• ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ, ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;

  • Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
 #81906  από Γιάννης
 Δευ Δεκ 03, 2012 8:33 am
Ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες παιδιά, θα συζητήσω με τον φυσικοθεραπευτή μου για το ποιο θεωρεί εντέλει καλύτερο αλλά και δυνατότητες αγοράς από το εξωτερικό γιατί εγώ όπως το αισθάνομαι χρειάζομαι και για τα δύο πόδια οπότε είναι πολλά τα λεφτά και για να τα βγάλω μάλλον πρέπει να φορέσω για λίγο καιρό τη γόβα :happy-cheerleadersmileygirl:
 #81930  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Δεκ 03, 2012 5:07 pm
Γιάννης έγραψε:Ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες παιδιά, θα συζητήσω με τον φυσικοθεραπευτή μου για το ποιο θεωρεί εντέλει καλύτερο αλλά και δυνατότητες αγοράς από το εξωτερικό γιατί εγώ όπως το αισθάνομαι χρειάζομαι και για τα δύο πόδια οπότε είναι πολλά τα λεφτά και για να τα βγάλω μάλλον πρέπει να φορέσω για λίγο καιρό τη γόβα :happy-cheerleadersmileygirl:
:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: Να σε δω με γοβα.....κι ας πεθανω..........
 #81972  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Δεκ 04, 2012 9:44 am
Γιάννης έγραψε:Εt voila!!!

Εικόνα
:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: Γιαννακη !!!! Αδυνατισες !!!!! Ωραιες γοβες !!!! Τι νουμερο ειναι ??? Ελεγα, μηπως τις δανειστω ..καποτε !!!!!! Να γελασει καθε πικραμενος !!!!!!!!!!!!!! Καλημερα !!!!!!!!!!!!!! :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #81973  από anni
 Τρί Δεκ 04, 2012 10:35 am
και πως σου πανε!!!
ωραιες γοβες.......
:greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :romance-kisscheek:
αχ Αννα...να πω πως τις θελω και εγω....
μπα μου ειναι..... μεγαλες!!!κριμα!!! ;)
 #81989  από sofi2009
 Τρί Δεκ 04, 2012 1:22 pm
παιδακια γειαααα ... !!!!
απο αρχες καλοκαιριου φοραω κηδεμονα
μονο στο σπιτι ομως και για λιγες ωρες
κραταει τον αστραγαλο σταθερο
τα δαχτυλα ψηλα
πειθαρχει το ποδι μου δηλαδη
ευχαριστημενη ειμαι
επρεπε να παω σε ορθοπεδικο
για να μου το προτεινει...
ο νευρολογος στην κοσμαρα του
μονο τα λεφτα :violence-hammer: :violence-hammer:
μου εχει γινει συνηθεια
το συνηστω ανεπιφυλακτα
δοκιμαστε τον...βοηθαει... :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl:
bye :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun:
 #81991  από Γιάννης
 Τρί Δεκ 04, 2012 1:58 pm
Ευχαριστώ για την ανταπόκριση sofi, αλήθεια γιατί το φοράς μόνο στο σπίτι;
Μπορείς να μας πεις τι τύπου κηδεμόνα χρησιμοποιείς;