• Εμπειρίες από το FAMPYRA

  • Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
 #96163  από costas1968
 Παρ Νοέμ 01, 2013 12:26 pm
Genovefa® έγραψε:οφειλω να σας ενημερωσω...Μετα απο 2 παρα χρονια το κοβω γιατι πλεον δεν με βοηθα σε κατι...
Επιασε και σε εμενα η διετια χρονικης ισχυς του φαρμακου... :smile-doh:

Σας ευχομαι τα καλυτερα.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.
ΕΝΝΟΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΩΣΕΙΣ ΞΑΝΑ Ή ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ?
ΡΩΤΑΩ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΣΕ ΒΟΗΘΑ ΣΕ ΚΑΤΙ!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!
:smile-flower:
 #96166  από Genovefa®
 Παρ Νοέμ 01, 2013 12:57 pm
Πιθανη υποτροπη διεγνωσε ο γιατρος μου και με εβαλε σε 21 ημερες medrol 16mg...
Τοιχο τοιχο κρατιομουν για να περπατησω.
Πολυ δυσκολα!
 #96169  από costas1968
 Παρ Νοέμ 01, 2013 3:05 pm
Genovefa® έγραψε:Πιθανη υποτροπη διεγνωσε ο γιατρος μου και με εβαλε σε 21 ημερες medrol 16mg...
Τοιχο τοιχο κρατιομουν για να περπατησω.
Πολυ δυσκολα!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΡΟΠΗ.
ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΕΝΗΜΕΡΟΥΣ ΑΝ ΘΕΣ.
ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!
:happy-cheerleadersmileygirl:
 #96258  από Genovefa®
 Δευ Νοέμ 04, 2013 11:57 am
Μετα απο 12 ημερες κορτιζονης...κατι αρχιζει να φαινεται...
Την Καλημερα μου καρντασια!
 #96282  από costas1968
 Δευ Νοέμ 04, 2013 10:31 pm
Genovefa® έγραψε:Μετα απο 12 ημερες κορτιζονης...κατι αρχιζει να φαινεται...
Την Καλημερα μου καρντασια!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΣΕ ΧΑΠΑΚΙΑ Ή ΕΚΑΝΕΣ ΣΧΗΜΑ?
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!
:smile-party:
 #96410  από Κώστας
 Πέμ Νοέμ 07, 2013 1:41 pm
Παιδιά, συγνώμη για την παρέμβαση αλλά μην "πλατιάζετε" άλλο τη συζήτηση γιατί απομακρυνόμαστε από το θέμα που είναι οι εμπειρίες μας από τη χρήση του fampyra.
 #127904  από chryssa66
 Τετ Μάιος 10, 2017 4:13 pm
Αγαπητοί συνασθενείς, όλες οι αναρτήσεις που βλέπω για το Fampyra είναι αρκετά παλιές που σημαίνει ότι όσοι το έχετε δοκιμάσει σίγουρα έχετε κατασταλάξει στο αν κάνει δουλειά ή όχι, αν τα τυχόν θετικά αποτελέσματα κρατάνε ακόμα ή είναι πρόσκερα, αν σας έχει δημιουργήσει άλλα προβλήματα στην υγεία σας!
Ο γιατρός μου θέλει να το ξεκινήσω τουλάχιστον αυτό, μιά και δεν δέχομαι να κάνω αγωγή με μονοκλωνικά αντισώματα και δεν μου ταιριάζει κάποια άλλη αγωγή.
Θα με βοηθούσατε πολύ αν μου λέγατε αυτά τα χρόνια τι έχετε αποκομίσει!
Καλή δύναμη σε όλους!
 #130420  από costas1968
 Δευ Αύγ 27, 2018 2:33 pm
ΣΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΕΤΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΜΟΛΙΣ ΣΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ.....
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΦΑΜΠΥΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ ΝΟΣΟΥ ΑΛΛΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΒΑΔΙΣΗ ΚΑΙ ΙΣΣΟΡΟΠΙΑ.
:emojis-1: