• Αυτό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Η ψυχική και πνευματική διάσταση της πολλαπλής σκλήρυνσης. Ίαση του σώματος μέσο της Ψυχής.
Η ψυχική και πνευματική διάσταση της πολλαπλής σκλήρυνσης. Ίαση του σώματος μέσο της Ψυχής.
 #109304  από Κωνσταντίνα
 Τετ Φεβ 11, 2015 6:44 pm
Κώστας έγραψε:....................................................................................................................Οι άνθρωποι κρίνονται από τις πράξεις τους και το κατά πόσο αυτές μπορούν ν΄ αφήσουν τα ορατά ίχνη τους στο μέλλον. Δεν κρίνονται από την ικανότητά τους να μπορούν να κάνουν ωραίες πιρουέτες και μόνον αυτές. Χρειάζεται και μυαλό, ορθή σκέψη και αυτογνωσία. ..................................................................................
Κασσάνδρα μου η παραπάνω σκέψη του Κώστα που μιλά για τα ορατά ίχνη των πράξεων στο μέλλον, αφορά μόνον τα παιδιά μου :smile-sun: :smile-sun: .
Έχω ξαναγράψει ότι τη δύναμη να κάνω "πιρουέτες", την άντλησα πρώτα από την ύπαρξή τους κι έπειτα από το χρέος που έχω στον εαυτό μου, ή πρώτα από το χρέος που έχω απέναντί μου κι έπειτα στην ευθύνη που έχω να προτείνω ζωή και όχι φυγή :confusion-shrug:
 #109309  από LL--MM
 Τετ Φεβ 11, 2015 8:27 pm
Κωνσταντίνα έγραψε:Κασσάνδρα μου η παραπάνω σκέψη του Κώστα που μιλά για τα ορατά ίχνη των πράξεων στο μέλλον, αφορά μόνον τα παιδιά μου :smile-sun: :smile-sun: .
Να σου ζήσουν! :smile-flower: :smile-flower: :smile-flower:

Έχω ξαναγράψει ότι τη δύναμη να κάνω "πιρουέτες", την άντλησα πρώτα από την ύπαρξή τους κι έπειτα από το χρέος που έχω στον εαυτό μου, ή πρώτα από το χρέος που έχω απέναντί μου κι έπειτα στην ευθύνη που έχω να προτείνω ζωή και όχι φυγή :confusion-shrug:
Ούτε ο αγαπητός Γουλιέλμος πρότεινε φυγή, κι ίσως γι αυτό όμως να είναι και που δεν έσωσε να ζήσει :doh: : 'Οπως και να το κάνουμε, δεν εξαρτώνται τα πάντα από μας... :smile-worried: