• Ποιον νευρολογο ν διαλεξω

  • Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #134081  από Faye
 Σάβ Ιουν 26, 2021 1:19 pm
Πειτε μ εναν καλο νευρολογο ρε παιδια στην αθηνα
 #134084  από markarg
 Σάβ Ιουν 26, 2021 8:23 pm
Είναι ένα τεράστιο ερώτημα,με πολύ μεγάλο βάθος.Έχω διαγνωστεί από το 2010(43 ετών)και ακόμα ψάχνομαι ....Δεν έχω βρει τον σωστό νευρολόγο.Έχω ακούσει 6 διαφορετικές γνώμες.Θέλω να κάνω ένα παιδάκι,μου προτείνουν μόνο Ιντερφερόνες,που δεν έχω ακόμη πάρει.
 #134086  από Faye
 Σάβ Ιουν 26, 2021 9:32 pm
Απο συμπτωματα πως ειστε; Εχετε κανει θεραπεια γενικα με φαρμακα;
 #134087  από Unicorn
 Κυρ Ιουν 27, 2021 12:29 am
Faye έγραψε: Σάβ Ιουν 26, 2021 1:19 pm Πειτε μ εναν καλο νευρολογο ρε παιδια στην αθηνα
Καλησπέρα κι από εμένα.ειμαι νέο μέλος εδώ και όπως χαζευα έπεσα πάνω στην ανάρτηση αυτή. πιστεύω ότι ο καθένας από εμάς σίγουρα θα έχει να προτείνει κάποιον νευρολόγο που έχει μείνει απόλυτα ικανοποιημένος.απο προσωπική εμπειρία θα σου πω ότι εγώ ψάχνοντας για έναν καλό νευρολόγο έπεσα σε πολλές λάθος περιπτώσεις γιατρών που για άλλους ήταν κατάλληλοι.θελει ψάξιμο και ανάλογα που θα νιώσεις καλύτερα και άνετα με τον γιατρό.εγω μετά από δύο χρόνια κατέληξα σε μια εκπληκτική γιατρό αλλά και πάνω απ' όλα άνθρωπο.θελει ψάξιμο