• Ενοχλητικές αναγούλες

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #8454  από litsa
 Πέμ Σεπ 10, 2009 2:43 pm
αλέξανδρε γεια..
για τους πονοκεφάλους παίρνεις κάτι??
 #8642  από litsaM
 Τρί Σεπ 15, 2009 1:53 pm
καλημερα σε ολους!ρε παιδια μηπως εγω δεν παω καλα? :) δε μου εχει δημιουργησει απολυτως τιποτε το rebif(μη ματιαστω :) )ψιλοριγος μονο την πρωτη φορα και τα depon τα εκοψα γιατι ο συνδυασμος rebif & depon μου εφερνε νευρα σε σημειο να θελω να σκοτωσω ανθρωπο!(στην κυριολεξια :evil: )απο τοτε ομως καμια απολυτως παρενεργεια.λες και δεν κανω ενεση.ειναι φυσιολογικο αυτο?αρχιζω να ανυσηχω μηπως δε μου κανει τιποτε το φαρμακο κι ειναι σα να μη το παιρνω?το γιατρο δεν τον ρωταω φυσικα γιατι θα με βρισει και μαλλον θα χει δικιο :)
 #8648  από αλεξανδρος1
 Τρί Σεπ 15, 2009 3:45 pm
Λίτσα ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά στο κάθε φάρμακο. Επειδή δεν έχεις παρενέργειες δεν σημαίνει οτι δεν σε πιάνει το φάρμακο. Ρώτα πάντως τον γιατρό σου και αμα σε βρίσει βρίσε τον και εσύ.
 #8649  από litsa
 Τρί Σεπ 15, 2009 3:46 pm
litsaM!!
μην ξαναπείς κουβέντα!!
:P :P
εμένα αρχίζω να καταλαβαίνω ότι πιο πολύ με ενοχλεί με τις παρενέργειες το φάρμακο, παρά η σκπ ..

το τελευταίο ειναι ότι το κάψιμο στα χέρια ει΄ναι συνδυασμός του φαρμάκου με τη ζέστη!!
για αυτό
φτου φτου σου σσσσοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
 #8656  από litsaM
 Τρί Σεπ 15, 2009 8:06 pm
φτου μου αλλα τι να κανω? :) Αλεξανδρε δεν τον βριζω τωρα γιατι οταν παω θελω να μου δωσει χαρτι μπας κι αξιωθω να περασω επιτροπη για το επιδομα.θα ειμαι καλη μαζι του μηπως και μου τα γραψει πιο τραγικα μπας και το παρω.δεν μπορω να υποκριθω κιολας γμτ στην επιτροπη!αν κι αν εχει νευρολογο και μου πει να περπατησω ευθεια μαλλον για σουρωμενη ή μαστουρωμενη θα με περασουν ετσι οπως παω :) γι αυτο δεν τολμαω να οδηγησω κιολας(αφου μια ευθεια δεν μπορω να παω!) :)