• Εγκυμοσύνη και σκπ

  • Ερωτήσεις και συζητήσεις για γυναικολογικά και ανδρολογικά θέματα και την πολλαπλή σκλήρυνση.
Ερωτήσεις και συζητήσεις για γυναικολογικά και ανδρολογικά θέματα και την πολλαπλή σκλήρυνση.
 #130292  από sofimn
 Σάβ Ιούλ 21, 2018 12:04 am
Δυστυχώς στην πρώτη εγκυμοσύνη έπαιρνα κ εμεινα έγκυος..ολα πήγαν καλά..στη δεύτερη το ειχα κόψει ένα εξάμηνο πριν..αν κ γυναικολόγος κ νευρολόγος με είχαν διαβεβαιώσει ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας εγώ επέλεξα να το κόψω γτ στην πρώτη είχα τρομερό άγχος αν θα είναι όλα εντάξει..με το καλό σου εύχομαι κ το δεύτερο..αυτό μ το εοχε πει κ μένα..οτι αφού ήθελα να κάνω κ δεύτερο καλύτερα ενέσεις...τωρα ομως που δεν εχω σκοπό για άλλο,σκέφτομαι το χαπάκι αν κ διαβάζω κ εδώ ότι έχει αρκετές παρενέργειες..
 #130293  από Vagia88
 Σάβ Ιούλ 21, 2018 12:13 am
Και γω τα φοβάμαι τα χάπια γιατί δεν είναι και τόσο δοκιμασμένα όσο οι ενέσιμες θεραπείες!!!!μου δίνεις κουράγιο για την επόμενη εγκυμοσύνη!!!!
 #130295  από sofimn
 Σάβ Ιούλ 21, 2018 3:09 pm
Εννοείται...μην το σκεφτεσαι καθόλου...τωρα που είναι νωρίς..μην το αφήνεις γτ ο καιρός περνάει..να έχει κ το παιδάκι σ ενα αδερφάκι...εγω αυτό σκεφτόμουνα κ το αποφάσισα...αντεεεε!!!😜