• Έρωτας και σκπ

  • Ερωτήσεις και συζητήσεις για γυναικολογικά και ανδρολογικά θέματα και την πολλαπλή σκλήρυνση.
Ερωτήσεις και συζητήσεις για γυναικολογικά και ανδρολογικά θέματα και την πολλαπλή σκλήρυνση.
 #108176  από Dhm
 Κυρ Δεκ 21, 2014 9:17 pm
Δεν ξέρω αν υπάρχει παρόμοιο θέμα,αλλά θα ήθελα να ρωτήσω εσάς γυναίκες(γιατί μάλλον διαφέρουμε σε αυτά τα θέματα από τους άντρες),κατά την διάρκεια του έρωτα έχετε διαπιστώσει μουδιάσματα ή κάτι τέτοιο ενοχλητικό και 'ντροπιαστικό';;
 #108177  από ΝΤΙΑΝΑ
 Κυρ Δεκ 21, 2014 10:24 pm
Οχι μουδιασματα,αλλα υπαρχουν ενα σωρο καταστασεις που σε κανουν να νιωθεις αμηχανα,οπως για παραδειγμα τα διαφορα ακροβατικα που πρεπει να κανει ο αλλος για να σε φερει στα ισα σου η η σπαστικοτητα την πιο κρισιμη στιγμη!!!Απολαυσε το οπως και να ειναι,αλλωστε ειναι απο τις λιγες απολαυσεις που μας εχουν απομεινει!
 #108183  από Dhm
 Δευ Δεκ 22, 2014 1:02 pm
Εγώ έχω τρελά μουδιάσματα σε χέρια και πόδια και όχι τόση σπαστικότητα. Πολλές φορές πρέπει να κρατηθώ να μην βάλω τα κλάματα και ο άλλος τρομάζει και με το δίκιο του...Τρέχα γύρευε....
 #108184  από ekastell
 Δευ Δεκ 22, 2014 1:28 pm
Εγώ έχω ακριβώς το αντίθετο. :smile-giggle: Ακομα και όταν έχω μουδιάσματα σταματώ να τα νιώθω μετά το σεξ και γενικά νιώθω πολύ καλύτερα Τι να πω; Μπας και σε αγχώνει κάτι; για παράδειγμα μπας και σου προκαλέσει συμπτώματα και δεν χαλαρώνεις;
 #108188  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Δεκ 22, 2014 2:19 pm
:smile-thinking: Κοριτσακια , μας ετυχε ενα ''λαχειο'' , που επιρρεαζει το νευρικο συστημα. Ειναι πιθανο , λοιπον, να μας δημιουργησει προβληματα και στο σεξ . Ομως ΔΕΝ πρεπει να μας γινει εμμονη , γιατι το αποτελεσμα θα ειναι καταστροφικο !!!!!Αν αντιμετωπιζουμε καποια σοβαρη δυσκολια , καλο θα ειναι να το συζητησουμε με το νευρολογο μας . Χαλαρωστε φιλεναδες .....Μη το σκεφτεστε συνεχως!!!!!!!! :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss:
 #108203  από Dhm
 Δευ Δεκ 22, 2014 8:44 pm
:)