• το κοκτειλ του Δ. Κουντούρη

  • Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
 #60273  από κωστας
 Δευ Σεπ 19, 2011 8:53 pm
Πηγαινα 4-5 χρονια εχω δωσει πανω απο 11-12000 ευρω...οταν πηγα δεν ετρεχα γρηγορα και οταν εφυγα περπατουσα αργα με υποστιριξη...απορω πως τον εδειχναν και στην τηλεοραση ως κορυφαιο νευρολογο!!!!!!!!!!!


Δεν λεει βεβαια τι ακριβως βαζει στους γαματους ορους αλλα εβλεπα απο μακρυα την νοσοκομα μερικα φαρμακα:κορτιζονη,νορφλεξ,πονσταν,πεντρεξιλ,ντοπαμινη σε μερικους ορους μιτοξανδρονη,νοτροπ και αλλα πολλα που δεν θυμαμαι...Εσυ αποφασιζεις εμενα παντος με κατεστρεψε!!!!!!!!
 #60279  από manos81
 Δευ Σεπ 19, 2011 9:47 pm
tis idies moufes me to manola kanei malon...pedakia min anisixite!tha vgei to xapi tora kai tha to paroume kai ola kala!apo konta vevea o ofthalmiatros.mia fora tin evdomada sistinw egw!ee kai an den sas aresei to xapi ayto kante ligo ypomoni!to alo xapi erxete!pou tha mas kanei kainourgious...pos topan na deis fg-3004kg009/74....kati tetio!oreo onoma poli to paw! :character-jason: :character-smurfbrother: :character-smurfette: :character-smurfgrandpa: :character-smurfpapa:
 #61005  από passenger
 Παρ Σεπ 30, 2011 11:35 pm
R1george έγραψε:καλησπερα σε ολους...ειμαι ασθενης εδω κ 4 χρονια και προς το παρον κανω την extavia.ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις το μειγμα φαρμακων που κανει ο Κουντούρης,αν το παιρνει κανεις κ τι παρενεργειες εχει (αν εχει)....γιατι οι ιντερφερονες μου φεραν τα πανω κατω κ σκεφτομαι να παω στον Κουντούρη να δοκιμασω
ΜΗΝ-ΠΑΣ :obscene-hanged: :obscene-hanged: :obscene-hanged:
 #65118  από LCHRISTIN
 Παρ Δεκ 09, 2011 6:00 pm
H ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΞΑΦΝΙΑΖΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ...
ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.
ΕΧΩ ΣΠΚ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ...ΠΟΤΕ!!!!
ΟΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΕΙΧΕ ΜΟΥΔΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΥΣΕΙ ΟΛΗ Η ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΜΟΥ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΡΧΙΣΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ.
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Η ΝΟΣΟΣ ΕΞΕΛΙΣΕΤΑΙ :( ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΠΤΩΜΑ :greetings-clappingyellow:
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΟ ΚΟΚΤΕΙΛ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ :? ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΣΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΜΟΥ :happy-cheerleadersmileygirl:
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ...ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΑΣΘΕΝΗΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ ΤΟΥ!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ Ή ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΧΑΛΙΑ Ή ΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ (ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ).

ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΨΑΞΕΙ, ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ Ή ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ :character-oldtimer:
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ !!!!!
 #65123  από soulla
 Παρ Δεκ 09, 2011 6:55 pm
ΟΠΩς ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ..ΕΤΣΙ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ (ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΚΟΚΤΕΗΛ ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ) ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙς ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΘΕΙς ΠΟΤΕ...ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΗ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙς ΠΩς ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ...ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow:
 #76087  από MATINA
 Τετ Αύγ 08, 2012 8:48 pm
και με το 1 και με το 2 θα σας κάνω όλους καλά :happy-smileyinthebox: αν όχι έτσι :violence-hammer: τελικά :obscene-hanged: αν όχι? :sad-roulette: προσέξτε :obscene-smokingpimp:
αν μετά όλα αυτά δεν γίνατε καλά τότε :violin: :violin: βρήκα το φάρμακο αλλά θα το σκεφτώ αν θα σας το δώσω δωρεάν :eusa-naughty:
 #76247  από litsa
 Πέμ Αύγ 16, 2012 1:19 pm
έχω ακούσει και για περιπτώσεις, που τους βάζουν και υπογράφουν ότι συμφωνούν με την θεραπεία, και τους κάνουν κάτι κοκτέιλ που δεν ξέρουν τι περιέχουν, και μάλιστα, όχι μόνο δεν τους λένε, αλλά και εφόρου ζωής, δεν μπορούν να πάρουν οποιαδήποτε άλλο φάρμακο, αν δεν του ρωτήσουν.... :scared-eek: :scared-eek: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun:
 #79871  από Aggela Winchester
 Τρί Οκτ 23, 2012 11:03 pm
ΜΗ ΠΑΣ ΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΙΑ!ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΕΞ ΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ 6,5 ΔΗΛΑΔΗ 0,5 ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ!ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙΣ 20 ΧΡΟΝΩΝ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΗΝ ΠΑΣ!