• φυσικοθεραπεία

  • Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
 #104636  από maria2
 Δευ Ιούλ 21, 2014 2:36 pm
Γειά σας!!!

Πόσες φυσικοθεραπείες μπορούμε να γράφουμε το μήνα και πόσες το χρονο δικαιουμαστε;
 #105299  από jou
 Κυρ Αύγ 17, 2014 11:13 am
Δικαιούμαστε 12 συνεδρίες το μήνα για 6 μήνες.
 #105903  από Κώστας
 Πέμ Σεπ 11, 2014 9:50 pm
Νομίζω ότι πλέον τις έχουνε κάνει 10. Τουλάχιστον σε μένα πολύ πρόσφατα (τον Αύγουστο), τόσες ενέκριναν. Παλαιότερα ήταν όντως 12 το μήνα.
 #105975  από nora tora
 Σάβ Σεπ 13, 2014 5:33 pm
φιλαράκια μου σας χαιρετώ!!!!!!!!! :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss:

να κάνω μια ερώτηση πάνω σε αυτό......

φυσιοθεραπείες δικαιούμαστε όλοι οι διαγνωσμένοι, ή όσοι έχουν κινητικό πρόβλημα????

ρωτάω γιατί με τους έντονους πόνους που είχα στον αυχένα.... πήγαινα σε ιδιώτη και με βοήθησε πάαααααρα πολύυυυυυυ!!!!!

κινητικό πρόβλημα δεν έχω και η κλινική μου εικόνα ως τώρα καλά κρατεί ......


αυτό........ :smile-kiss:
 #105976  από Κώστας
 Σάβ Σεπ 13, 2014 6:24 pm
Νομίζω δικαιούμαστε όλοι, αν και είναι περισσότερο θέμα διατύπωσης στη γνωμάτευση του νευρολόγου που θα πάρεις.
 #106040  από nora tora
 Δευ Σεπ 15, 2014 1:52 am
Κώστας έγραψε:Νομίζω δικαιούμαστε όλοι, αν και είναι περισσότερο θέμα διατύπωσης στη γνωμάτευση του νευρολόγου που θα πάρεις.
Σε ευχαριστώ πολύ Κώστα!!!!! :-)
 #125477  από Temaki
 Τετ Ιαν 18, 2017 4:01 pm
Κώστας έγραψε:Νομίζω δικαιούμαστε όλοι, αν και είναι περισσότερο θέμα διατύπωσης στη γνωμάτευση του νευρολόγου που θα πάρεις.
Καλησπέρα κι από μένα Κώστα κι ελπίζω να είσαι καλά! Ψάχνοντας τα ποστ για τις φυσικοθεραπείες επεσα στη συζήτηση αυτή κι ήθελα να μάθω εάν κάνεις ειδικές για νευρολογικά κινητικά προβλήματα, καθώς διάβασα ότι υπάρχουν ειδικά φυσικοθεραπευτικά κέντρα αποκατάστασης και μάλιστα ειδικές μέθοδοι/τεχνικές για εμάς με τη σκλήρυνση. Ξέρεις να μου συστήσεις κανένα ειδικό; Εγώ μένω Καλλιθέα κοντά κι επίσης Κρήτη. Κάθε πληροφορία είναι ανεκτίμητη.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!