• NEUROASPIS PLP10

  • Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
 #122021  από you can do it
 Σάβ Νοέμ 05, 2016 2:42 pm
Καλημέρα σας σήμερα πήρα την πρώτη δόση,θα ήθελα να μάθω αποτελέσματα σε όσους το λαμβάνουν καιρό.ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!
ΚΑΤΕΡΊΝΑ 30 καλως την. Όπως έχω ξαναπει το παίρνω από την αρχή χωρίς φαρμακα, 1 χρόνο κ 1 μήνα τώρα. Όμως με τη διατροφή που έχω πει σε άλλες δημοσιεύσεις.
Το μόνο που έχω πια να πω είναι πως είμαι καλά, χωρίς συμπτώματα παρά μόνο με αραιές στιγμιαίες μπορώ να πω ενοχλήσεις.
Σε εμένα δούλεψε κ όντως τη μεγάλη διαφορά την είδα στο εξαμηνο, κ ούτε που θέλω να θυμάμαι πώς αισθανομουν πέρσι τέτοιον καιρό.
Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά.
Τι άλλο κάνεις; Παίρνεις φαρμακευτικη αγωγή; Είσαι νεα στην περιπέτεια;
 #122177  από KATERINA30
 Πέμ Νοέμ 10, 2016 6:43 am
you can do it έγραψε:
Καλημέρα σας σήμερα πήρα την πρώτη δόση,θα ήθελα να μάθω αποτελέσματα σε όσους το λαμβάνουν καιρό.ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!
ΚΑΤΕΡΊΝΑ 30 καλως την. Όπως έχω ξαναπει το παίρνω από την αρχή χωρίς φαρμακα, 1 χρόνο κ 1 μήνα τώρα. Όμως με τη διατροφή που έχω πει σε άλλες δημοσιεύσεις.
Το μόνο που έχω πια να πω είναι πως είμαι καλά, χωρίς συμπτώματα παρά μόνο με αραιές στιγμιαίες μπορώ να πω ενοχλήσεις.
Σε εμένα δούλεψε κ όντως τη μεγάλη διαφορά την είδα στο εξαμηνο, κ ούτε που θέλω να θυμάμαι πώς αισθανομουν πέρσι τέτοιον καιρό.
Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά.
Τι άλλο κάνεις; Παίρνεις φαρμακευτικη αγωγή; Είσαι νεα στην περιπέτεια;
 #122185  από KATERINA30
 Πέμ Νοέμ 10, 2016 6:03 pm
KATERINA30 έγραψε:
you can do it έγραψε:
Καλημέρα σας σήμερα πήρα την πρώτη δόση,θα ήθελα να μάθω αποτελέσματα σε όσους το λαμβάνουν καιρό.ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!
ΚΑΤΕΡΊΝΑ 30 καλως την. Όπως έχω ξαναπει το παίρνω από την αρχή χωρίς φαρμακα, 1 χρόνο κ 1 μήνα τώρα. Όμως με τη διατροφή που έχω πει σε άλλες δημοσιεύσεις.
Το μόνο που έχω πια να πω είναι πως είμαι καλά, χωρίς συμπτώματα παρά μόνο με αραιές στιγμιαίες μπορώ να πω ενοχλήσεις.
Σε εμένα δούλεψε κ όντως τη μεγάλη διαφορά την είδα στο εξαμηνο, κ ούτε που θέλω να θυμάμαι πώς αισθανομουν πέρσι τέτοιον καιρό.
Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά.
Τι άλλο κάνεις; Παίρνεις φαρμακευτικη αγωγή; Είσαι νεα στην περιπέτεια;

Παίρνω gillenya από τον Μάρτιο του 2013,και τους 5 τελευταίους μήνες και symetrel.Κάνω μαγνητική 1 φορά το χρόνο και μετά απο μαγνητική σχήματα 7ήμερα κορτιζόνης. Βιταμίνη D και τωρα αρχισα κ NEUROASPIS.
 #129071  από Anna94
 Σάβ Νοέμ 11, 2017 11:48 pm
Καλησπερα !!!θα ηθελα να μάθω εντυπώσεις για το neuroaspis απο εκείνους που το χρησιμοποιούν αρκετό καιρό. Μετά από σύσταση του γιατρού μου ειπα να το δοκιμάσω και τελειώνω το πρώτο μπουκάλι. Έχετε δει κάποια βελτίωση στο σώμα σας και στη διάθεση σας??
 #129075  από nanablue
 Κυρ Νοέμ 12, 2017 9:51 pm
Καλησπέρα κι από μένα. όταν ξεκίνησα το neuroaspis την πρώτη φορά για 6 μήνες είδα τεράστια διαφορά στην κούραση, στο θαμπό μυαλό στις ενοχλήσεις που δεν οφείλονται σε ώση. Γενικά είχα ξεχαστεί. Αργότερα έπρεπε να το σταματήσω γιατί έμεινα έγκυος. Στην αρχή της εγκυμοσύνη είχα ώση λόγω της αλλαγής όλων. Αργότερα αφού γέννησα τη μπεμπούλα πριν 1,5 χρόνο το ξανά ξεκίνησα.
οι εντυπώσεις οι ίδιες όπως πιο πάνω με τη μόνη διαφορά ότι το καλοκαίρι αναζωπυρώθηκε μια εστία από τη ζέστη. Μαγνητικές καθαρές, σταθερή και προχωράμε. Έχω ενέργεια αν και τρέχω δυο μωρά και όπως είπα και πιο πάνω δεν αισθάνομαι ασθενής. Πιστεύω ότι αυτό καλύπτει μια τεράστια δόση Ω 3 και μια πλούσια διατροφή την οποία βαριέμαι και ν΄ακολουθήσω. Γυμναστήριο σχεδόν κάθε μέρα.

Αυτά,
όλα να παν καλά
 #129197  από Βασω86
 Παρ Νοέμ 24, 2017 12:19 pm
Γειά σου nanablue
προσπαθω κι εγω για παιδακι. Γιατι εκοψες το NEUROASPIS PLP10. απλό συμπληρωμα δεν είναι;
 #129199  από nanablue
 Παρ Νοέμ 24, 2017 12:35 pm
Άντε καλή επιτυχία!!
Μου είπαν ότι έπρεπε επειδή είναι πολύ μεγάλη η δόση (αν και φυσικό).
Το παίρνεις;
 #129200  από Βασω86
 Παρ Νοέμ 24, 2017 3:31 pm
οχι αλλα ελεγα να το παρω ...
 #133010  από fewtile
 Τρί Ιούλ 07, 2020 5:18 pm
KATERINA30 έγραψε:Παίρνω gillenya από τον Μάρτιο του 2013,και τους 5 τελευταίους μήνες και symetrel.
Το symmetrel γιατί το παίρνεις; Σε τι σε βοηθάει;
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23