• Betacomfort

  • Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
 #104979  από billios
 Δευ Αύγ 04, 2014 9:58 pm
Προς ναυτιλομενους,το μηχανακι της beta αλλαξε,μαλλον τροποπηοιθηκε με εσωτερικο ρυθμιστικο 3ων θεσεων για την εισοδο της βελονας στα σημεια της ενεσης.
Αυτο βοηθαει πολλυ τους αδυνατους,εγω που στα χερια δεν εχω κρεας την ρυθμιζω στην μικρη σκαλα εξοδου βελονας ενω στους γλουτους στην μεσαια σκαλα,στην μεγαλη σκαλα βγαινει σχεδον ολη η βελονα για τους πιο τσουποτους
 #105001  από sofia13
 Τρί Αύγ 05, 2014 5:45 pm
Billio πόσο καιρό τόχεις το μηχανάκι;
Πρίν δυόμιση ή τρία χρόνια που ακολουθούσα αγωγή Beta, 3 ρυθμίσεις είχε το σουβληστήρι.
Καλή δύναμη -που έχεις έτσι κι΄αλλιώς- και καλά νάμαστε παλικάρι μου.
 #105015  από billios
 Τρί Αύγ 05, 2014 11:20 pm
Τωρα το πηρα αυτο το ριμαδιασμενο,πριν ειχα αυτο που ηταν στεγνο το οποιο μου το ειχαν στειλει πριν 2 χρονια χωρις το ρυθμιστικο.
Σουρωτηρη ο δικο σου
 #105039  από sofia13
 Τετ Αύγ 06, 2014 3:15 pm
:smile-clapping: :smile-clapping: :smile-clapping: χαχαχαχαχαχα....είσαι Θεός ! :smile-muscle: :smile-rock: :lol: :happy-cheerleadersmileygirl:
 #105372  από billios
 Τρί Αύγ 19, 2014 8:57 pm
Το λοιπον,με σακατεψε το νεο μηχανακι,με κατεστρεψε λεμε.Ειναι πολλυ μα πολλυ αργο,μπαινει και νομιζω οτι μπαινει κανα εικοσαποντο σουραβλι και οοοοταν αποφασισει να βγει νομιζω οτι μου τραβαει τη σαρκα,στην αποθηκη λοιπον και επιστροφη στο παλιο μηχανακι και αυριο-μεθαυριο θα ριξω ενα φονι στην μανταμ της εταιριας για τα καλιαρντα.
 #105426  από sofia13
 Πέμ Αύγ 21, 2014 4:22 pm
Billio δε ρωτάς για σιγουριά πόσων ειδών μηχανάκια έχουν;
Το ακριβώς αντίθετο συνέβαινε σε μένα. Σφαίρα έφευγε η Ιντερφερόνη.
Και δεν είχα πρόβλημα παρά μόνο στα χέρια που πρηζόμουν πολλές φορές κι άκανα μελανιές.
Καλή τύχη φίλε !!!
:smile-headbang:
 #106372  από kath
 Τρί Σεπ 23, 2014 7:41 pm
Σημερα μου εστειλαν κι εμενα το betacomfort γιατι το παλιο μηχανακι που ειχα αρχισε πλεον να κλαταρει (λογικο,δεν το ειχα αλλαξει απο το 2009,λεγοταν betalite).Διαβασα τις οδηγιες σε πρωτη φαση κ αυριο θα το δοκιμασω.Παντως ειχα συνηθισει το προηγουμενο,αυτο μου φαινεται πιο πολυπλοκο.Θα δειξει
 #106632  από billios
 Παρ Οκτ 03, 2014 9:28 pm
kath έγραψε:Σημερα μου εστειλαν κι εμενα το betacomfort γιατι το παλιο μηχανακι που ειχα αρχισε πλεον να κλαταρει (λογικο,δεν το ειχα αλλαξει απο το 2009,λεγοταν betalite).Διαβασα τις οδηγιες σε πρωτη φαση κ αυριο θα το δοκιμασω.Παντως ειχα συνηθισει το προηγουμενο,αυτο μου φαινεται πιο πολυπλοκο.Θα δειξει

Λοιπον που σου φανηκε το νεο μηχανακι?
 #106942  από kath
 Δευ Οκτ 20, 2014 6:23 pm
Το εμαθα ευκολα διαβαζοντας τις οδηγιες,αλλα σε σχεση με το προηγουμενο νομιζω προκαλει περισσοτερο πονο,δεν μπορω να καταλαβω γιατι,ειδικα οταν ειναι να βγει
η βελονα.Δεν ξερω πως ηταν το αμεσως προηγουμενο απ αυτο παντως το πρωτο που ειχα εγω δεν ειχε την αυτοματη εξοδο της βελονας οποτε την εβγαζα εγω στα γρηγορα να τελειωνουμε.Αυτο εχει το δικο του θεο,οποτε στο συνολο ειναι και πιο αργo