• ΕΥΛΟΓΙΑ Η΄ΚΑΤΑΡΑ

  • Η ψυχική και πνευματική διάσταση της πολλαπλής σκλήρυνσης. Ίαση του σώματος μέσο της Ψυχής.
Η ψυχική και πνευματική διάσταση της πολλαπλής σκλήρυνσης. Ίαση του σώματος μέσο της Ψυχής.
 #104370  από petros
 Τρί Ιούλ 08, 2014 12:03 pm
Ο καθενας μας προσπαθει να κρατηθει απο κατι. Να ελπιζει σε κατι. Να πιστεψει οτι μπορει να γινει κατι που θα τον κανει να νοιωσει καλα . Απολυτα θεμιτο.

Αλλος το βαφτιζει θεο, αλλος το βαφτιζει επιστημη, αλλος συμπαν.

Επειδη ομως το αρχικο ερωτημα ειναι ευλογια η καταρα... και η ερωτηση ειναι τοσο στεγνη, απαιτει στεγνη απαντηση.
Ευλογια ΔΕΝ ειναι...αρα..... :angry-cussing:
 #104374  από Armand De Bricnac
 Τρί Ιούλ 08, 2014 2:57 pm
ΑΝΝΑ59 έγραψε: ......Ειλικρινα , μου θυμιζετε καποιον ''φιλο'' , εδω στο φορουμ , καποτε ....που με κατηγορουσε επειδη δεν εβγαινα στους δρομους να διεκδικησω ....δωρεαν επεμβαση ΧΕΝΦΑ ...Που με κατηγορουσε , επειδη δεν ειχα 300 ευρω , για να παω να κανω τον σχετικο υπερηχο ...............
Κυρία Άννα

Αυτός ο ''φίλος'' σας μου είπε κάποτε ότι αν ποτέ θελήσετε να κάνετε τον υπέρηχο για την αποκατάσταση της χενφα. Θα πληρώσει όλο το αντίτιμο ο ίδιος.

Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού.
 #104375  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Ιούλ 08, 2014 3:12 pm
Armand De Bricnac έγραψε:
ΑΝΝΑ59 έγραψε: ......Ειλικρινα , μου θυμιζετε καποιον ''φιλο'' , εδω στο φορουμ , καποτε ....που με κατηγορουσε επειδη δεν εβγαινα στους δρομους να διεκδικησω ....δωρεαν επεμβαση ΧΕΝΦΑ ...Που με κατηγορουσε , επειδη δεν ειχα 300 ευρω , για να παω να κανω τον σχετικο υπερηχο ...............
Κυρία Άννα

Αυτός ο ''φίλος'' σας μου είπε κάποτε ότι αν ποτέ θελήσετε να κάνετε τον υπέρηχο για την αποκατάσταση της χενφα. Θα πληρώσει όλο το αντίτιμο ο ίδιος.

Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού.
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss:
 #104560  από Eleni Mitsakou
 Παρ Ιούλ 18, 2014 7:23 pm
KALHSPERA, NA PW KI EGW THN GNWMH MOY? (ELPIZW NA MHN ME PARETE ME TIS PETRES!!!!!!)

DEN NOMIZW OUTE OTI EINAI KATARA KAI SIGOURA OUTE EVLOGIA!

EPEIDH EIMAI VATHIA THRISKEVOMENH PISTEVW OTI O THEOS OTAN MAS SYMVAINEI KATI MAS DINEI KAI TH DYNAMH NA TO ANTEKSOUME. OPWS STON APOSTOLO PAVLO O OPOIOS TON PARAKALOUSE NA TON APALLAKSEI APO THN ASTHENEIA TOU KAI TOU APANTHSE AYTO POU SAS ANEFERA.

OSON AFORA TON THEMATOTHETH

EINAI AKYRO NA TO XARAKTHRIZEIS WS EVLOGIA. O THEOS DEN XARAKTHRIZEI TIS ASTHENEIES ETSI.....