• MSSENTIAL

  • Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
 #113859  από Ammochostos
 Τετ Νοέμ 25, 2015 12:26 pm
Γειά σας απο Κύπρο

Γνωρίζει κανείς άλλος το πιό κάτω συμπλήρωμα?

mssential

Ακολουθώ αγωγή απο Γεωργακόπουλο εδώ και 3 χρόνια (πολύ ευχαριστημένος) και παρατηρώ οτι το mssential περιέχει περίπου ότι ακολουθώ αλλά συγκεντρωμένα σε ένα σκεύασμα με το συνολικό κόστος στο ένα τέταρτο.

Το άτομο που το κατασκευάζει είναι συνασθενής, καθώς και ο αδελφός του.
 #113861  από maestro
 Τετ Νοέμ 25, 2015 5:27 pm
Κάτι παρόμοιο με το NEUROASPIS PLP10
 #113862  από κωστας
 Τετ Νοέμ 25, 2015 6:54 pm
Ammochostos έγραψε:Γειά σας απο Κύπρο

Γνωρίζει κανείς άλλος το πιό κάτω συμπλήρωμα?

mssential

Ακολουθώ αγωγή απο Γεωργακόπουλο εδώ και 3 χρόνια (πολύ ευχαριστημένος) και παρατηρώ οτι το mssential περιέχει περίπου ότι ακολουθώ αλλά συγκεντρωμένα σε ένα σκεύασμα με το συνολικό κόστος στο ένα τέταρτο.

Το άτομο που το κατασκευάζει είναι συνασθενής, καθώς και ο αδελφός του.


Πολυ καλο,πρωτη φορα το βλεπω και παντα ελεγα δεν μπορουν να βγαλουν ενα συμλ/μα με ολα!ΤΔεν ξερω βεβαια αν μπορουμε να το συνδυασουμε με το neuroaspis λογω βιταμινης Α που περιεχουν και τα δυο...
 #113868  από adrCy
 Τετ Νοέμ 25, 2015 8:32 pm
Ammochostos έγραψε:Γειά σας απο Κύπρο

Γνωρίζει κανείς άλλος το πιό κάτω συμπλήρωμα?

mssential

Ακολουθώ αγωγή απο Γεωργακόπουλο εδώ και 3 χρόνια (πολύ ευχαριστημένος) και παρατηρώ οτι το mssential περιέχει περίπου ότι ακολουθώ αλλά συγκεντρωμένα σε ένα σκεύασμα με το συνολικό κόστος στο ένα τέταρτο.

Το άτομο που το κατασκευάζει είναι συνασθενής, καθώς και ο αδελφός του.
Καλύτερα νομίζω να ρωτήσεις τον ίδιο τον κ. Γεωργακόπουλο. Ακολουθώ και εγώ την αγωγή του με εντυπωσιακά αποτελέσματα και την τελευταία φορά που πήγα τον ρώτησα για το NEUROASPIS και μου είπε ειναι πολύ καλο και να το παίρνω απλά να τον ειδοποιήσω πρώτα για να μου αλλάξει λίγο την δικιά του αγωγή. Γι'αυτί πιστεύω πως καλύτερα είναι να ρωτήσεις τον ίδιο.