• Plegridy ΤΡΙΧΌΠΤΩΣΗ????

  • Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
 #132081  από Rafael
 Δευ Οκτ 07, 2019 1:18 pm
Να και κάτι ευχάριστο..ευχαριστω για την απάντηση να είσαι καλά..παίρνεις ακόμα εσύ?? πόσο καιρό την έκανες?εγώ μόλις ένα μήνα ..σε λίγο πάω να πάρω και τις αιματολογικές μου.. ελπίζω να είναι όλα οκ
 #132085  από ppt
 Δευ Οκτ 07, 2019 4:24 pm
Ναι παίρνω ακόμα! Είμαι ενάμιση χρόνο με την αγωγή και πρός το παρόν όλα καλά! Εύχομαι το ίδιο και για σένα!
 #132086  από Rafael
 Δευ Οκτ 07, 2019 4:31 pm
Μόλις πήρα και τις εξετάσεις μου κ ευτυχώς προς το παρόν όλα μια χαρά!! Ευχαριστώ πολύ..καλή πορεία και καλή συνέχεια σε όλους μας εύχομαι ολόψυχα :smile-muscle: :smile-yes:
 #132097  από Rafael
 Τετ Οκτ 09, 2019 7:36 pm
Καλησπέρα φίλοι μου!!μόλις γύρισα απ' το ραντεβου μου στο αιγηνητειο.. τίποτα νεότερο.. συνεχίζουμε κ σ' ένα μήνα παλι αιματολογικές κ πάλι Αθήνα εγώ. .αν είναι κ αυτές καλες ελπίζω ότι θα με αφήσουν κανένα τρίμηνο στην ησυχία μου..το θέμα μου αυτή τη φορά δεν είμαι εγώ αλλά μια κοπέλα που περίμενε μαζί μου εκεί ..έκλαιγε τόσο πολύ που μάτωσε η καρδιά μου..με λυγμούς..δε σταμάτησε λεπτό. .είχε το πατέρα της κ τον αδερφό της νομίζω μαζί κ δν είχα την ευκαιρία να της μιλήσω καν.Απλα δε βγαίνει από το μυαλό μου.. στενοχωρήθηκα κ σκέφτηκα εμένα τις πρώτες μέρες.. φορτώθηκα με τύψεις που δε προσπάθησα να τη βοηθήσω ..αν μπορούσα οτιδήποτε. Κάπως μέσα μου σκέφτηκα δε ξέρεις ποτέ..μπορεί μέσ' την αγωνία της να ψάχνει κ αυτή κ να πέσει πάνω στο φόρουμ που εμένα με βοηθήσε να μείνω ψύχραιμη..και ποιος ξέρει ίσως χαμογελάσει κ αυτή και νιώσει καλύτερα..ήθελα από δω να της στείλω θετική ενέργεια μαζί με όσους το διαβάσουν κ για όσους είναι τόσο στενοχωρημένοι σήμερα.. :smile-cash: :smile-yes: