• Τρία νέα φαρμακευτικά σκευάσματα :

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #22922  από kate2002
 Τετ Μαρ 24, 2010 7:20 pm
μπραβο κωστα. να παιρνουμε τα πανω μας...
δωσε όσες λεπτομερειες μπορεις (γραφειοκρατικες-οικονομικες κλπ)
μακάαααααααααααααααρι!
 #22930  από κωστας
 Τετ Μαρ 24, 2010 7:57 pm
ο αγγειοχειρουργος ονομαζεται ΗΛΙΑΣ Χαραλαμπος,2105570852 και το κεντρο ειναι στην μεσογειων 109-111,τηλ.2106911668 με ακτινολογο τον ΛΙΑΣΗ Νικολαο,αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν η πληρη ενημερωση που ειχαν ειδικα ο τελευταιος!οσο αφορα τα χρηματα εγω εχω ασφαλεια δημοσιου και δεν πληρωσα τιποτα για την εξεταση εκτος απο μια απλη επισκεψη στον προαναφερομενο αγγειοχειρουργο!νομιζω οτι το ικα δεν καλυπτει την εξεταση μπορειτε ομως να παρετε τηλ. να ρωτησετε ποσο κοστιζει!τις μαγνητικες(μαγνητικη φλεβογραφια τραχηλου και εγκεφαλου) και αυτες τις καλυπτει το δημοσιο!ευτυχως γιατι εχω βαρεθει να πληρωνω γιατρους σχεδον το 1/5 του μισθου δινω!την τριτη θα γραψω τις μαγνητικες και εφοσον τις κανω θα σας ενημερωσω εκ νεου!ευχαριστω για την συμπαρασταση και το ενδιαφερον!!!
 #22931  από kate2002
 Τετ Μαρ 24, 2010 8:01 pm
κωστα, ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, με καθε 'εννοια ;)
 #22934  από soulla
 Τετ Μαρ 24, 2010 8:12 pm
ευχαριστούμε κώστα και βέβαια είμαστε μαζί σου ο στόχος είναι κοινός ;)
:? Αν ξέρεις τι θέλεις να κάνεις,αν επιμένεις στη σκέψη και κάνεις κάθε μέρα ότι πρέπει να γίνει,τότε κάθε ηλιοβασίλεμα θα σε φέρνει πιο κοντά στο στόχο ;)δεν εξαρτάται και τόσο με το τι ακριβώς θέλουμε αλλά θα προσπαθούμε και θα το κινηγούμε
 #22935  από anni
 Τετ Μαρ 24, 2010 8:16 pm
Μπραβο Κωστα!!!
ολα να πανε καλα........ειμαστε μαζι σου ;)
περιμενουμε τα νεα σου.
 #22968  από swt
 Τετ Μαρ 24, 2010 10:53 pm
Κώστα σου στέλνω τις καλύτερες ευχές μου για μια επιτυχημένη διάνειξη των στενώσεων που εντόπισες. Να είσαι πάντα καλά.
Σωτήρης
 #23038  από κωστας
 Πέμ Μαρ 25, 2010 12:11 pm
καλημερα και χρονια πολλα με υγεια σε ολους!θελω να προσθεσω συμπληρωματικα οτι η διαφοροποιηση στις δυο σφαγιτιδες ειναι πολυ σημαντικη οπως αναφερεται στο κυριως κειμενο της γνωματευσης(πανω απο 50%) και το προβλημα εντοπιζεται στην αριστερη σφαγιτιδα δεν το τοποθετησα σωστα πριν!βεβαια υπαρχουν πολλα ερωτηματα,θα συνεχισω τα φαρμακα και μετα(copaxone) την αγγειοπλαστικη αν γινει εφοσον ισως και καταρριπτεται η αυτοανοση θεωρια,επισης εχει σχεση το οτι τα πρωτα τρια χρονια ειχα προβληματα μονο στην αριστερη μερια(οπτικη νευριτιδα στο αριστερο ματι,μουδιασμα στο αριστερο χερι και στην συνεχεια κουτσαινα λογω αδυναμιας του αριστερου ποδιου) ημουν σαν μισος ανθρωπος η μια μου μερια ηταν απολυτα φυσιολογικη και η αλλη προβληματικη μετα τον τριτο χρονο πηγε και δεξια επισης υπαρχει η απορια γιατι για τρια χρονια περιπου ημουν σταθερος με θεραπεια avonex και 3000 mg κορτιζονη το χρονο μονο και οταν σταματησα το avonex ηθελα περισσοτερη κορτιζονη για ενδυναμωση εφοσον η ιντερφερονη ειναι ανοσοκαταστολτικο φαρμακο(δεν ξερω αν το εγραψα σωστα)πως με βοηθουσε εκτος αν ρυθμιζε καπως το ΚΝΣ!σταυρο και σωτηρη θελω να σας ευχαριστησω για τις συμβουλες και τις πληροφοριες που δινετε η αληθεια ειναι οτι εχω μελετησει προσεκτικα τις αποψεις σας και με βοηθησαν η μαλλον με ωθησαν να ψαχτω περισσοτερο!
 #23047  από Μαριάννα
 Πέμ Μαρ 25, 2010 3:14 pm
Γεια σας και χρονια πολλά!!!
Κώστα εννοείς αυτα για να τα έχουμε στα υπόψην μας

ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΓΕΙΟΛΟΓΙΚΗΣ & ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΙΚΗΣ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗΣ
Πολιτεία Business Centre
Μεσογείων 109-111
Κτίριο Γ1
11526 Αθήνα
Ελλάδα
Τηλ: +30-210 6911668
Fax: +30-210 6911676
Επικοινωνία:
Ιατρός Νικόλαος Ε. Λιάσης
Κυρία Βασιλική Αναγνωστοπούλου




ΗΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Χάρτης
Επίθετο: ΗΛΙΑΣ
Όνομα: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Ειδικότητα: ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ
Διεύθυνση: ΠΕΡΣΕΦΟΝΗΣ 16Α & ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
Τ.Κ.: 194 00
Πόλη: ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Τηλέφωνο: 2105570852
 #23155  από κωστας
 Παρ Μαρ 26, 2010 8:52 am
ευχαριστω mimika να'σαι καλα!καλημερα σε ολους!το θεμα ειναι οτι ολοι πρεπει να ψαχτουμε κατι καλο υπαρχει,εχω προαισθημα!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7