• Tη γνωμη σας για την Ιατρική Κανναβη, Gylenia & οcrelizumab

  • Η ιατρική χρήση της κάνναβης στην πολλαπλή σκλήρυνση. Λάδι κάνναβης, Sativex, CBD, THC, hemp oil, κανναβέλαιο.
Η ιατρική χρήση της κάνναβης στην πολλαπλή σκλήρυνση. Λάδι κάνναβης, Sativex, CBD, THC, hemp oil, κανναβέλαιο.
 #134142  από markarg
 Κυρ Ιούλ 11, 2021 4:39 pm
markarg έγραψε: Κυρ Ιούλ 11, 2021 4:35 pm Συμφωνώ με όλους!Είχα δουλέψει ως Ιατρικός επισκέπτης και τα είχα δει όλα από κοντά...Ευτυχώς σε μία εταιρεία με προβολή γιατρών στο Ίντερνετ και σε μία γιατρό που προωθούσαμε τις γονιδιακές εξετάσεις..το τι άκουγα από συναδέλφους...Πολύ χρήμα από πίσω..Ταξίδια,δώρα προωθούνταν σε γιατρούς για να προβάλλουν συγκεκριμένες εταιρείες..Αυτό,δεν το λέω εγώ φυσικά,μου το έλεγαν οι τότε συναδελφοί μου και τότε σε όλους φυσικά τους γνωστούς τους...Λυπάμαι, :emojis-3: εμείς που υποφέρουμε τι κάνουμε?Απλά περιμένουμε την οριστική θεραπεία...Κορτιζόνη προς το παρόν και μόνο κορτιζόνη...Δεν θέλω φυσικά να επηρεάσω κανέναν..όλοι είμαστε μοναδικές προσωπικότητες....Απλά αναρωτηθήτε και μην επηρεάζεστε και μην στενοχωριέστε για τίποτα..Έχει ο Θεός και μόνο Εκείνος ξέρει...πραγματικά...Οι φυσικές λύσεις βέβαια,ακούγονται καλύτερες...Φυσιοθεραπεία βέβαια..χρειάζεται να την παντρευτούμε...