• ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ

  • Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
 #109802  από ΜΕΛΕΤΙΑ
 Πέμ Μαρ 05, 2015 12:07 pm
Με ποσοστο αναπηριας 67% η εφορια Παλληνης δε δεχεται απαλλαγη απο τα τελη εκτος και αν αναγραφεται ρητα στο χαρτι κεπα.Στο Κεπα μου ειπαν οτι το κειμενο της αποφασης δε τροποποιειται.Γραφει"ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΚΟΠΩΣΗ,ΔΥΣΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ΑΚΡΩΝ,ΔΕΞΙΑ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΗΜΙΠΑΡΕΣΗ ,ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΟΥΡΗΣΗΣ ΣΕ ΕΔΑΦΟΣ ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗΣ ,ΥΠΟ ΦΑΡΜ. ΑΓΩΓΗΣ(TYSAMBRI).Δηλαδη ενα αχρηστο χαρτι.Δε ζητησαμε ουτε επιδομα,ουτε συνταξη παρα μονο 6μερες το χρονο αδεια και οτι αφορα την εφορια.Μαλλον μας δουλευουν ακομα μια φορα.
 #109849  από ΜΕΛΕΤΙΑ
 Παρ Μαρ 06, 2015 7:21 pm
ΜΕΛΕΤΙΑ έγραψε:Με ποσοστο αναπηριας 67% η εφορια Παλληνης δε δεχεται απαλλαγη απο τα τελη εκτος και αν αναγραφεται ρητα στο χαρτι κεπα.Στο Κεπα μου ειπαν οτι το κειμενο της αποφασης δε τροποποιειται.Γραφει"ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΚΟΠΩΣΗ,ΔΥΣΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ΑΚΡΩΝ,ΔΕΞΙΑ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΗΜΙΠΑΡΕΣΗ ,ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΟΥΡΗΣΗΣ ΣΕ ΕΔΑΦΟΣ ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗΣ ,ΥΠΟ ΦΑΡΜ. ΑΓΩΓΗΣ(TYSAMBRI).Δηλαδη ενα αχρηστο χαρτι.Δε ζητησαμε ουτε επιδομα,ουτε συνταξη παρα μονο 6μερες το χρονο αδεια και οτι αφορα την εφορια.Μαλλον μας δουλευουν ακομα μια φορα.
ΜΕΛΕΤΙΑ έγραψε:Με ποσοστο αναπηριας 67% η εφορια Παλληνης δε δεχεται απαλλαγη απο τα τελη εκτος και αν αναγραφεται ρητα στο χαρτι κεπα.Στο Κεπα μου ειπαν οτι το κειμενο της αποφασης δε τροποποιειται.Γραφει"ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΚΟΠΩΣΗ,ΔΥΣΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ΑΚΡΩΝ,ΔΕΞΙΑ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΗΜΙΠΑΡΕΣΗ ,ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΟΥΡΗΣΗΣ ΣΕ ΕΔΑΦΟΣ ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗΣ ,ΥΠΟ ΦΑΡΜ. ΑΓΩΓΗΣ(TYSAMBRI).Δηλαδη ενα αχρηστο χαρτι.Δε ζητησαμε ουτε επιδομα,ουτε συνταξη παρα μονο 6μερες το χρονο αδεια και οτι αφορα την εφορια.Μαλλον μας δουλευουν ακομα μια φορα.