• Φρένο-γκάζι στο χέρι

  • Ειδικά θέματα της πρωτογενώς (PPMS), δευτερογενώς προϊούσας (SPMS) ΣΚΠ και προσβασιμότητας.
Ειδικά θέματα της πρωτογενώς (PPMS), δευτερογενώς προϊούσας (SPMS) ΣΚΠ και προσβασιμότητας.
 #73362  από Μιμικαμ
 Τρί Ιουν 12, 2012 9:21 am
Καλημέρες Γιαννάκη, Πανούλη....σας βλέπω...... :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:

Καλοτάξιδο Γιάννη και εις ανώτερα....το επόμενο θέλω να είναι διαστημόπλοιο.....
:happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor:
Θα σε παρακαλέσω να θυμάσαι πάντα οτι στους δρόμους κυκλοφορούν και κάποιοι ανάπηροι, που αλλού πατάν και αλλού βρίσκονται.... το νού σου μήν τους στείλεις πριν την ώρα τους..... :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener:
 #73367  από panos59
 Τρί Ιουν 12, 2012 9:57 am
panos59 έγραψε:Μεγειές φιλάραααααααα!!

Καλοτάξιδο!!!!!!!!! .... και ..... Καλές βόλτες!

Εικόνα

Άντε με το καλό και πτυχιούχοςςςςςςςςς !!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

:auto-driving:
A! και ... Προσοχή στους δρόμους!

Εικόνα
 #73371  από litsa
 Τρί Ιουν 12, 2012 10:02 am
:teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :-D :-D :-D :-D :-D :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

με γιεςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!
 #73372  από Γιάννης
 Τρί Ιουν 12, 2012 10:02 am
elena έγραψε:καλά ταξίδια Γιάννη!!!
έχεις και κότερο? :teasing-neener:
Θα σου έλεγα να πάμε μια βόλτα αλλά είμαι παντρεμένος και ανάπηρος :teasing-neener:
Mitsos83 έγραψε:Giannh thelei allo diplwma? genika pws einai h aisthisi?
Για να είμαι απολύτως νόμιμος πρέπει να βγάλω αναπηρικό δίπλωμα, αν και απ' ότι ακούω οι περισσότεροι δεν το κάνουν.
 #73377  από aoratos
 Τρί Ιουν 12, 2012 10:54 am


Καλοτάξιδο Γιάννη, θα προλαβαίνεις τα ραντεβού σου! :P
 #77265  από maria2
 Κυρ Σεπ 09, 2012 12:14 pm
aoratos έγραψε:


Καλοτάξιδο Γιάννη, θα προλαβαίνεις τα ραντεβού σου! :P
και ποσο στοιχιζει αυτη η μετατροπη? μπορει να το οδηγηση και αλλος.....
 #77360  από Γιάννης
 Τρί Σεπ 11, 2012 7:06 pm
maria2 έγραψε:και ποσο στοιχιζει αυτη η μετατροπη? μπορει να το οδηγηση και αλλος.....
Υπάρχουν και άλλα συστήματα με διάφορες τιμές
Τα πετάλια είναι στη θέση τους και μπορεί να το οδηγήσει ο οποιοσδήποτε
 #132938  από Σταυρος
 Τετ Ιουν 10, 2020 11:22 am
Γιάννη καλημέρα επειδή θέλω και εγώ να κάνω το ίδιο με εσένα μπορείς να μου δώσεις τα στοιχεία του μάστορα που έκανε τη δουλειά ευχαριστώ