• ΓΕΝΕΤΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ

  • Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
 #102124  από sofia13
 Κυρ Απρ 20, 2014 10:38 am
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ΟΛΟΥΣ !!!
Costasp, ψηλά το κεφάλι και ανέβασε ψυχολογία.
Ξέρω πόσο δύσκολο είναι- όλοι μας το ξέρουμε- αλλά όποιος είναι στο χορό, μαθαίνει να χορεύει...
Μακάρι να σου πάνε όλα καλά !!!
Έχε υπομονή και πίστη στον εαυτό σου.
Και συνέχισε τη φυσιοθεραπεία σου !!!
Χαιρετώ και κράτα μας ενήμερους !
 #102129  από Κωνσταντίνα
 Κυρ Απρ 20, 2014 1:09 pm
Χρόνια καλά σε όλους μας :smile-flower:
Kostasp ακολουθώ την ίδια θεραπεία από τον Αύγουστο του '12 και έχω να σου πω ότι τουλάχιστον σταθεροποιήθηκα.
Είναι η πρώτη φορά στα 17 χρόνια που νιώθω ότι αν δεν έκανα την συγκεκριμένη αγωγή θα ήμουν χειρότερα, αφού την ξεκίνησα όταν όδευα ταχέως προς τα κάτω.Έχανα διαρκώς σε όλα τα επίπεδα.Αυτό δεν μπορώ να το ισχυριστώ για καμία "θεραπεία" που έκανα έως τώρα και είναι πολλές.
Όταν ξεκινάμε μία "θεραπεία" κατάλαβα ότι είναι σημαντικό να την πιστέψουμε για να την στηρίξουμε και νοητικά-ψυχολογικά.
Ο γενετιστής αυτό το νιώθει και υπερβάλλει στα υποσχόμενα για την αγωγή του.Αυτό όμως δεν στερεί πολλά από την αξία του.Μόνο την απογοήτευση που θα εισπράξεις κάποια στιγμή στην πορεία, αφού δεν γίνονται έτσι όπως στα υποσχέθηκε.
Η σταθεροποίηση όμως να σκεφτούμε ότι στη νόσο αυτή δεν υφίσταται.Τουλάχιστον βιβλιογραφικά δεν υπάρχει, αφού η πορεία ακολουθεί την δεδομένη εκφύλιση .Ίσως κάνω λάθος :smile-thinking:
Η σταθεροποίηση πιστεύω όμως συνάδελφοι, είναι το πρώτο που πρέπει να μας απασχολεί.Είναι πολύ δικαιολογημένο να θεωρούμε μόνο την κινητική βελτίωση επιτυχία μιας αγωγής.
Η βελτίωση στην κίνηση είναι τρομακτικά δυσανάλογη με την προσπάθεια που πρέπει να καταβάλλουμε. Υπερπροσπαθούμε για κατάκτηση απειροελάχιστα μικρών δεξιοτήτων για τους σωματικά ικανούς.
Αυτό μας απογοητεύει και εκεί χρειάζεται να πιστέψουμε ότι ....... "και ξανά προς τη δόξα τραβά".
Kostasp έχεις κάνει τρόπο ζωής όπως φαίνεται την άσκηση :smile-yes: , συνέχισε να "ταίζεις" τον οργανισμό σου με θρεπτικά απαραίτητα για σένα υλικά και έχε πίστη στον εαυτό σου ότι δεν θα σε προδώσει.
Καλή Ανάσταση :smile-flower:
 #102144  από kostasp
 Κυρ Απρ 20, 2014 11:47 pm
Κωνσταντίνα έγραψε:Χρόνια καλά σε όλους μας :smile-flower:
Kostasp ακολουθώ την ίδια θεραπεία από τον Αύγουστο του '12 και έχω να σου πω ότι τουλάχιστον σταθεροποιήθηκα.
Είναι η πρώτη φορά στα 17 χρόνια που νιώθω ότι αν δεν έκανα την συγκεκριμένη αγωγή θα ήμουν χειρότερα, αφού την ξεκίνησα όταν όδευα ταχέως προς τα κάτω.Έχανα διαρκώς σε όλα τα επίπεδα.Αυτό δεν μπορώ να το ισχυριστώ για καμία "θεραπεία" που έκανα έως τώρα και είναι πολλές.
Όταν ξεκινάμε μία "θεραπεία" κατάλαβα ότι είναι σημαντικό να την πιστέψουμε για να την στηρίξουμε και νοητικά-ψυχολογικά.
Ο γενετιστής αυτό το νιώθει και υπερβάλλει στα υποσχόμενα για την αγωγή του.Αυτό όμως δεν στερεί πολλά από την αξία του.Μόνο την απογοήτευση που θα εισπράξεις κάποια στιγμή στην πορεία, αφού δεν γίνονται έτσι όπως στα υποσχέθηκε.
Η σταθεροποίηση όμως να σκεφτούμε ότι στη νόσο αυτή δεν υφίσταται.Τουλάχιστον βιβλιογραφικά δεν υπάρχει, αφού η πορεία ακολουθεί την δεδομένη εκφύλιση .Ίσως κάνω λάθος :smile-thinking:
Η σταθεροποίηση πιστεύω όμως συνάδελφοι, είναι το πρώτο που πρέπει να μας απασχολεί.Είναι πολύ δικαιολογημένο να θεωρούμε μόνο την κινητική βελτίωση επιτυχία μιας αγωγής.
Η βελτίωση στην κίνηση είναι τρομακτικά δυσανάλογη με την προσπάθεια που πρέπει να καταβάλλουμε. Υπερπροσπαθούμε για κατάκτηση απειροελάχιστα μικρών δεξιοτήτων για τους σωματικά ικανούς.
Αυτό μας απογοητεύει και εκεί χρειάζεται να πιστέψουμε ότι ....... "και ξανά προς τη δόξα τραβά".
Kostasp έχεις κάνει τρόπο ζωής όπως φαίνεται την άσκηση :smile-yes: , συνέχισε να "ταίζεις" τον οργανισμό σου με θρεπτικά απαραίτητα για σένα υλικά και έχε πίστη στον εαυτό σου ότι δεν θα σε προδώσει.
Καλή Ανάσταση :smile-flower:
Εχεις απολυτο δικιο Κωνσταντινα Δινω πρωτευων σημασια στην κινηση διοτι αυτη βλεπω οτι δυσχαιρενει ειχα πει και σε προηγουμενη συζητηση οτι σιγουρα πιστευω οτι ο γενετιστης αν μη τι αλλο φτιαχνει ενα δυνατο οργανισμο μπορει να μην βλεπω το αποτελεσμα αλλα το πιστευω. Ομως ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΩ ΚΙΝΙΤΙΚΑ. Η μουν ανθρωπος που στιριζομουν στον Κωστα τωρα βλεπω σιγα σιγα γινομαι βαρος στην γυναικα μου πανω απο ολα που με βοηθαει με ευχαριστηση μεν αυτη Αλλα εγω...... δεν εχω την δυναμη να συντηρηθω επαιζα 9 χρονια μπιτς βολλευ 7 με 8 ωρες μερα παρα μερα ενοιωθα οτι επιανα την πετρα και την ελιωνα τα ποδια μου ηταν πετρα και τωρα μετα βιας περπαταω 200 μετρα γι αυτο εχω δωσει τοση βαση στα κινητικα. Ισως να μην το εχω αποδεχτει ακομα. Ισως δεν ξερω τι να πω νιοωθω για πρωτη φορα στην ζωη μου τοσο μικρος τοσο αδυνατος δεν ξερω και το ασχημο ξερεις ποιο ειναι οτι αρχιζω και κουραζομαι βλεπω οτι τιποτα δεν γινεται θελω να απομακρυνθω απο ολα και αυτο το φοβαμαι διοτι ξερω τον εαυτο μου αν δεν δω κατι που να αλαζει το κλιμα θα αποδεχτω οτι εχασα και θα κλειστω στον εαυτο μου προσπαθω να τα ισσοροπησω μεσα μου λεω οτι εχω μια γυναικα που με αγαπαει δυο καλα παιδια δεν ξερω οσο δεν βλεπω φως ομως................
 #102160  από Κωνσταντίνα
 Δευ Απρ 21, 2014 10:42 pm
kostasp έγραψε: Εχεις απολυτο δικιο Κωνσταντινα Δινω πρωτευων σημασια στην κινηση διοτι αυτη βλεπω οτι δυσχαιρενει ειχα πει και σε προηγουμενη συζητηση οτι σιγουρα πιστευω οτι ο γενετιστης αν μη τι αλλο φτιαχνει ενα δυνατο οργανισμο μπορει να μην βλεπω το αποτελεσμα αλλα το πιστευω. Ομως ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΩ ΚΙΝΙΤΙΚΑ. Η μουν ανθρωπος που στιριζομουν στον Κωστα τωρα βλεπω σιγα σιγα γινομαι βαρος στην γυναικα μου πανω απο ολα που με βοηθαει με ευχαριστηση μεν αυτη Αλλα εγω...... δεν εχω την δυναμη να συντηρηθω επαιζα 9 χρονια μπιτς βολλευ 7 με 8 ωρες μερα παρα μερα ενοιωθα οτι επιανα την πετρα και την ελιωνα τα ποδια μου ηταν πετρα και τωρα μετα βιας περπαταω 200 μετρα γι αυτο εχω δωσει τοση βαση στα κινητικα. Ισως να μην το εχω αποδεχτει ακομα. Ισως δεν ξερω τι να πω νιοωθω για πρωτη φορα στην ζωη μου τοσο μικρος τοσο αδυνατος δεν ξερω και το ασχημο ξερεις ποιο ειναι οτι αρχιζω και κουραζομαι βλεπω οτι τιποτα δεν γινεται θελω να απομακρυνθω απο ολα και αυτο το φοβαμαι διοτι ξερω τον εαυτο μου αν δεν δω κατι που να αλαζει το κλιμα θα αποδεχτω οτι εχασα και θα κλειστω στον εαυτο μου προσπαθω να τα ισσοροπησω μεσα μου λεω οτι εχω μια γυναικα που με αγαπαει δυο καλα παιδια δεν ξερω οσο δεν βλεπω φως ομως................
Κώστα Χριστός Ανέστη :smile-flower: ,
ομολογώ ότι με προβλημάτισε η δημοσίευσή σου και δεν ξέρω πώς να σου μιλήσω επειδή μου είναι δύσκολο να αφήσω τα λεγόμενά σου χωρίς να πω αυτό που νιώθω.
Με μοναδικό σκοπό να βοηθήσω λίγο τις σκέψεις σου, επειδή από κει πέρασα κι εγώ :smile-nod: άκουσέ με αν θέλεις.
Η αρρώστια μάς παίρνει κομμάτια από το σώμα μας.Χάνοντας "somebody" πενθείς.Αισθάνεσαι αβοήθητος, απαισιόδοξος, λυπημένος, απελπισμένος και μόνος κι ας έχουμε δίπλα μας ανθρώπους που μας αγαπούν και μας νοιάζονται.
Δυστυχώς για μας είμαστε θύματα μιας νόρμας, που θέλει τον άνθρωπο να αξίζει μόνο όταν είναι σωματικά ικανός.
Χρειαζόμαστε αναθεώρηση στα στερεότυπα και τις πεποιθήσεις που δυσκολεύουν τις ζωές μας.
Αν κλειστείς στον εαυτό σου όπως λες, εκτός από την αρρώστια θα έχεις κι άλλον έναν ακόμα εναντίον σου :twisted: .

Αν κατάλαβα καλά έχεις μια δουλειά που εσύ διευθύνεις(με βοήθεια τρίτων αν χρειάζεται), μια καλή σύντροφο και δυο υπέροχα παιδιά :clap:
Αν τα πόδια σου έπαψαν να είναι γερά κι αν δεν λιώνεις πλέον την πέτρα, προσπάθησε να έχεις ψυχραιμία, να κάνεις τις ασκήσεις σου, την διατροφή σου και τα συμπληρώματά σου και χτίζε τη ζωή σου με τα νέα δεδομένα.
Με το ίδιο ευρηματικό μυαλό που έφτασες ως εδώ, το ίδιο ακριβώς θα σε πάει και παρακάτω.

Εδώ που βρίσκεσαι τώρα Κώστα μου είμαστε όλοι μας.Δεν είσαι μόνος σου :smile-hi: .
 #102164  από kostasp
 Τρί Απρ 22, 2014 12:47 am
Αλληθως ο κυριος.
<Χρειαζόμαστε αναθεώρηση στα στερεότυπα και τις πεποιθήσεις που δυσκολεύουν τις ζωές μας.>
Εχεις απολυτο δικιο και πρεπει να το καταλαβω να το πιστεψω να αναθεωρησω καποια δεδομενα το γνωριζω οτι αν το καταφερω θα ειναι πιο ομαλα τα πραγματα για μενα απο την αλλη ισως δεν θελω μηπως ειμαι ακομα στην αρνηση; δεν ξερω γνωριζω οτι πρεπει να ισσοροπησω τις σκεψεις μου μηπως ειναι πολυ νωρις και δεν μπορω να αποδεχτω αυτην την αλλαγη που μου συμβαινει δεν ξερω τι να πω δεν ξερω. Κωνσταντινα σε ευχαριστω για τις συμβουλες και την ψυχολογικη βοηθεια που μου εδωσες συγγνωμη αν σας κουρασα με τα υπαρξιακα μου αλλα μονο εδω στο φορουμ βρισκω την δυναμη να εξωτερικευσω αυτα που αισθανομαι , πιο πολυ ομως τα λεω για να τα βγαλω απο μεσα μου βγαζω ενα βαρος απο πανω μου ποτε δεν καθομουν να γραψω η στο κομπιουτερ η στο κινητο αλλα ειπαμε πρεπει να αλλαξω συνηθειες ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ
 #102173  από Κωνσταντίνα
 Τρί Απρ 22, 2014 11:36 am
kostasp έγραψε:Αλληθως ο κυριος.
<Χρειαζόμαστε αναθεώρηση στα στερεότυπα και τις πεποιθήσεις που δυσκολεύουν τις ζωές μας.>
Εχεις απολυτο δικιο και πρεπει να το καταλαβω να το πιστεψω να αναθεωρησω καποια δεδομενα το γνωριζω οτι αν το καταφερω θα ειναι πιο ομαλα τα πραγματα για μενα απο την αλλη ισως δεν θελω μηπως ειμαι ακομα στην αρνηση; δεν ξερω γνωριζω οτι πρεπει να ισσοροπησω τις σκεψεις μου μηπως ειναι πολυ νωρις και δεν μπορω να αποδεχτω αυτην την αλλαγη που μου συμβαινει δεν ξερω τι να πω δεν ξερω. Κωνσταντινα σε ευχαριστω για τις συμβουλες και την ψυχολογικη βοηθεια που μου εδωσες συγγνωμη αν σας κουρασα με τα υπαρξιακα μου αλλα μονο εδω στο φορουμ βρισκω την δυναμη να εξωτερικευσω αυτα που αισθανομαι , πιο πολυ ομως τα λεω για να τα βγαλω απο μεσα μου βγαζω ενα βαρος απο πανω μου ποτε δεν καθομουν να γραψω η στο κομπιουτερ η στο κινητο αλλα ειπαμε πρεπει να αλλαξω συνηθειες ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ
Κώστα να είσαι καλά και ας έχεις κατά νου ότι αυτό που μας συμβαίνει δεν πρόκειται να το αποδεχτούμε ΠΟΤΕ, μόνο θα το διαχειριζόμαστε.Από αυτή τη διαχείριση άλλοτε θα νιώθουμε ότι ΟΚ το 'χουμε και άλλες φορές θα μας έχει :smile-bandit: .
Αυτό που είναι χρήσιμο για μένα, είναι να νιώθω ότι μπορεί σήμερα να είμαι στα κάτω μου :smile-worried: , αλλά θα ανέβω πάλι :smile-makeup:
Θα το βρεις σιγά σιγά μην αγχώνεσαι(θα το κάνεις, επειδή όλοι το κάνουμε).Έχεις συμπαραστάτη τη σύντροφό σου :romance-adore: και κίνητρο τα παιδιά σου :smile-flower: :smile-flower:

Παίρνω το θάρρος να μιλήσω εκ μέρους όλων, επειδή είμαι βέβαιη ότι δεν κουράζεις κανέναν όταν ανοίγεις την ψυχή σου εδώ μέσα :smile-nod:
 #102174  από sofia13
 Τρί Απρ 22, 2014 12:03 pm
Κώστα έχει απόλυτο δίκιο η Κωνσταντίνα , ΣΕ ΟΛΑ !!!
(και φυσικά δεν κουράζεις κανένα εδώ ...!)
Και ναί όλοι μας αναγκαστήκαμε λόγω συνθηκών να αναθεωρήσουμε πολλά της ζωής μας.
Πέσαμε κιόλας ψυχοσωματικά, αλλά ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ γιατί το θέλαμε !
Ξέρεις; Έφαγα και τρώω ακόμα κάτι σαβούρντες τέλειες...
Γελάω πρώτη με τα χάλια μου και γελάνε γύρω μου οι άλλοι απελευθερωμένοι.
Καταλαβαίνω τα συναισθήματα που σου δημιουργούνται . Σαν άντρας θέλεις να είσαι ακέραιος
και η αρχή της οικογένειας κατα τα πρότυπα με τα οποία μεγαλώσαμε.
Σκέψου όμως πόσο θεατράλε έγινε η ζωή όλων γενικά.
Αστα να πάνε...
(οταν δεν ορίζω πόδια, ούτε μέσα στο σπίτι πολλές φορές, ΥΠΟΚΡΙΝΟΜΑΙ ότι περπατάω. Και το
παλεύω και πάω παρακάτω. Και κάποια στιγμή επανέρχομαι.
Ευχομαι να βρείς γρήγορα δεικλίδες ασφαλείας που θα σε βοηθήσουν ψυχοσωματικά ...
Εδώ είμαστε, όλοι για όλους !!!)
:smile-flower:
 #102175  από litsa
 Τρί Απρ 22, 2014 12:12 pm
Κωνσταντίνα μου!! και Σοφία13 μου!
Χριστός Ανέστη σε όλους μας!
λοιπόν ... Κώστα...
η Κωνσταντίνα μια χαρά τα λέει και συμφωνώ 1000% μαζί της!!!
διάβασε τα ξανά και ξανά και θα δεις ότι έχει απόλυτο δίκιο.. απλά εγώ ενώ ήθελα να σου απαντήσω δεν μου έβγαιναν τα ''σωστά'' λόγια.. οπότε με κάλυψε η συνάδελφος!!!

όλοι μία από τα ίδια είμαστε... και εγώ εχω χάσει πράγματα.. και ίσως έχω βρει άλλα...

αν παραιτηθούμε όμως θα χάσουμε πάρα πολλά ακόμα... οπότε keep walking!!

σκέψου ότι έχεις πολλάαααααα κίνητρα.. από την δουλειά σου ... μέχρι το πιο σπουδαίο! τα παιδιά σου!! και την σύντροφο σου.. :smile-drunk: :smile-wink: :smile-blush:

