• Πολυ "ησυχια"....

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #74404  από Γιάννης
 Πέμ Ιουν 28, 2012 2:50 pm
Αδέρφια, μπορείτε να μου παραθέσετε κάποια συζήτηση από την οποία να προκύπτει ότι η πλειοψηφία ή έστω ένα σεβαστό κομμάτι των μελών του φόρουμ είναι πολέμιοι της θεωρίας CCSVI; Δε νομίζω.
Μήπως το πρόβλημα ξεκινά από τις πιεστικές παροτρύνσεις "κόψε τα φάρμακα-κοίτα τις φλέβες σου-οι νευρολόγοι είναι μαλάκες-πήγαινε σ’ αυτούς μόνο για να πάρεις το χαρτί για το επίδομα"; Στην επιστήμη της ψυχολογίας είναι αποδεδειγμένο ότι για να ακούσει κάποιος κάτι πρέπει να του το πεις με τρόπο και με ενδιαφέρον και αυτό να το εισπράξει.
Να θυμίσω ότι δύο άτομα (ως προφίλ είναι περισσότερα) που παρουσιάζονται ως ΦΑΝΑΤΙΚΟΤΑΤΟΙ υποστηρικτές της θεωρίας CCSVI έχουν ομολογήσει ότι για τους δικούς τους λόγους (όχι οικονομικούς) δεν έχουν κάνει την επέμβαση κάτι το οποίο (δικαίως κατά τη γνώμη μου) έχει εκληφθεί ως παπατζιλίκι. Με αυτούς έγιναν οι χοντρές αντιπαραθέσεις και για λόγους άσχετους με το CCSVI αυτό καθαυτό. Έχω άδικο;
 #74406  από ΑΝΝΑ59
 Πέμ Ιουν 28, 2012 2:54 pm
Γιάννης έγραψε:Αδέρφια, μπορείτε να μου παραθέσετε κάποια συζήτηση από την οποία να προκύπτει ότι η πλειοψηφία ή έστω ένα σεβαστό κομμάτι των μελών του φόρουμ είναι πολέμιοι της θεωρίας CCSVI; Δε νομίζω.
Μήπως το πρόβλημα ξεκινά από τις πιεστικές παροτρύνσεις "κόψε τα φάρμακα-κοίτα τις φλέβες σου-οι νευρολόγοι είναι μαλάκες-πήγαινε σ’ αυτούς μόνο για να πάρεις το χαρτί για το επίδομα"; Στην επιστήμη της ψυχολογίας είναι αποδεδειγμένο ότι για να ακούσει κάποιος κάτι πρέπει να του το πεις με τρόπο και με ενδιαφέρον και αυτό να το εισπράξει.
Να θυμίσω ότι δύο άτομα (ως προφίλ είναι περισσότερα) που παρουσιάζονται ως ΦΑΝΑΤΙΚΟΤΑΤΟΙ υποστηρικτές της θεωρίας CCSVI έχουν ομολογήσει ότι για τους δικούς τους λόγους (όχι οικονομικούς) δεν έχουν κάνει την επέμβαση κάτι το οποίο (δικαίως κατά τη γνώμη μου) έχει εκληφθεί ως παπατζιλίκι. Με αυτούς έγιναν οι χοντρές αντιπαραθέσεις και για λόγους άσχετους με το CCSVI αυτό καθαυτό. Έχω άδικο;
Σωωωωστοοοοοος ....αδερφε !!!!!!!!!!!!!!!!!! :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:
 #74407  από petros
 Πέμ Ιουν 28, 2012 2:58 pm
Elina εισαι σαφης και εσυ και οι υπολοιποι για τους λογους που το κανετε. Ξερω οτι οταν εσκασε το θεμα με την χενφα στο συγκεκριμενο φορουμ υπηρξαν αντιδρασεις αλλα θεωρουσα οτι ειχαν να κανουν με τον τροπο που ορισμενοι λεγαν τα πραγματα καπως ωμα οσον αφορα τα κλασσικα φαρμακα. Και εκει μπαινει η προσωπικη σκεψη του καθενος και προσωπικοτητα ωστε να φιλτραρει αυτα που διαβαζει. Οποιος δοκιμασε εχει αποψη και αυτην την αποψη του ζητανε.Τωρα αν η απαντηση δεν ειναι αυτη που ελπιζει να ακουσει δεν ξερω τι να σου πω.

