• ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ

  • Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
 #15270  από alexia
 Δευ Ιαν 18, 2010 2:20 pm
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΑΠΟ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΕΜΕΝΑ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΠΟΙΑΣ ΒΙΤΑΜΙΝΗΣ!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙΝΙΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ,ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΑΙΡΝΕΤΕ?ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ'ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!
 #15273  από alkinnoos
 Δευ Ιαν 18, 2010 3:05 pm
Εγω προτιμω απο super foods κι οχι σκετες βιταμινες.Περνω ενα χαπακι ιπποφαες τη μερα κιενα μουρουνολαδο μερα παρα μερα αλλα θα αρχισω και βιταμινη c .
 #15274  από Κατερίνα
 Δευ Ιαν 18, 2010 3:09 pm
alexia μου,εγώ παίρνω τις nevrobion(σύμπλεγμα βιταμίνης Β) και Eviol(βιταμίνη Ε) πρωί-βράδυ!
 #15282  από anni
 Δευ Ιαν 18, 2010 7:12 pm
alexia εγω παιρνω eviol [βιταμινη Ε] πρωι βραδι.Καπου καπου τις διακοπτω
και τις ξαναρχιζω :lol: :lol:
 #15283  από alexia
 Δευ Ιαν 18, 2010 7:24 pm
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ!ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΡΚΕΤΕΣ.3000ml evening primrose oil ME BITAMINH E,1 ΚΑΨΟΥΛΑ ΣΕΛΙΝΙΟ ΚΑΙ 1 ΩΜΕΓΑ3.ΣΥΝΟΛΟ 8 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.2 ΠΡΩΙ-ΜΕΣΗΜΕΡΙ-ΑΠΟΓΕΥΜΑ-ΒΡΑΔΥ.ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!ΗΘΕΛΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΒΙΤΑΜΙΝΩΝ.ΝΑ'ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!
 #15307  από manos81
 Τρί Ιαν 19, 2010 6:53 am
pedia kiegw eperna neurobion apo to martio kai tora pou piga sto hospital gia kortizoni to eipa tou giatrou kai mou eipe na tis stamatisw..kati kanei leei h b1 sta neura an kanoume makroxronia xrisi..den katalava omos..pantos tis stamatisa.gia ligo diastima toylaxiston mexri na ta dw pali skoura kai na me kanei na tis vlepw san sotirio farmako kai tis ksanaksekinisw..
 #15318  από mary_d_ath
 Τρί Ιαν 19, 2010 2:10 pm
Εγώ παίρνω μόνο spirulina, είναι φυτικό προϊόν και από τότε που το ξεκίνησα έχω δει διαφορά!!
Βιταμίνη Ε και neurobion είχα πάρει στο παρελθόν, αλλά με συνταγή γιατρού και για λίγο διάστημα!!
 #15320  από akis1985
 Τρί Ιαν 19, 2010 2:41 pm
Ρε παιδια, ποιος απο εσας παιρνει καποια βιταμινη και εχει δει πραγματικη διαφορα?
Εγω παντως,τον τελευταιο καιρο παιρνω eviol,σπυρουλινα και μουρουνελαιο και μπορω να πω
οτι νιωθω λιγο καλυτερα(οχι και κανα θαυμα, αλλα ΣΙΓΟΥΡΑ λιγο καλυτερα).
 #15326  από soag
 Τρί Ιαν 19, 2010 4:00 pm
Εγω παίρνω βασιλικό πολτό.Δεν μου το χει δωσει κανένας.Ετσι απο μόνη μου...
 #15347  από nick1981
 Τρί Ιαν 19, 2010 11:08 pm
Εγω παιρνω ιπποφαες 1 καψουλα την ημερα κ 3 χαπακια σπιρουλινα πρωι-μεσημερι κ βραδυ.
ο γιατρος που με παρακολουθει 3 φορες ειναι που μου λεει να παρω βιταμινη Ε αλλα τον εχω συνδεσει κανονικα... Μπορω να πω πως με βοηθανε αρκετα. Εστω κ σαν placebo να λειτουργουν καλο ειναι.
Παντως γενικα ολα τα Ω λιπαρα βοηθανε στο νευρικο οπως κ οι Β6 κ η Β 12, Ε κ η C για το ανοσοποιητικο.

καλο βραδυ παιδες κ παιδουλιτσες