• Pledigry

  • Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
 #132340  από Basilikh
 Τετ Δεκ 11, 2019 11:24 pm
Καλησπέρα σας !!! Έχει κάποιος από εσάς βρει λύση στα σημάδια που αφήνει η ένεση pledigry ; Κάποια κρέμα που να βοηθάει;
 #132343  από ppt
 Πέμ Δεκ 12, 2019 10:54 am
Καλημέρα! Δεν έχω να σου δώσω κάποια σπουδαία λύση ωστόσο εμένα με βοηθάει αρκετά η σχεδόν καθημερινή επάλειψη με φυσικό τζελ αλόης! Όχι ως προς τον ερεθισμό αλλά ως προς το ότι το δέρμα στο τέλος επανέρχεται πλήρως. Είναι πολύ σημαντικό να χρησιμοποιείς όλα τα σημεία(διαφορετικό σημείο κάθε φορά) για να έχει χρόνο το δέρμα να επανέλθει. Κάποια στιγμή που είχα ξεμείνει από ''καθαρό'' σημείο (καθώς για πολύ καιρό δεν έκανα ένεση στα χέρια ) είχα πάρει τηλέφωνο στην εταιρεία και μου είχαν πει ότι βοηθάει η Fenistil αλλά δεν το έχω δοκιμάσει.
 #132344  από Rafael
 Πέμ Δεκ 12, 2019 9:58 pm
Καλησπέρα κ από μενα..εγώ παιδιά βάζω βαλσαμολαδο κ βοηθάει πολύ..μέχρι να κάνω την επόμενη δε φαίνεται καν η προηγούμενη..καλή μας δύναμη και όλα καλα :smile-muscle: