• Προσαρμογόνα βότανα: Ganoderma,Cordyceps ,Lion' s Mane

  • Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
 #123892  από Ελιζα
 Τρί Δεκ 20, 2016 7:15 pm
Ε κατι τετοιο.... Σαρδελα να τρως και τα αγκαθια.εκει ειναι ολες οι βιταμινες
 #123899  από litsa
 Τρί Δεκ 20, 2016 8:25 pm
Ολη μαζι την τρώω την σαρδέλα σε λεμόνι και λαδι
 #123900  από Nikoskk
 Τρί Δεκ 20, 2016 8:33 pm
litsa έγραψε:Δηλ για να καταλάβω το συκωτι το τρώτε ωμο??
litsa εγω το μαγειρευω αλλα νομιζω αν το σκεφτω λιγο παραπανω ισως δοκιμασω!!!
παλιοτερα εχω φαει ομως ωμο συκωτι χηνας και ηταν φοβερα!!!!
αλλα οσο αναφορα την υπολοιπη διατροφη με τα λαχανικα ειναι μια ιδεα μεχρι πριν δυο χρονια και εγω ετρωγα ολα αυτα τα οτι να ναι φαγητα μεχρι που μου χτυπησε την πορτα η σκληρυνση και απο τοτε ξεκινησα να τα αλλαζω σιγα σιγα ολα οσα εκανα και ημουνα μεχρι τοτε και να αποτοξινωνω το σωμα μου.
Με ολα αυτα που κανω διατροφη ,προσαρμογόνα βότανα: Ganoderma,Cordyceps ,Lion' s Mane και ενεργειακη θεραπεια μαζι και διαλογισμο και προσευχη ,πλεον εχω να παρω εστω και depon πανω απο ενα χρονο !
νομιζω αξιζει καποιος να δοκιμασει και να αναζητηση κατι περα απο αυτο που εχει μαθει η γνωριζει!!!
 #132937  από Kpoplistener
 Τετ Ιουν 10, 2020 10:41 am
Nikoskk έγραψε: Δευ Δεκ 19, 2016 9:48 pm δεν θελει ειναι απο αυτους που νομιζουν οτι δεν εχει τη να τρωει! του τα εχω πει πολλες φορες!
Δεν χρειάζεται να τον κρίνετε όλοι σας τον άνθρωπο συνέχεια και να το παίζετε έξυπνοι. Ο καθένας κάνει ότι μπορεί.