SOLGAR ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΑ ΜΙΑ ΑΓΩΓΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ
(BETMIGA 50ML)ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΥΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΤΟΥΣ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΣΗΚΩΘΕΙ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η GABA ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΕΝΙΩΣΑ ΕΓΩ.ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ GABA ΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟ BETMIGA ΤΙΣ 1.ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ :smile-flower: ΚΑΙ :smile-muscle: