• ΠΟΡΕΙΑ

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #79098  από Μιμικαμ
 Τετ Οκτ 10, 2012 8:28 pm
Αναστάση μου, διαβάζω όλες αυτές τις ανησυχίες σου και πραγματικά απορώ.....γιατί βρε αγόρι μου χαλιέσαι τόσο πολύ??????

Ολα τα παιδιά σου τα λεν πολύ καλά....τα ίδια θα σου επαναλάβω κι εγώ....ξέχνα το να πάει στα κομμάτια.....αφου δεν υπάρχουν συμπτώματα....γιατί το ψάχνεις τοσο βαθιά????

Α, αν θυμάμαι καλά, η ολη ιστορία ξεκίνησε με πονοκεφάλους και γι'αυτό έκανες μαγνητικές....και ερωτώ....οι πονοκέφαλοι που πήγαν, εξακολουθούν, γιατί δεν μας ανέφερες ξανά κάτι.......να μου φιλήσεις τον μπουλούκο σου..... :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #79102  από anastasis
 Τετ Οκτ 10, 2012 9:36 pm
Κατ αρχας να σας πω οτι σημερα ηταν η πρωτη μερα δουλειας μετα απο μια 12ημερη αδεια η οποια ηταν καταμαυρη λογω των MRI μου...ΟΜΩΣ :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: Το να συνεχιζεις την ζωη σου κανονικοτατα σου παιρνει ενα τεραστιο βαρος απο το στηθος...με βοηθησε πολυ που γυρισα στη δουλιτσα μου και που μιλησα και με 2 ανθρωπους για κατι αλλο περα απο μαγνητικες και ΣΚΠ...Ακομα και αυτο να ειναι η ακομα και αυτο να προκυψει θα συνεχισω την ζωη μου οσο κανονικοτατα μπορω...Οσο για τα καλα σας λογια να ξερετε το εξης...Εαν καποιοι απο εσας δεν εχετε αδελφακια θα ηθελα παρα πολυ να με θεωρησετε εμενα και δεν θα ξεχασω ποτε το κουραγιο και την δυναμη που μου παρεχετε τοσο απλωχερα...Μακαρι καποια στιγμη να μπορω να σας ανταποδωσω την καλοσυνη σας...Καλο βραδυ σε ολους τους ηρωες :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor:
 #79103  από sofia13
 Τετ Οκτ 10, 2012 9:38 pm
Kοίτα ΑΝΑΣΤΆΣΗ σου είπαμε αρκετά πράγματα για να καταλάβεις. Και εδώ και σε Π.Μ που απ' οτι κατάλαβα τρέλανες όλο τον κόσμο εδώ. Αν δεν αγαπας κανένα εσύ, ούτε καν εσένα , ποιός μπορεί να σε βοηθήσει και πώς; Στο τέλος θα μείνεις μόνος σου να κοιτιέσαι. Και άσε τις δικαιολογίες οτι είσαι χε..της. Εμείς τι είμαστε; Σουπερ-ηρωες; Πως την είδες ρε παληκάρι; Ειπα , ίδια ηλικία . ίδιο όνομα , ίδια ηλικία και το μωρό σου, -ξέρεις τι λέω- άντε φύγε μόνος σου , κρίμα δεν είναι να σε φύγουμε εμείς;;;;;
 #79104  από sofia13
 Τετ Οκτ 10, 2012 9:44 pm
Επιτελους, είδα το καινούργιο μήνυμά σου,. Μπράβο. Αντε να ξελασκάρεις και σύ . Μπράβο και είπαμε, ΖΗΣΕ. !!!!!!!
 #79125  από ΑΝΝΑ59
 Πέμ Οκτ 11, 2012 8:14 am
anastasis έγραψε:Κατ αρχας να σας πω οτι σημερα ηταν η πρωτη μερα δουλειας μετα απο μια 12ημερη αδεια η οποια ηταν καταμαυρη λογω των MRI μου...ΟΜΩΣ :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: :banana-stoner: Το να συνεχιζεις την ζωη σου κανονικοτατα σου παιρνει ενα τεραστιο βαρος απο το στηθος...με βοηθησε πολυ που γυρισα στη δουλιτσα μου και που μιλησα και με 2 ανθρωπους για κατι αλλο περα απο μαγνητικες και ΣΚΠ...Ακομα και αυτο να ειναι η ακομα και αυτο να προκυψει θα συνεχισω την ζωη μου οσο κανονικοτατα μπορω...Οσο για τα καλα σας λογια να ξερετε το εξης...Εαν καποιοι απο εσας δεν εχετε αδελφακια θα ηθελα παρα πολυ να με θεωρησετε εμενα και δεν θα ξεχασω ποτε το κουραγιο και την δυναμη που μου παρεχετε τοσο απλωχερα...Μακαρι καποια στιγμη να μπορω να σας ανταποδωσω την καλοσυνη σας...Καλο βραδυ σε ολους τους ηρωες :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor:
Η δουλειά ειναι γιατρος !!!!!! Ξαναγυρισες στην ομορφη ( το εννοω) καθημερινη , εργασιακη ρουτινα και αρχισες να σκεφτεσαι σωστα !!!!!!Επιτελους !!!!!! Δεν ξερεις ποσο πολυ χαιρομαι !!!!!!!....Εχω αδελφο, δυο χρονια μικροτερο μου , αλλά δεν θα μου κακοπεφτε και αλλος ενας,πολυ μικροτερος !!!! Λοιπον !!!!! Θα ειμαι η μεγαλη , στριμμενη αδελφη σου που θα σε μαλωνει και θα σε βριζει , οταν σκεφτεσαι κουταμαρες !!!!!! Ενταξει ???? Μεινε φιλος του φορουμ μας και λεγε μας μια καλημερα , που και που !!!!!!! Φιλια......στη νυφη μου και στο γλυκο ανηψακι !!!!!!!!!! :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: ΥΓ.Δεν ειμαστε ηρωες .....!!!! Φοβισμενα και ταλαιπωρημενα πλασματα , ειμαστε !!!!! Μερικες φορες ...νοιωθουμε σαν σκουπιδια !!!!! Ομως, παντα, το πεισμα και ο εγωισμος, μας κανουν να ξανασηκωνουμε κεφαλι !!!!!! Θελεις να ανταποδωσεις την καλοσυνη μας????? Ε!!!!!!Τοτε , πρεπει να ακολουθησεις τις συμβουλες μας.......... :greetings-waveyellow: