• Αποψη

  • Η ψυχική και πνευματική διάσταση της πολλαπλής σκλήρυνσης. Ίαση του σώματος μέσο της Ψυχής.
Η ψυχική και πνευματική διάσταση της πολλαπλής σκλήρυνσης. Ίαση του σώματος μέσο της Ψυχής.
 #66668  από eleni POL
 Παρ Ιαν 20, 2012 1:00 pm
Φιλοι μου δε θελω να καταργήσω ολες τις έρευνες των επιστημόνων ,ολες τις καταθέσεις των προλαλλησάντων που διαβάζω με μεγάλη προσοχή,αναρρωτιέμαι όμως αν σταματώντας οσο είναι δυνατόν τις αιτίες που με έφεραν ως εδώ μπορέσουμε να σταματήσουμε την αρνητ πορεία της νόσου.κι εγω εχω τρια παιδιά 16-8-4 χρονών και αν μη τι άλλο τους χρωστάω να το ψάξω κι αν εξαρτάται απο μένα να το λύσω το θέμα μου .τι κάνω εγώ ?
πρεπει πχ να παω σε μια κηδεία, δεν πάω ξερω οτι θα με ρίξει και δεν με παίρνει.Πρεπει να δουλεψω παραπάνω ,δεν το κάνω,ξέρω οτι μετα δεν θα εχω χρονο για την οικογενεια μου.τα παιδιά χρειάζονται την ασφάλεια της παρουσιας μου και το χαμόγελό μου πιο πολύ απ όλα και οσο το δυνατο περισσότερο καιρό.
εχουμε δικαίωμα οπως καθε άνθρωπος να είμαστε άνθρωποι με αδυναμίες ,η τελειομανία μας τελείωσε.εχουμε δικαίωμα να κλάψουμε όπως όλοι αλλα οχι να χτυπήσουμε το κεφάλι μας στον τοίχο.we can t afford it ... :text-thankyouyellow: