• ΠΟΡΕΙΑ

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #79066  από anastasis
 Τετ Οκτ 10, 2012 12:50 pm
Βρε παιδια πειτε μας λιγο οσοι κανατε την επεμβαση καποια χρονια πριν την πορεια σας?ειδατε βελτιωση?Πειστηκατε για την σχεση της ΧΕΝΦΑ ΜΕ την ΣΚΠ?
Πειτε μας για να μαθαινουμε και εμεις οι υποψηφιοι...
 #79074  από Π.Μ79
 Τετ Οκτ 10, 2012 1:50 pm
 #79076  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Οκτ 10, 2012 2:43 pm
anastasis έγραψε:Βρε παιδια πειτε μας λιγο οσοι κανατε την επεμβαση καποια χρονια πριν την πορεια σας?ειδατε βελτιωση?Πειστηκατε για την σχεση της ΧΕΝΦΑ ΜΕ την ΣΚΠ?
Πειτε μας για να μαθαινουμε και εμεις οι υποψηφιοι...
:doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: Βρε !!!!! Αφου ΔΕΝ εχεις συμπτωματα !!!!! Τι σε νοιαζει ???? Αστο , πια !!!!! Αστο, λεμεεεεεεεεεε.............εεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!!! :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
 #79079  από sofia13
 Τετ Οκτ 10, 2012 3:11 pm
Σου απάντησαν τόσο ευγενικά , τοσο ο Π.Μ79, οσο και η ΑΝΝΑ 59. Θυμάσαι τι σου είπα κι' εγώ; Δευτερη ζωή δεν έχει. Γιατί δεν ζείς κανονικά αυτήν που έχεις anastasis ; Τι τρώγεσαι; Θα σε φάει στο τέλος και θα κλαις. Αντε στο μωράκι σου και στην οικογένειά σου λέμε....Αντε. ΖΗΣΕ ΒΡΕ.....
 #79084  από anastasis
 Τετ Οκτ 10, 2012 4:33 pm
Ευχαριστω πολυ ρε παιδια...απλα ο Παρης νομιζω οτι καταλαβε ποσο χεστ_ς ειμαι και για αυτο τα ψαχνω...Μου δινετε πολυ δυναμη...Απλα οπως εχω πει παλι ο ανθρωπινος εγκεφαλος ειναι ετσι φτιαγμενος που σκεφτεται παντα την αρνητικη πλευρα...!!!!!Προσπαθω πολυ να το αποβαλω...
 #79086  από Π.Μ79
 Τετ Οκτ 10, 2012 4:37 pm
Προσπάθα περισσότερο... :character-oldtimer:
 #79087  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Οκτ 10, 2012 5:36 pm
anastasis έγραψε:Ευχαριστω πολυ ρε παιδια...απλα ο Παρης νομιζω οτι καταλαβε ποσο χεστ_ς ειμαι και για αυτο τα ψαχνω...Μου δινετε πολυ δυναμη...Απλα οπως εχω πει παλι ο ανθρωπινος εγκεφαλος ειναι ετσι φτιαγμενος που σκεφτεται παντα την αρνητικη πλευρα...!!!!!Προσπαθω πολυ να το αποβαλω...
Ανασταση !!!! ΑΝ ειχα...μικρογεννησει...θα ειχα παιδι στην ηλικια σου !!!!!!!!! Ειμαι και...Μαθηματικος...γεννημενη στον Πειραια ....στο Πασαλιμανι...υπο τον ηχο της λατερνας...!!!!! Ειμαι....ρεμπετισσα και...ζορικη...στριμμενη και...νευρικιαααασααα..........!!!!!Ακου , λοιπον, τι σου λεω...σαν μαμα !!!!!!!! Ξ Ε Χ Α Σ Ε Τ Ο !!!!!!!!!! Ασχολησου με τη γυναικα σου και το παιδακι σου ....!!!!! Αντε...γιατι , οπως πας ...θα σε φτυσουν κι αυτοι......Αντε...γιατι εγω.....μαλωνω........!!!!!! Ε!!!!!!!!!!!!! :violence-smack: :violence-smack: :violence-smack:
 #79092  από Γιάννης
 Τετ Οκτ 10, 2012 6:35 pm
Είσαι πολύ προχώ ρε μπαγάσα, πότε ενημερώθηκες κιόλας για το ccsvi; Ούτε οι γιατροί δεν το ξέρουν :happy-bouncymulticolor:
 #79093  από anastasis
 Τετ Οκτ 10, 2012 6:43 pm
Απλα αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι απλα ετυχε να βρω την ΣΚΠ σε πρωιμα σταδια...που δεν εχουν δωσει ακομα συμπτωματα οποτε σκεφτομαι οτι και οποιαδηποτε θεραπεια μηπως πρεπει να γινει ωστε να προλαβω τα χειροτερα...
 #79094  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Οκτ 10, 2012 7:05 pm
anastasis έγραψε:Απλα αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι απλα ετυχε να βρω την ΣΚΠ σε πρωιμα σταδια...που δεν εχουν δωσει ακομα συμπτωματα οποτε σκεφτομαι οτι και οποιαδηποτε θεραπεια μηπως πρεπει να γινει ωστε να προλαβω τα χειροτερα...
Τι θεραπεια καλεεεεε....?????? Να θεραπευσεις...τι ??????? Αυτα που δεν εκδηλωθηκαν ακομα και που, μαλλον, δεν θα εκδηλωθουν ποτε ??????? Καλυτερα , να αρχισεις να ψαχνεις ...νυφη για τον γιο σου !!!!! Αφου , καποτε, θα χρειαστει γυναικα , ετσι δεν ειναι ??? Αυτο, ειναι ΣΙΓΟΥΡΟ !!!!!!!! Ενω , η εκδηλωση συμπτωματων της σκπ , δεν ειναι καθολου σιγουρη ..... :greetings-waveyellow:Και...δεν βρηκες τη σκπ σε πρωιμο σταδιο ....!!!! Τη βρηκες στο σταδιο 0 (μηδεν) .........