• Διαπυρηνικη οφθαλμοπληγια????????

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #133946  από Rafael
 Δευ Μάιος 31, 2021 2:31 pm
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις..είναι απίστευτο πόσο δύναμή σου δίνει να τα λέει κάποιος που πέρασε τα ίδια.Δε θα το βάλω κάτω..θα παλέψω να περάσει ,απέχω από νικοτίνες κ αλκοόλ πια εδώ κ χρόνια..αλλά έχω πολλά που μπορω να δουλέψω πάνω στη διατροφή και την άσκηση και έχω ξυπνήσει με τη διάθεση να το κάνω.Ελπιζω να μείνει έτσι η διάθεση μου και να μη με πάρει από κάτω πάλι γτ αυτή η ωση με έριξε πολύ αυτή τη φορά.Ευχαριστω και πάλι πολύ..θα επανέλθω με νεότερα όταν εχω
 #134215  από Rafael
 Τετ Ιούλ 21, 2021 11:39 pm
Καλησπέρα σε όλους
Δύο μισή μήνες μετά είπα να ενημερώσω ότι δόξα τω Θεώ πέρασαν όλα!!νιώθω καλά έχω αρχίσει δουλειά κ μάλιστα πολλές ώρες κ αντέχω!!!!!!!!!Ελπίζω να περνάνε σε όλους οι ώσεις τελείως και να συνεχίζουμε! μόλις άφησα το άγχος κ είπα ότι κ αν έρθει θα το αντιμετωπίσουμε συνήλθα.Ελπιζω αν κάποιος κάποια στιγμή παθει το ίδιο κ διαβάσει τη περίπτωση μου να πάρει δύναμη κ να μην απελπιστει! ευχαριστώ όλους σας που στα δύσκολα παίρνω τοση δύναμη :emojis-17:
 #134219  από waterfall
 Παρ Ιούλ 23, 2021 1:00 pm
Μπράβο, πολύ χαίρομαι.