• ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑΤΡΟΥ..

  • Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #130792  από sofimn
 Σάβ Δεκ 01, 2018 2:10 pm
Καλησπέρα ομαδουλα...Σε αναζήτηση γιατρού λοιπόν κ φτου κ από την αρχή!!!! Έχει κάποιος να μου συστήσει κανέναν καλό γιατρό και πανω απ' όλα άνθρωπο; Στείλτε μου κ πμ... :emojis-5: :emojis-5: :emojis-5:
 #130795  από aggelos29
 Κυρ Δεκ 02, 2018 8:46 pm
Με ενδιαφέρει κ εμένα, αλλά να προσθέσω στο καλός γιατρός και καλός άνθρωπος να μπορώ να τον δω και σε δημοσιο νοσοκομείο, γιατί δεν υπάρχει η οικονομική δυνατότητα για 200ευρα για επίσκεψη. Στείλτε μου κ εμένα π.μ
 #130798  από Manolis
 Κυρ Δεκ 02, 2018 10:58 pm
Επισκέφτηκα στο σύνολο 6 γιατρούς νευρολόγους σε Ελλάδα και εξωτερικό, μεταξύ των οποίων και διακεκριμένους καθηγητές-ερευνητές για MS στο Λονδίνο.
Προσωπικά θα συνέστηνα τον κ. Π**** Ι**** (Νευρολόγος Ψυχίατρος) ******* - *******. Σε εμένα ήταν πολύ ανθρώπινος, μου έδωσε χρήσιμες συμβουλές και ήταν από τους λίγους που δε συνέστησε κατευθείαν φαρμακευτική αγωγή.
Κατά τα άλλα μην περιμένεις από κανένα γιατρό να σου μιλήσει ιδιαίτερα για διατροφή, άσκηση κλπ.
Περί διατροφής και όχι μόνο, ακολούθησα όσα γράφονται σε αυτό εδώ το βιβλίο:
https://www.amazon.com/Overcoming-Multi ... b_title_bk
Ελπίζω τα παραπάνω να σου φανούν χρήσιμα!