• Σκλήρυνση κατά πλάκας

  • Ειδικά θέματα της πρωτογενώς (PPMS), δευτερογενώς προϊούσας (SPMS) ΣΚΠ και προσβασιμότητας.
Ειδικά θέματα της πρωτογενώς (PPMS), δευτερογενώς προϊούσας (SPMS) ΣΚΠ και προσβασιμότητας.
 #130173  από Κωνσταντινα στρατηγη
 Πέμ Ιουν 21, 2018 1:59 pm
Καλησπέρα είμαι 43 ετών έκανα μαγνητική με πολλές ενεργές εστίες και έκανα και παρακεντηση και γράφει αρνητική στο πρώτο τύπο στο δευτερο τύπο ενδοθηκηκη παραγωγή 3 τυποενδοθηκηκη συστηματικό νόσημα κ 4 συστηματική φλεγμονή κ 5 τύπο μονοκλωνικά γαμαπαθεια.. έχω τελικά ή όχι ξέρεις κάνεις να με φωτίσει μέχρι να πάω στον γιατρό γτ θα σκάσω;
 #130175  από Στάθης
 Πέμ Ιουν 21, 2018 3:32 pm
Κωνσταντινα στρατηγη έγραψε: Πέμ Ιουν 21, 2018 1:59 pm Καλησπέρα είμαι 43 ετών έκανα μαγνητική με πολλές ενεργές εστίες και έκανα και παρακεντηση και γράφει αρνητική στο πρώτο τύπο στο δευτερο τύπο ενδοθηκηκη παραγωγή 3 τυποενδοθηκηκη συστηματικό νόσημα κ 4 συστηματική φλεγμονή κ 5 τύπο μονοκλωνικά γαμαπαθεια.. έχω τελικά ή όχι ξέρεις κάνεις να με φωτίσει μέχρι να πάω στον γιατρό γτ θα σκάσω;
Γεια σου Κωνσταντίνα.
Πιστεύω ότι δεν έχει μεγάλη σημασία τι λένε τα γραφειοκρατικά αλλά η κλινική εικόνα. Σημασία έχει πως αισθάνεσαι στο Τώρα. Τι συμπτώματα έχεις αν επιτρέπεται;