• 140 ευρώ επίσκεψη άλλος μέχρι και 180+

  • Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #128126  από φοιβος
 Δευ Ιουν 12, 2017 10:44 am
καλημέρα και πάλι,αφού μου συνέστησαν τον κο Γκατζωνη Στ. έπαθα πρωί - πρωί μια εγκεφαλική κρίση, ρε παιδιά που ζουν αυτοί??? σε άλλη Ελλάδα ?? στην Ελλάδα τις κρίσεως κ.λ.π με πήρε η ιδαιτερα του για να επιβεβαίωσή το ραντεβού μας.και ο ρώτησα ο <χαμένος> πόσο είναι η επίσκεψη ( 140 ) με μια άνεση , και το μετά τσ λέω? 120 ευρώ η φορά μου απαντά . Αν 140 το 1ο ραντεβού + 120 το κάθε επόμενο + εξετάσεις ..........................δεν έχω λόγια το ράβω και δω τελειώνω ,γιατί είμαι και ανασφάλιστος οπότε το μόνο που μου μένει είναι να υποφέρω γιατί το γαμ...σύστημα τα κατάφερε μια χαρά .Εδω θέλω την βοήθειά σας αν ξέρει κάποιος για το Αιγινητειο ,γνωρίζετε κάποιον από τους παρακάτω γιατρούς?
ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ
Ζης Βασίλειος
Καπάκη Ελισσάβετ
Καρανδρέας Νικόλαος
Κυλιντηρέας Κωνσταντίνος
Πουλοπούλου Κορνηλία
Σπέγγος Κωνσταντίνος
Τριανταφύλλου Νικ.
αν κάποιος έχει να πει κάτι ...για να αποφύγω τα κακοτοπια
Σας ευχαριστώ πολύ
 #128129  από Nikoskk
 Δευ Ιουν 12, 2017 1:17 pm
Καλημερα Φοιβο,ισως δεν γνωριζεις οτι και οι ανασφαλιστοι δικαιουνται δωρεαν ιατροφαρμακευτικη καλυψη αλλα μονο απο δημοσια νοσοκομεια.
Το μονο που χρειαζεται ειναι το αμκα σου.
 #128135  από Tita
 Τετ Ιουν 14, 2017 12:12 pm
φοιβος έγραψε:καλημέρα και πάλι,αφού μου συνέστησαν τον κο Γκατζωνη Στ. έπαθα πρωί - πρωί μια εγκεφαλική κρίση, ρε παιδιά που ζουν αυτοί??? σε άλλη Ελλάδα ?? στην Ελλάδα τις κρίσεως κ.λ.π με πήρε η ιδαιτερα του για να επιβεβαίωσή το ραντεβού μας.και ο ρώτησα ο <χαμένος> πόσο είναι η επίσκεψη ( 140 ) με μια άνεση , και το μετά τσ λέω? 120 ευρώ η φορά μου απαντά . Αν 140 το 1ο ραντεβού + 120 το κάθε επόμενο + εξετάσεις ..........................δεν έχω λόγια το ράβω και δω τελειώνω ,γιατί είμαι και ανασφάλιστος οπότε το μόνο που μου μένει είναι να υποφέρω γιατί το γαμ...σύστημα τα κατάφερε μια χαρά .Εδω θέλω την βοήθειά σας αν ξέρει κάποιος για το Αιγινητειο ,γνωρίζετε κάποιον από τους παρακάτω γιατρούς?
ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ
Ζης Βασίλειος
Καπάκη Ελισσάβετ
Καρανδρέας Νικόλαος
Κυλιντηρέας Κωνσταντίνος
Πουλοπούλου Κορνηλία
Σπέγγος Κωνσταντίνος
Τριανταφύλλου Νικ.
αν κάποιος έχει να πει κάτι ...για να αποφύγω τα κακοτοπια
Σας ευχαριστώ πολύ