• MODIODAL 100mg

  • Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
 #85937  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Φεβ 18, 2013 11:31 am
:greetings-waveyellow: Το πηρα κι αυτο !!!!!!!! Για την κοπωση , κι αυτο !!!!! ΔΕΝ βοηθησε ...........ΚΑΘΟΛΟΥ...........
 #85938  από βικακι
 Δευ Φεβ 18, 2013 11:34 am
ωωωχ παναγια μου !!!!!!τι να κανω; μηπως να αρχισω το ιπποφαες και βλεπουμε;
 #85942  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Φεβ 18, 2013 12:35 pm
:think: Ο καθε ασθενης , ειναι διαφορετικη περιπτωση !!!! Τα ειπαμε αυτα !!!!! Προσωπικα, εχω νοιωσει οτι μερικα φαρμακα .....με μισουν.........!!!!!!! 'Αλλους , παλι, τους ...λατρευουν......!!!!! Αν δεν δοκιμασεις, δεν μπορεις να ξερεις .......!!!!!!!!! :think:
 #86074  από βικακι
 Πέμ Φεβ 21, 2013 12:07 pm
Ευχαριστω πολύ για τις συμβουλες σας.Τελικα πήρα το συμετρελ και ενοιωσα λιγο καλύτερα!Τουλαχιστον δεν κοιμάμαι συνέχεια.Τώρα με τις παρενέργειες...θα δούμε :greetings-waveyellow:
 #130705  από VASILIS
 Πέμ Νοέμ 15, 2018 6:40 am
Καλημέρα σε ΟΛΟΥΣ και ΟΛΕΣ.
Εχω ένα μήνα που παίρνω το MODIODAL, η κόπωση παραμένει, αλλά μου εμφανίστηκε (σύμπτωση;) όταν το ξεκίνησα, μετά από κανα διήμερο, έντονος μυικός πόνος σε όλο το πόδι μου, ο οποίος δεν με αφήνει ούτε να κάτσω, ούτε να ξαπλώσω.
Τώρα, ο πόνος οφείλεται στο χάπι; Η είναι κάτι άλλο;
Η ουσία είναι πως έχω βρυκολακιάσει, κοιμάμαι μια δυο ώρες, και αυτό κρατάει σχεδόν έναν μήνα.
Είχε κάποιος από εσάς που το πήρε παρόμοια συμπτώματα;