• Σαιτ από εξω ;;;

  • Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
 #133534  από passenger69
 Πέμ Φεβ 04, 2021 6:57 pm
Γεια σας, έπαιρνα κατα καιρούς βιταμίνες από ένα ιντερνετικο μαγαζί από Αγγλία το οποίο δυστυχώς πριν λίγες μέρες έβγαλε ανακοίνωση ότι έκλεισε. :emojis-18: Το θέμα είναι ότι εδώ οι βιταμίνες είναι πανάκριβες. Μήπως έχει κανείς κάποιο λινκ για παραγγελίες απ εξω;;
 #133535  από blackpixie
 Παρ Φεβ 05, 2021 2:24 pm
Ψάξε στο eBay, εγώ από κει παίρνω.
 #133538  από Aguilar
 Σάβ Φεβ 06, 2021 6:49 am
Από Ευρωπαϊκά Amazon ό,τι βρεις, αλλά και εκεί είναι τσιμπημένα. Στις εισαγωγές από χώρες εκτός ΕΕ, στις οποίες περιλαμβάνεται η Μ. Βρετανία (όχι η Β. Ιρλανδία :smile-bigsmile: ), έχε υπόψη σου ότι κανονικά επιτρέπεται μέχρι 3 δοχεία ανά δέμα. Επιπλέον, συμφέρει να κρατήσεις την παραγγελία κάτω από 22€ (μαζί με τα μεταφορικά), γιατί από εκεί και μέχρι τα 150€ έχει ΦΠΑ και τέλος εκτελωνισμού.

Εγώ έχω βολευτεί με το iHerb, όπου επιλέγω ως μέθοδο αποστολής αυτήν που περιλαμβάνει τον εκτελωνισμό. Προσπαθώ να βάζω όσα περισσότερα δοχεία χωράνε στα 100 τόσα ευρώ που έχουν θέσει ως πλαφόν για τη συγκεκριμένη μέθοδο. Μπορείς να ψάχνεις σε εκπτωτικά sites και για κουπόνια πριν παραγγείλεις, που σου δίνουν 5-10% επιπλέον έκπτωση (ανανεώνονται συχνά, αλλιώς θα σ' τα έγραφα).
 #133542  από passenger69
 Τρί Φεβ 09, 2021 10:32 am
Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας . :emojis-9: