• Gilenya

  • Συζητήσεις για το πρώτο φάρμακο σε χάπι γνωστό ως Gilenya (φιγκολιμόδη) για την θεραπεία της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Συζητήσεις για το πρώτο φάρμακο σε χάπι γνωστό ως Gilenya (φιγκολιμόδη) για την θεραπεία της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #88665  από Biskoto10
 Κυρ Απρ 14, 2013 2:45 am
pan.pap έγραψε: Πάντως με τον ΆΛΦΑ -βήτα τρόπο ακουγόμαστε πολύ τελευταία.
Ναι φαινεται πουλαει! :lol:
 #88676  από pan.pap
 Κυρ Απρ 14, 2013 4:03 pm
Αναγνωστούλη και ασθενείς είδα στην εισαγωγή της εκπομπής του Alpha ... για να δούμε.. παιδιά τώρα θα παίξει
 #88677  από ΑΝΝΑ59
 Κυρ Απρ 14, 2013 5:19 pm
billios έγραψε:Μια πιτα γυρο απ'ολα φιλε θα πουν και αυτοι,αντε να βαλουν λιγο μα'ι'ντανο παραπανω
Δικιο ειχες Μπιλλακο !!!!!!!!!!!!!!!!! Και παλι οι ιδιες π@π@ριες !!!!!!! Βεβαια, ΔΕΝ περιμενα κατι διαφορετικο !!!!!!!!!!! Και...για οποιον δεν καταλαβε .......ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΗΤΑΝ !!!!!! Για το ...ΧΑΠΙ !!!!!!! Αυτο που με τσαντισε περισσοτερο ηταν η , γνωστη, σκ@το-καραμελα περι ''ΘΕΡΑΠΕΙΩΝ'', καθως και τα ...χαμογελα ΟΛΩΝ !!!! Ηθελα να ξερω ...δεν μουδιασαν τα σαγονακια τους ? Ελεγαν ''θεραπειες'' και εσταζε μελι το στομα τους !!!! Μας δουλευουν καταμουτρα !!!!!!! ΡΕ !!!!!! Αφου ΔΕΝ υπαρχει θεραπεια ...γιατι δεν λετε ''ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ '' ??????????? :violence-pistoldouble:
 #96321  από costas
 Τρί Νοέμ 05, 2013 11:30 pm
ΑΝΝΑ59 έγραψε: Μας δουλευουν καταμουτρα !!!!!!! ΡΕ !!!!!! Αφου ΔΕΝ υπαρχει θεραπεια ...
ΑΝΝΑ59 μην είσαι απαισιόδοξη , εγω κάποια στιγμή για μερικες μέρες ήμουν ακίνητος στο κρεββατι , τωρα περπατάω , τρέχω ειμαι κανονικός άνθρωπος , θεραπεύτηκα , εστω και προσωρινά ίσως και παντοτινά , μην παιζεις με τς λέξεις , δειξε αισιοδοξια , το χρειάζεσαι , το χρειάζομαι , το χρειαζόμαστε όλοι !!!!!!!!!!!!!!!!
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8