• το κοκτειλ του Δ. Κουντούρη

  • Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
Αλλές εγκεκριμένες ή μη αγωγές, χρήσιμα φαρμακευτικά & παραφαρμακευτικά σκευάσματα για την αντιμετώπιση της νόσου.
 #79874  από Aggela Winchester
 Τρί Οκτ 23, 2012 11:09 pm
LCHRISTIN έγραψε:H ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΞΑΦΝΙΑΖΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ...
ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.
ΕΧΩ ΣΠΚ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ...ΠΟΤΕ!!!!
ΟΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΕΙΧΕ ΜΟΥΔΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΥΣΕΙ ΟΛΗ Η ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΜΟΥ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΡΧΙΣΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ.
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Η ΝΟΣΟΣ ΕΞΕΛΙΣΕΤΑΙ :( ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΠΤΩΜΑ :greetings-clappingyellow:
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΟ ΚΟΚΤΕΙΛ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ :? ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΣΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΜΟΥ :happy-cheerleadersmileygirl:
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ...ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΑΣΘΕΝΗΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ ΤΟΥ!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ Ή ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΧΑΛΙΑ Ή ΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ (ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ).

ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΨΑΞΕΙ, ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ Ή ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ :character-oldtimer:
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ !!!!!
μπορεί να έχεις τη καλοήθη μορφή.όταν πήγα στο Κουντούρη είχα μόνο 10 εστίες ανενεργές στον εγκέφαλο και ΚΑΜΙΑ στον αυχένα!ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΝΑΚΑΘΑΡΟΣ!όταν έφυγα από εκεί ο αυχένας μου είχε ΓΕΜΙΣΕΙ ΕΣΤΙΕΣ!ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΕ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ!ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΚΛΙΜΑΚΑ 6,5 ΔΛΔ 0,5 ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΠΤ ΛΑΘΟΣ!ΕΙΧΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ (ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΑΚΟΜΑ) ΓΥΜΝΑΖΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΣΥΧΝΑ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟΣ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ!!!!
 #79875  από Aggela Winchester
 Τρί Οκτ 23, 2012 11:13 pm
ξέρω εγώ τι έβαζε σε μένα αλλά πρέπει να ψάξω τα χαρτιά μου!!!πήγα και του ζήτησα να μου γράψει τι μου έβαζε στους ορούς!τα έδειξα στη νευρολόγο μου και η απάντηση;;ΕΛΑΦΡΙΑ ΧΗΜΕΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ!ΘΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗ ΠΣ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΝΟΣΟΣ Τ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '80!
 #79878  από soulla
 Τετ Οκτ 24, 2012 6:17 am
ΜΗΝ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ,ΙΣΩς ΟΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕς ΤΟΥ 80 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕς ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΟΜΑς ΚΟΤΖΑΜ ΓΟΜΑΡΙ,..ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΡΗΣΚΟΥΝ????????????
 #79890  από Aggela Winchester
 Τετ Οκτ 24, 2012 10:59 am
soulla έγραψε:ΜΗΝ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ,ΙΣΩς ΟΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕς ΤΟΥ 80 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕς ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΟΜΑς ΚΟΤΖΑΜ ΓΟΜΑΡΙ,..ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΡΗΣΚΟΥΝ????????????
ήμουν 15 μήνες μαζί του (πήρα το παράσημο της ανοιχτής παλάμης) και στους 12 είχε αλλάξει γραφείο και πριν από αυτό που ήταν ήταν αλλού (μου το είπαν ΚΑΙ ασθενείς εκει μέσα πως κάθε 1 με 2 χρόνια αλλάζει γραφείο με τη δικαιολογία πως δεν θέλουν οι πολυκατοικίες τέτοια περιστατικά!)
 #79892  από Aggela Winchester
 Τετ Οκτ 24, 2012 11:03 am
soulla έγραψε:ΜΗΝ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ,ΙΣΩς ΟΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕς ΤΟΥ 80 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕς ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΟΜΑς ΚΟΤΖΑΜ ΓΟΜΑΡΙ,..ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΡΗΣΚΟΥΝ????????????
επίσης Soulla μου έχουμε 2012 άρα έχουμε κάποια ανάπτυξη σε "θεραπείες" της ΣΚΠ!μαζί του είχα 20 υποτροπές σε 15 μήνες και κόντεψα να μείνω σε αναπηρικό καροτσάκι από τα 20 μου!
 #85206  από GEORG
 Κυρ Φεβ 03, 2013 7:56 pm
ΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟΥΣ Κ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΑΔΗΣΗΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΩ ΕΜΕΝΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ Η ΑΠΟΜΥΕΛΥΝΩΣΗ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΥΡΙΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Κ ΒΡΗΚΕ ΤΙ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΙΝΕΙ ΑΝΟΣΟΚΑΤΑΣΤΟΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΓΚΕΛΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΞΕΡΕΙ 100ΤΟΙΣ 100 ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΣΕ ΑΛΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΕ ΑΛΟΥΣ ΟΧΙ ΤΙ ΑΝ ΤΑ ΔΕΙΝΕΙ ΟΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΤΙ ΤΑ ΔΕΙΝΕΙ Ο ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΔΕΙΝΟΥΝ ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΑΡΣΗ ΤΗΣ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ Κ ΣΤΡΕΣΣ
 #89890  από fillcinefil
 Δευ Μάιος 13, 2013 3:06 pm
Πολύ καθυστερημένα...
Αλλά.
Η Aggela Winchester :bow-yellow: Απόλυτα σωστή.
Τον ξέρω από 25αετίας, και μάλον η φίλη η Αγγέλα, τα λέι λίγα (ευγενική προσωπικότητα :lol: ).
Αυτά τα περί μή αδείας, και το ότι γυρνάει είναι, 100% σωστά.
Όσο για τα κοκτέιλ εγώ θα πάρω το Ginfis γιατί δεν ξέρω άν έχετε ιδέα τί εστί βερύκοκο (μιτοξανδρόνη φάρμακο 1000ής γραμμής). Μπορείτε να δοκιμάσετε :sad-roulette: ρώσικη ρουλέτα, βάση στατιστικής έχετε 83,33% πιθανότητες να την σκαπουλάρετε. Με τον καφετζή
(Φυσικά και θα εμπιστευτώ γιατρούς και όχι καφετζούδες
(αρκεί να μην πέσεις σε γιατρούς καφετζήδες :text-lol: )
.)
<0.

ΜΑΚΡΥΑ (Δυστυχώς δεν μπορείς να μεγαλώσεις άλλο την γραμματοσειρά.)

Καλά άσε τον καθένα να ζήσει το όνειρό του :sleeping-sleeping: . Αλλά μήν πεύτετε σε αυτό το όνειρο. Είναι από αυτά που μπορεί και να μήν ξυπνήσεις.

Πάντως μην τον πάρουμε και στο λαιμό μας ο τύπος πρέπει να κάνει και γ... τους καφέδες
 #92798  από costas1968
 Κυρ Ιούλ 07, 2013 4:00 pm
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ Ή ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΧΑΛΙΑ Ή ΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ (ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ).

Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΑΠΟΔΥΚΝΕΙΕΙ ΟΤΙ Η ΣΚΠ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΣΘΕΝΟΥΣ.ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΔΗΛΑΔΗ Η ΣΚΠ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ. :bow-yellow:
 #130614  από Στάθης
 Τρί Οκτ 16, 2018 8:47 pm
Κολωνάκι: Συνελήφθη γνωστός ψυχίατρος χωρίς άδεια

Συνελήφθη χθες το βράδυ από αστυνομικούς, γνωστός ψυχίατρος του Κολωνακίου, που στο πελατολόγιο του συγκαταλέγονται πολλοί επώνυμοι.
Σύμφωνα με το zougla.gr, ο ψυχίατρος είναι ο κ. Δημήτρης Κουντούρης, γνωστός σε όλη την Αθήνα και με πολλές τηλεοπτικές εμφανίσεις. Ο ψυχίατρος φέρεται να λειτουργούσε το ιατρείο του στην περιοχή του Κολωνακίου, παρά το γεγονός ότι του είχε αφαιρεθεί η άδεια ασκήσεως επαγγέλματος....

Βρέθηκαν πολλά χάπια στο γραφείο του
GIATROS.jpg
GIATROS.jpg (45.17 KiB) Προβλήθηκε 4190 φορές
https://neaselida.gr/ellada/kolonaki-sy ... ris-adeia/

stratos thanks ;)