• ιντερφερολες

  • Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
 #71122  από christiana
 Παρ Μάιος 04, 2012 10:53 pm
:confusion-seeingstars: παιδια καλισπερα.θα ηθελα απλα να με ενημερωσετε λιγο για εμπειριες σας με ιντερφερολες καθως θα τις ξεκινησω σε λιγες μερες κ ψυχολογικα ειμαι λιγο καπως...δεν χερω τι να πιστεψω η ποιον να πιστεψω....θα με βοηθουσε να μουπειτε λιγο γιατι μου λενε τα γνωστα""ριγος πονοκεφαλις...""θα πιεις Depon πριν και σε 2-3 ωρες θασαι οκ......
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος christiana την Σάβ Μάιος 05, 2012 3:47 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #71123  από George Good News
 Παρ Μάιος 04, 2012 11:46 pm
μαλλον θες να πεις ιντερφερονες, ε? Πρωτη φορα διαβαζω για ιντερφερολες, αν υπαρχει κατι τετοιο, mea culpa...

ΥΓ Ιντερ-ξ-ερολες ξερω χαχα :-D
 #71125  από christiana
 Σάβ Μάιος 05, 2012 9:39 am
ιντερφερολες δεν εγραψα;ενεσεις ιντερφερολης;αποκλειεται να μην τις γνωριζετε.....
 #71126  από kate2002
 Σάβ Μάιος 05, 2012 9:54 am
:greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: christiana
εδω ειναι ενας τοπος για τη σκληρυνση κατα πλάκας. έχεις τετοιο πράμα;;;;
οι ιντερφερόλες εχουν να κανουν με άλλη ασθενεια....
 #71138  από christiana
 Σάβ Μάιος 05, 2012 3:43 pm
xairete!nai exo MS kai gia afto tha arxiso ιντερφερολες.εγινε MRI εγινε και παρακεντηση και ναι ειναι σκληρυνση απλος δεν προλαβε να μου κανει εξαρση ακομα αλλα σε τεσσεριλς νευρολογους που πηγα καλυτερα να ξεκινηση γιατι σε οοιαδηπτε φαση ζωης μου θα υπαρξη πιθανων εγαρση ετσι αν το ελεχω απο τωρα θα ειναι πιο ελεγχομενη ας πουμε.... δεν ειμαι σιγουρη για πιοες αλλες ασθενειες δινονται ιντερφελολες αλλα δινονται και για σκληρυνση....
 #71143  από christiana
 Σάβ Μάιος 05, 2012 4:16 pm
Mitsos83 έγραψε:Christiana, το συγκεκριμένο post είναι σε λάθος μέρος.

Εδώ κάνουμε προτάσεις προς τον admin.

Αν θες γράψε μας το ιστορικό σου στο κατάλληλο μέρος...και αν είναι όντως έτσι τα πράγματα όπως μας τα λές υπάρχουν αρκετοί εδώ μέσα που μπορούν να σου πουν την γνώμη τους.
ok sory πως παω τοτε στο σωστο μερος ;XAΘΗΚΑ!!!
 #71146  από christiana
 Σάβ Μάιος 05, 2012 4:28 pm
οκ ευχαριστω νομιζω. ....νομιζω το βρηκα