• HERBAL LIFE

  • Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
 #48495  από Lena
 Παρ Φεβ 25, 2011 10:25 pm
Καλησπερα σε ολους!!
Παιδια εχετε ακουσει για τα αυτα τα συμπληρωματα διατροφης?
Αν κανουν καλο γενικα και κατ'επεκταση αν μπορουμε εμεις να τα περνουμε. Σας ευχαριστω!
 #48506  από Ευτυχία
 Σάβ Φεβ 26, 2011 10:42 am
γειά σου Lena :)
1η φορά τ'ακούω.. δεν εχω ιδεα..τι κ πώς.. πάντως απο το λίγο που εριξα μια ματιά στο σαιτ τους..δε μου γεμίζουν το μάτι..
εγω γενικά προσανατολίζομαι στη solgar ως πιο ασφαλή ... ειδικά τωρα που εχω σκοπο να κοψω την αβονέξ -στα κομμάτια κ αυτή κ ο νευρολογός.. :evil: με εχει τσακισει- κ να στηριχτώ μονο σε ολ'αυτα που ηδη εχουν πει οι φίλοι εδω μεσα..συμπεριλαμβανομένου κ ενος.. κοκτεηλ βιταμινών...ε.. θέλω να ειμαι οσο γινεται πιο προσεκτική
so, ας πει κ κάποιος που γνωρίζει
 #48529  από Νικος
 Σάβ Φεβ 26, 2011 12:53 pm
Υπάρχουν ακόμα αυτοί??

Γύρισα πίσω στο 2002 τώρα, Προσοχή απάτη τύπου πυραμίδας
Όποιος πάντως θέλει να σκοτώσει κανένα 2ορω μπορεί να πάει σε μια από τις "ενημερώσεις" που κάνουν

Εκεί ακούει κανείς θαύματα για το πως θεραπεύεται από καρκίνος μέχρι ψωρίαση και πως μπορείς να βγάλεις μέχρι 5.000.000 euro μισθό τον μήνα, αρκεί βεβαία να πάρεις το κουτάκι που σου πουλάνε
30.000 δρχ το έδιναν τότε αν θυμάμαι καλά
 #48531  από Γιάννης
 Σάβ Φεβ 26, 2011 1:10 pm
http://strangejournal.wordpress.com/201 ... %B3%CE%BA/

'Ενας από τους πολλούς χώρους που θα βρείτε αν βάλετε στην αναζήτηση herballife απάτη.
Τυχαία πριν λίγο καιρό, ένας φίλος μου είπε οτι τον ενοχλούσαν πιεστικά προσφέροντάς του δυνατότητα υψηλών εισοδημάτων και με παρακάλεσε να το ψάξω.
Ακριβώς αυτό που είπε ο Νίκος. Πυραμίδα ή αλλιώς αεροπλανάκι. Αν θέλετε πιο κυριλέ όρο, διαδικτυακό marketing.
Άντε να εμπιστευτείς τα προϊόντα τους
 #48542  από nicky
 Σάβ Φεβ 26, 2011 2:39 pm
Να ξέρεις ότι το να επιλέξεις έναν τέτοιο δρόμο είναι καθαρά δική σου απόφαση. Θέλω να σου πω, εκ πείρας, ότι είναι πάαααααααααααααρα πολύ ψυχοφθόρο, ειδικά αν τα πράγματα δεν εξελιχθούν καλά.
Καλησπερα παιδια! εγω εκοψα την avonex πριν 2 μηνες χωρις να ενημερωσω τον γιατρο μου.Μηπως πρεπει να ξεκινησω βιταμινες?Δεν παιρνω τιποτα προς το παρον, αλλα φοβαμαι την εξελιξη της νοσου.Πως μπορω να ενημερωθω?
 #48543  από Δημητρα Αρτ
 Σάβ Φεβ 26, 2011 3:08 pm
Τα solgar τα βρίσκω λίγο ακριβά, αλλά είναι όντως καλά



Θα συμφωνησω και θα προσθεσω οτι καλα, εχω βρει και τα σκευασματα της Quest, τα οποια ειναι και σε σχετικα νορμαλ τιμη.
 #48886  από NikoleScully
 Πέμ Μαρ 03, 2011 11:02 pm
Προσοχη σε αυτην την ΜΑΙΜΟΥ εταιρεια.......ξερω τι σοι ειναι .... ειχα παει και σε σεμηναρια...ειν αι χιλιαδες σαν αυτους και καλο ειναι να μην προμηθευτειτε τιποτα απο εκεινους........
 #48892  από Νικος
 Πέμ Μαρ 03, 2011 11:57 pm
τα περάσαμε όμορφα... όμορφα..... όμορφα......
μεγάλο σχολείο οι τύποι