αν τα παρατήσεις τώρα, σε 5 χρόνια, θα μετράς περισσότερες απώλειες... :smile-crying:
:smile-sun: :smile-sun: :smile-sun: :smile-sun: :smile-sun: :smile-sun: :smile-sun:
 #102178  από Μιμικαμ
 Τρί Απρ 22, 2014 12:46 pm
Κωνσταντίνα έγραψε:
kostasp έγραψε: Εχεις απολυτο δικιο Κωνσταντινα Δινω πρωτευων σημασια στην κινηση διοτι αυτη βλεπω οτι δυσχαιρενει ειχα πει και σε προηγουμενη συζητηση οτι σιγουρα πιστευω οτι ο γενετιστης αν μη τι αλλο φτιαχνει ενα δυνατο οργανισμο μπορει να μην βλεπω το αποτελεσμα αλλα το πιστευω. Ομως ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΩ ΚΙΝΙΤΙΚΑ. Η μουν ανθρωπος που στιριζομουν στον Κωστα τωρα βλεπω σιγα σιγα γινομαι βαρος στην γυναικα μου πανω απο ολα που με βοηθαει με ευχαριστηση μεν αυτη Αλλα εγω...... δεν εχω την δυναμη να συντηρηθω επαιζα 9 χρονια μπιτς βολλευ 7 με 8 ωρες μερα παρα μερα ενοιωθα οτι επιανα την πετρα και την ελιωνα τα ποδια μου ηταν πετρα και τωρα μετα βιας περπαταω 200 μετρα γι αυτο εχω δωσει τοση βαση στα κινητικα. Ισως να μην το εχω αποδεχτει ακομα. Ισως δεν ξερω τι να πω νιοωθω για πρωτη φορα στην ζωη μου τοσο μικρος τοσο αδυνατος δεν ξερω και το ασχημο ξερεις ποιο ειναι οτι αρχιζω και κουραζομαι βλεπω οτι τιποτα δεν γινεται θελω να απομακρυνθω απο ολα και αυτο το φοβαμαι διοτι ξερω τον εαυτο μου αν δεν δω κατι που να αλαζει το κλιμα θα αποδεχτω οτι εχασα και θα κλειστω στον εαυτο μου προσπαθω να τα ισσοροπησω μεσα μου λεω οτι εχω μια γυναικα που με αγαπαει δυο καλα παιδια δεν ξερω οσο δεν βλεπω φως ομως................
Κώστα Χριστός Ανέστη :smile-flower: ,
ομολογώ ότι με προβλημάτισε η δημοσίευσή σου και δεν ξέρω πώς να σου μιλήσω επειδή μου είναι δύσκολο να αφήσω τα λεγόμενά σου χωρίς να πω αυτό που νιώθω.
Με μοναδικό σκοπό να βοηθήσω λίγο τις σκέψεις σου, επειδή από κει πέρασα κι εγώ :smile-nod: άκουσέ με αν θέλεις.
Η αρρώστια μάς παίρνει κομμάτια από το σώμα μας.Χάνοντας "somebody" πενθείς.Αισθάνεσαι αβοήθητος, απαισιόδοξος, λυπημένος, απελπισμένος και μόνος κι ας έχουμε δίπλα μας ανθρώπους που μας αγαπούν και μας νοιάζονται.
Δυστυχώς για μας είμαστε θύματα μιας νόρμας, που θέλει τον άνθρωπο να αξίζει μόνο όταν είναι σωματικά ικανός.
Χρειαζόμαστε αναθεώρηση στα στερεότυπα και τις πεποιθήσεις που δυσκολεύουν τις ζωές μας.
Αν κλειστείς στον εαυτό σου όπως λες, εκτός από την αρρώστια θα έχεις κι άλλον έναν ακόμα εναντίον σου :twisted: .

Αν κατάλαβα καλά έχεις μια δουλειά που εσύ διευθύνεις(με βοήθεια τρίτων αν χρειάζεται), μια καλή σύντροφο και δυο υπέροχα παιδιά :clap:
Αν τα πόδια σου έπαψαν να είναι γερά κι αν δεν λιώνεις πλέον την πέτρα, προσπάθησε να έχεις ψυχραιμία, να κάνεις τις ασκήσεις σου, την διατροφή σου και τα συμπληρώματά σου και χτίζε τη ζωή σου με τα νέα δεδομένα.
Με το ίδιο ευρηματικό μυαλό που έφτασες ως εδώ, το ίδιο ακριβώς θα σε πάει και παρακάτω.

Εδώ που βρίσκεσαι τώρα Κώστα μου είμαστε όλοι μας.Δεν είσαι μόνος σου :smile-hi: .
Κορίτσια, Κωνσταντίνα μου, Σοφία μου, Λίτσα μου, πόσο δίκιο έχετε όλες σας :smile-flower: :smile-flower: :smile-flower:
Η βαθιά ισιρροπημένη και μεστή σκέψη της Κωνσταντίνας :smile-kiss: :smile-kiss: πραγματικά είναι βάλσαμο για αρκετούς απο εμάς....είμαι σίγουρη οτι ο Κώστας θα την λάβει πολύ σοβαρά υπ'οψιν του, όπως και διάφοροι αλλοι, που βρισκόμαστε σε παρόμοια κατάσταση,
εξετάζοντας και προεκτείνοντας ολες τις παραμέτρους......απο την ψυχική σου δύναμη και αντοχή Κωνσταντίνα μου, αντλούμε δύναμη.... :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: Χρονια Πολλά σε ολους μας
:smile-flower: :smile-flower: :smile-flower: .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Μιμικαμ την Τρί Απρ 22, 2014 4:48 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #102179  από litsa
 Τρί Απρ 22, 2014 1:49 pm
κορίτσια μου, (καλά καλά και αγόρια μου!)
αυτά που είπε η Κωνσταντίνα είναι για ... όλους μας!!!

όλοι λίγο πολύ τα ξέρουμε ..το θέμα είναι να μην τα ξεχνάμε!!

φιλιάααααααααααα

υ.γ ευχαριστώ Κωνσταντίνα!!