• Κολυμβητήριο

  • Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
 #58474  από Μιμικαμ
 Δευ Αύγ 22, 2011 10:57 pm
:romance-kisscheek: :romance-kisscheek:

Αχ, πως σε καταλαβαίνω, κόψε το ενα, κόψε το αλλο....πρόσεχε το ενα πρόσεχε το αλλο,
δυστυχώς....αυτή είναι η πραγματικότητα..... το μόνο που μας απομένει νομίζω οτι είναι
να τα παίρνουμε οσο γίνεται στη πλάκα......ενας πολύ ωραίος τίτλος της ms, στο f.b.που μου
άρεσε πολύ είναι η σκλήρυνση δεν έχει πλάκα.....διάβασέ την αν θέλεις, θα σε βοηθήσει.... :romance-caress:

Πάντως μπράβο σου για το τσιγάρο, εγω δυστυχώς επιμένω να καπνίζω ακόμα :violence-uzi: :violence-uzi:
 #58477  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Αύγ 22, 2011 11:41 pm
Μιμικαμ έγραψε::text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow:
Εφη μου, στον Πανελλήνιο πήγα για ενα μικρό διάστημα, πριν δυο χρονια, δεν μπορώ
να πω οτι έμεινα ιδιαίτερα ευχαριστημένη, πολύ βρώμικα θα έλεγα, σταμάτησα και
άρχισα γυμναστήριο, νομίζω ολα αρκετά καλύτερα.....οσο για τα ιδιωτικά, το γνωρίζω
αυτο στο κέντρο....πολύ τέλειο....αλλα χαλεποί καιροί για τέτοιες πολυτέλειες, δεν νομίζεις?????

Σ'Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου.. :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:

Πως πάει η δίαιτα, δεν πιστεύω να κάνεις τίποτα παρασπονδίες και να τρως ζυμαρικά...
γιατί η Αννούλα :violence-hammer: :violence-hammer:
:crying-yellow: :crying-yellow: :crying-yellow: :crying-yellow: :crying-yellow: :crying-yellow: :crying-yellow: :crying-yellow:
 #58503  από elenipir
 Τρί Αύγ 23, 2011 12:51 pm
Γιάννης έγραψε: Ελένη που είσαι ρε πουλάκι μου; Φώτισέ μας.
Εδω ειμαι χθες γυρισα απο τις διακοπες για λιγο ομως ......
Λοιπον Γιαννη μου οπως σου ειχα πει το κολυμβητηριο ειναι για ΑΜΕΑ για αυτο το λογο κανουμε προπονηση μονο στην πισινα καταδυσεων που η θερμοκρασια ειναι η σωστη !!!
Εχει Γυμναστες -φυσικοθεραπευτες πανε αρκετοι με ΣΚΠ το μονο που θελουνε ειναι μια γνωματευση και χαρτι απο καρδιολογο
Δεν ξερω ομως ποτε θα ανοιξει η πισινα τωρα ειναι κλειστη θα σας ενημερωσω οταν με παρουν τηλ για να αρχισω
Αλλα νομιζω οτι εχει δικιο ο Γιαννης θα πρεπει να μαζευτουμε καποια ατομα για να ριξουμε και την τιμη
Αντε να βγαλουμε τις κορμαρες μας να παθουν ολοι ΣΟΚ :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Λοιπον μολις μαθω κατι νεοτερο θα σας ενημερωσω πολλα φιλια σε ολους να περνατε καλα και να στε καλυτερα!!!!!!!!!!!
 #58504  από Γιάννης
 Τρί Αύγ 23, 2011 12:54 pm
Καλώς το κορίτσι μας. Μη μιλάς για κορμάρες γιατί έχω στρώσει μια μπάκα...
 #58506  από elenipir
 Τρί Αύγ 23, 2011 1:01 pm
Γιάννης έγραψε:Καλώς το κορίτσι μας. Μη μιλάς για κορμάρες γιατί έχω στρώσει μια μπάκα...
Καλως σας βρηκα !!!!
Εγω να δεις Γιαννη μου .......μια μπακα χεστα ηταν πολλες οι μπυρες τελικα ...... :sad-roulette:
 #58507  από Γιάννης
 Τρί Αύγ 23, 2011 1:06 pm
Αχ βρε Ελενίτσα, πρέπει να χάσουμε κιλά και να κόψουμε το τσιγάρο... ούτε οι υγιείς δε μπορούν να το κάνουν εύκολα αυτό, πόσο μάλλον όταν :confusion-seeingstars:
 #58514  από EFFIE
 Τρί Αύγ 23, 2011 1:56 pm
Γιάννης έγραψε:Αχ βρε Ελενίτσα, πρέπει να χάσουμε κιλά και να κόψουμε το τσιγάρο... ούτε οι υγιείς δε μπορούν να το κάνουν εύκολα αυτό, πόσο μάλλον όταν :confusion-seeingstars:
να μαθουμε κ αν δεχονται και χωρις κινητικα........γι αυτους που την παλευουν......ακομα
 #58516  από elenipir
 Τρί Αύγ 23, 2011 4:17 pm
EFFIE έγραψε: να μαθουμε κ αν δεχονται και χωρις κινητικα........γι αυτους που την παλευουν......ακομα
Φυσικα και δεχονται και χωρις κινητικα αρκει να εχεις χαρτι που να λεει οτι εχεις ΣΚΠ ή οποιο αλλο προβλημα εχεις .
 #58520  από EFFIE
 Τρί Αύγ 23, 2011 6:02 pm
elenipir έγραψε:
EFFIE έγραψε: να μαθουμε κ αν δεχονται και χωρις κινητικα........γι αυτους που την παλευουν......ακομα
Φυσικα και δεχονται και χωρις κινητικα αρκει να εχεις χαρτι που να λεει οτι εχεις ΣΚΠ ή οποιο αλλο προβλημα εχεις .
:text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow:
 #58525  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Αύγ 23, 2011 8:16 pm
ΡΕ ΣΕΙΣ....!!!...Θελω να ερθω κι εγω....αλλα δεν οδηγω και τη συγκοινωνια τη βαριεμαιαιαιαιαι.....!!!!!...Τα χρονια προ σκληρυνσης ,που δουλευα πολυ , μπουχτισα πια.... :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: