• COPAXONE

  • Φόρουμ του ευρέως γνωστού ανοσοτροποποιητικού φαρμάκου Glatiramer acetate για την θεραπεία της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Φόρουμ του ευρέως γνωστού ανοσοτροποποιητικού φαρμάκου Glatiramer acetate για την θεραπεία της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #14411  από LL--MM
 Τρί Ιαν 05, 2010 4:08 pm
Aχ, και νά'ταν όλοι έτσι... :twisted:
Καλώς όρισες, Ντίνα! :D

Βέβαια, και μερικοί, παρ' όλο που μπαίνουν και μας χαζεύουν, δε βοηθάν, άν και θα μπορούσαν... Δε βαριέστε, παλι θα τα ξαναλέμε; Στη φύση τους είναι... απόδειξη ότι μας θεωρούν παιδιά κατώτερου θεού... :evil:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LL--MM την Δευ Ιαν 11, 2010 10:28 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
 #14499  από ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ
 Πέμ Ιαν 07, 2010 11:07 am
ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ COPAXONE ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΙΛΑ?
ΑΛΗΘΕΙΑ?
 #14648  από maestro
 Σάβ Ιαν 09, 2010 6:11 pm
Εγω ειμαι απο το Νοεμβριο του 2005 στο COPAXONE!!!
Δεν ακουσα ποτέ κατι σχετικο με κιλα!!!
Απο τότε ειμαι στα ιδια κιλά που ημουνα και πριν (<77 - με 1.78 υψος)!!!
Ούτε ψηλωσα απο τοτε !!!
;-)
 #14703  από ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ
 Δευ Ιαν 11, 2010 10:55 am
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΩΤΕΡΟΥ ΘΕΟΥ?
ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ?
 #14712  από LL--MM
 Δευ Ιαν 11, 2010 12:54 pm
Ποιοι ψευτοσοκάρονται, εννοείς; :o Nα δώ κάποιον απο δαύτους που να ΜΗΝ φέρεται έτσι, και να μήν το πιστέψω...δες εδώ πιο πάνω, σελ. 4... ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ, ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ; :(

Συγγνώμην πάλι, βρε παιδια, αλλά δε μπορω, θα το επαναλλάβω:
ΒΡΕ ΜΑΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΡΑΦΕΤΑΚΙΑ :!: :shock: :!: :shock: ιδίως για ρεμπιφ, πόσο μάλλον ΚΟΠΑΞΟΝ :roll: :? Περαστικά σε όλους και για ολα... 8-)
 #14720  από maestro
 Δευ Ιαν 11, 2010 5:22 pm
ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΩΤΕΡΟΥ ΘΕΟΥ?
ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ?
ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ;
ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος maestro την Τρί Ιαν 12, 2010 12:21 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #14721  από LL--MM
 Δευ Ιαν 11, 2010 6:24 pm
Mα νομίζω ότι ο "διάλογος" με τον "Artist in the Ambulance" στη σελίδα 4 εδώ. είναι εύγλωτος: Και να μην καταλαβάινετε τα υπονοούμενά μου, μη σας νοιάζει, τα καταλαβαίνει αυτός, άν τέλειωσε την ιατρική στο ΕΚΠΑ, μάλιστα, είναι από τα κείμενα που θα'πρεπε να ξέρει... άν όχι, άς τα' βρισκε σε κάποια βιβλιοθήκη ιατρικής... Αλλά, επί τέλους, απο τη στιγμή που υπάρχουν οδηγίες για τη διάγνωση της σκπ, :arrow: :arrow: έχουμε βάλλει το λίνκ εδώ, πλέον, Μερικοί-μερικοί ΔΕ ΜΠΟΡΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΡΩΤΑΝΕ "ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ ΣΚΠ", ή να φερονται όπως έχει αναφερθεί κατά καιρούς, και συνεχίζουν και το κάνουν, δηλαδή... :evil:

Αφού είμαστε τόοοσο ΙΣΟΙ, χάθηκε ο κόσμος να μας έβαζε εκείνο το αρθράκι;

"Όλα τα ζώα ειναι ισα, αλλά κάποια ζώα είναι ισότερα των άλλων..." Τζώρτζ Όργουελ, "Η φάρμα των ζώων"

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%97_%CE ... F%89%CE%BD

Μα, μπορούν - δε μπορούν, Σούλα μου, το κάνουν συστηματικά, κι εμείς το ανεχόμαστε...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LL--MM την Δευ Ιαν 11, 2010 8:12 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
 #14725  από soulla
 Δευ Ιαν 11, 2010 7:41 pm
:? :? KΑΠΟΤΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΟΡΙΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΓΟΡΙΛΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ :? ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΖΩΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑΠΤΥΣΟΥΝ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕς ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΖΩΑΚΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΙΝΩ ΕΝΤΕΛΩς ΤΗ ΦΙΛΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΝΕΙς ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑς ΚΑΤΑΤΑΞΕΙ ΣΕ ΚΑΤΩΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΙΝΕ ΛΑΘΟς ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΑς ;)
 #14730  από soulla
 Δευ Ιαν 11, 2010 8:33 pm
οτι θέλουν ας κάνουν κανείς δεν είναι σε θέση να μας κρίνει ειδικά όταν δεν δουν μπροστά τους τα βουνά που έχουμε :cry: όταν δεν έχουν νιωσει την ανάγκη να φωνάξουν ένα μεγάλο sos δεν έχουμε ανάγκη από δάυτους όλοι έχουμε ανθρώπους που μας αγαπούν καποτε θα καταλάβουν το νόημα της ζωής
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12