Αν απαντήσω εγώ, ότι προσωπικά και η αστάθεια και οι ίλιγγοι μου εξαφανίστηκαν μετά την επέμβαση ΧΕΝΦΑ, το αποτέλεσμα θα είναι (κατά πάσα πιθανότητα) να αρχίσει μια σωρεία αντιδράσεων

Εξαρταται.Απο μενα που δεν κανουμε ουτε ιντερφερονες ουτε εχουμε κανει ουτε επεμβαση χενφα δεν θα ακουσεις κατι τετοιο.Ειμαι ανοιχτος και γιαυτο μπορω να συζηταω ωρες για το θεμα χωρις να χρειαστει να πλακωθω με κανεναν. Επειδη ειναι αδυνατο να παρακολουθησω ολα τα ποστ και εχω απουσιασει καποιον καιρο δεν ξερω ποσοι ειναι αυτοι που αντιδρουν στην κουβεντα περι χενφα. Αντιλαμβανομαι ομως οτι υπαρχουν αλλοι τοσοι και περισσοτεροι που τους ενδιαφερει. Δεν επιμενω ομως. Καταλαβαινω τους λογους που ολοι αποφευγουν να γραψουν και ειναι απολυτως σεβαστοι.

Δεν μου ταιριάζει προσωπικά το "γράφω κάθε μήνα τις αλλαγές", ειδικά όταν αισθάνομαι ότι αναφέρομαι σε ανθρώπους που στην πλειοψηφία τους είναι αρνητικοί.

Το ποτε θα ποσταρεις εσυ ειναι καθαρα δικο σου θεμα και δεν χωραει κουβεντα σε κανεναν. Απλα οταν το κανεις μην σκεφτεσαι εκεινους που ειναι αρνητικοι.Αν δεν θελει καποιος δεν θα επωφεληθει με το ζορι. Σκεψου αυτους που ειναι θετικοι η μαλλον αυτους που θελουν να κανουν το βημα να βοηθηθουν. Εκει τους δινεις μια δυνατοτητα παραπανω γιατι μπορουν να δουν μια διαφορετικη εκδοχη του πραγματος.
 #74410  από petros
 Πέμ Ιουν 28, 2012 3:03 pm
Γιάννης έγραψε:
Να θυμίσω ότι δύο άτομα (ως προφίλ είναι περισσότερα) που παρουσιάζονται ως ΦΑΝΑΤΙΚΟΤΑΤΟΙ υποστηρικτές της θεωρίας CCSVI έχουν ομολογήσει ότι για τους δικούς τους λόγους (όχι οικονομικούς) δεν έχουν κάνει την επέμβαση κάτι το οποίο (δικαίως κατά τη γνώμη μου) έχει εκληφθεί ως παπατζιλίκι. Με αυτούς έγιναν οι χοντρές αντιπαραθέσεις και για λόγους άσχετους με το CCSVI αυτό καθαυτό. Έχω άδικο;
Μαλλον εχω χασει πολλα επισοδια...
 #74413  από litsa
 Πέμ Ιουν 28, 2012 3:13 pm
ΑΝΝΑ59 έγραψε:
Γιάννης έγραψε:Αδέρφια, μπορείτε να μου παραθέσετε κάποια συζήτηση από την οποία να προκύπτει ότι η πλειοψηφία ή έστω ένα σεβαστό κομμάτι των μελών του φόρουμ είναι πολέμιοι της θεωρίας CCSVI; Δε νομίζω.
Μήπως το πρόβλημα ξεκινά από τις πιεστικές παροτρύνσεις "κόψε τα φάρμακα-κοίτα τις φλέβες σου-οι νευρολόγοι είναι μαλάκες-πήγαινε σ’ αυτούς μόνο για να πάρεις το χαρτί για το επίδομα"; Στην επιστήμη της ψυχολογίας είναι αποδεδειγμένο ότι για να ακούσει κάποιος κάτι πρέπει να του το πεις με τρόπο και με ενδιαφέρον και αυτό να το εισπράξει.
Να θυμίσω ότι δύο άτομα (ως προφίλ είναι περισσότερα) που παρουσιάζονται ως ΦΑΝΑΤΙΚΟΤΑΤΟΙ υποστηρικτές της θεωρίας CCSVI έχουν ομολογήσει ότι για τους δικούς τους λόγους (όχι οικονομικούς) δεν έχουν κάνει την επέμβαση κάτι το οποίο (δικαίως κατά τη γνώμη μου) έχει εκληφθεί ως παπατζιλίκι. Με αυτούς έγιναν οι χοντρές αντιπαραθέσεις και για λόγους άσχετους με το CCSVI αυτό καθαυτό. Έχω άδικο;
Σωωωωστοοοοοος ....αδερφε !!!!!!!!!!!!!!!!!! :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:


ετσι ακριβώς!!!
τι αναρωτιέστε???
και το πεντάχρονο το καταλαβαίνει...
μα συνήθως οι μεγάλοι ειναι που τα ξέρουν όλα και στρουθοκαμηλιζουν..!!!

σε λίγο δεν θα μείνει άνθρωπος στο φόρουμ...


Η ΧΕΝΦΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ.... ΟΤΙ ΘΕΡΑΠΕΥΕΙ ΤΗΝ ΣΚΠ ,...
ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ, ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ!!

Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΟΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ,
Π.Χ .
ΔΙΑΤΡΟΦΗ?
ΑΣΚΗΣΗ?
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ?
ΥΠΕΡΒΑΡΙΚΟ ΟΞΥΓΟΝΟ?
ΕΝΕΣΕΙΣ?
ΦΑΡΜΑΚΑ?
ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗ?
ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ?
ΧΕΝΦΑ?
ΤΟ ΝΑΝΟΓΙΛΕΚΟ?
ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ??

Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΙΣΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕς ΛΥΣΕΙς...

Ο ΚΑΘΕΝΑς ΘΕΛΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 100% ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΗ...
μήπως η σκπ είναι μικρόβιο που παιρνεις την χ αντιβίωση και γίνεσαι καλά??

ΕΠΙΤΕΛΟΥς!!!
ΤΙ ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ??

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΧΕΝΦΑ ΚΑΙ
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ..

ΑΥΤΟΥς ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΥς ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΕΙ ΣΤΙς ΔΙΕΝΕΞΕΙΣ ΣΑς???
 #74415  από elina
 Πέμ Ιουν 28, 2012 3:21 pm
litsa έγραψε:
σε λίγο δεν θα μείνει άνθρωπος στο φόρουμ...


Η ΧΕΝΦΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ.... ΟΤΙ ΘΕΡΑΠΕΥΕΙ ΤΗΝ ΣΚΠ ,...
ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ, ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥς!!!
ΤΙ ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ??
Η απάντηση που ζητούσες Πέτρο.
 #74416  από κατερινα 55
 Πέμ Ιουν 28, 2012 3:32 pm
ΑΝΝΑ59 έγραψε:
Γιάννης έγραψε:Αδέρφια, μπορείτε να μου παραθέσετε κάποια συζήτηση από την οποία να προκύπτει ότι η πλειοψηφία ή έστω ένα σεβαστό κομμάτι των μελών του φόρουμ είναι πολέμιοι της θεωρίας CCSVI; Δε νομίζω.
Μήπως το πρόβλημα ξεκινά από τις πιεστικές παροτρύνσεις "κόψε τα φάρμακα-κοίτα τις φλέβες σου-οι νευρολόγοι είναι μαλάκες-πήγαινε σ’ αυτούς μόνο για να πάρεις το χαρτί για το επίδομα"; Στην επιστήμη της ψυχολογίας είναι αποδεδειγμένο ότι για να ακούσει κάποιος κάτι πρέπει να του το πεις με τρόπο και με ενδιαφέρον και αυτό να το εισπράξει.
Να θυμίσω ότι δύο άτομα (ως προφίλ είναι περισσότερα) που παρουσιάζονται ως ΦΑΝΑΤΙΚΟΤΑΤΟΙ υποστηρικτές της θεωρίας CCSVI έχουν ομολογήσει ότι για τους δικούς τους λόγους (όχι οικονομικούς) δεν έχουν κάνει την επέμβαση κάτι το οποίο (δικαίως κατά τη γνώμη μου) έχει εκληφθεί ως παπατζιλίκι. Με αυτούς έγιναν οι χοντρές αντιπαραθέσεις και για λόγους άσχετους με το CCSVI αυτό καθαυτό. Έχω άδικο;
Σωωωωστοοοοοος ....αδερφε !!!!!!!!!!!!!!!!!! :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow:

:handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :text-goodpost: :text-goodpost: :text-goodpost:
 #74417  από Γιάννης
 Πέμ Ιουν 28, 2012 3:39 pm
litsa έγραψε:Η ΧΕΝΦΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ.... ΟΤΙ ΘΕΡΑΠΕΥΕΙ ΤΗΝ ΣΚΠ ,...
ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ, ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ!!
Εγώ litsa μου αυτό δεν το προσυπογράφω, η ΧΕΝΦΑ μπορεί να μην έχει αποδειχθεί αλλά επίσης δεν έχει αποδειχθεί η ευεργετική δράση των φαρμάκων που δίνουν. Αν κάποιος πειστεί για την επέμβαση βεβαίως και να την κάνει και ο μόνος τρόπος για να πειστεί είναι να ενημερωθεί.
 #74418  από petros
 Πέμ Ιουν 28, 2012 3:40 pm
Ρε συ litsaki γιατι αντιδρας ετσι?

Και εγω εχω πει στο παρελθον οτι καλη θεραπεια ειναι αυτη που κανει τον αλλον να νοιωθει καλα και να ειναι καλα στην τελικη. Μπορει να ειναι ενα απο αυτα που ειπες η και συνδιασμος. Η ακομα κατι που μπορει να ανακαλυφθει αυριο.

Δεν νομιζω οτι αν καποιοι εχουν βοηθηθει απο την χενφα με το να το εκφρασουν μπορουν να προσυλητισουν καποιον ειδικα αν εχει και λιγο μυαλο ωστε να ψαχτει. Το ιδιο ισχυει για ολες τις θεραπειες.Εμεις ας πουμε κανουμε ομοιοπαθητικη. Αν καποιος με ρωτησει τι αποτελεσματα εχω δει και του απαντησω οτι ειμαι ικανοποιημενος δεν παει να πει οτι του λεω κοψε οτι κανεις και πηγαινε φαε βοτανα.

Δεν γνωριζω αν καποιος πηγε να σου επιβαλλει κατι και δεν ξερω πως θα γινοταν αυτο, αλλα ισως σε πειραξε ο τροπος που καποιος σου ειπε αυτο ειναι το σωστο και αυτο το λαθος.

Και φυσικα υπαρχουν ανθρωποι που δοκιμασαν επεμβατικη μεθοδο και δεν ειδαν αποτελεσματα.ΚΑΙ αυτο χρησιμο ειναι.Να μοιραζεσαι την εμπειρια σου και να βλεπει ο αλλος τις επιλογες του.

Απαντω οχι για να υπερασπιστω κανεναν αλλα το θεμα το ανοιξα εγω και γι'αυτο γινεται η ολη συζητηση και απ'οτι ειδες δεν μου επιβληθηκε τιποτα. Απαντησεις θελουμε ολοι και προσπαθουμε να δουμε προς ποια κατευθυνση βρισκονται οι πιο πειστικες. Μπορει να ειναι σε πολλα πραγματα και αναμεσα σε αυτα που ανεφερες.
 #74419  από Π.Μ79
 Πέμ Ιουν 28, 2012 3:50 pm
litsa έγραψε:σε λίγο δεν θα μείνει άνθρωπος στο φόρουμ...
Έφυγε κόσμος απ΄το φόρουμ επειδή αναφέρεται συχνά η χένφα?
Ποιοι είναι αυτοί?
litsa έγραψε:Η ΧΕΝΦΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ.... ΟΤΙ ΘΕΡΑΠΕΥΕΙ ΤΗΝ ΣΚΠ ,...
ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ, ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ!!
Είπε ποτέ κανείς ότι αποδείκτηκε ότι θεραπεύει τη σκπ?
Γράφτηκε ποτέ κάτι τέτοιο στο φόρουμ?
Νομίζω Λίτσα ότι βάζεις λόγια στο στόμα άλλων και δεν είναι και πολύ ωραίο αυτό.

Η χένφα αποδείκτηκε ότι υπάρχει σαν παθογένεια και επίσης αποδείκτηκε ότι βελτιώνει συμπτώματα της σκπ, κάτι που καμία ιντερφερόνη και κανένα αυτοάνοσο μοντέλο δεν κατάφερε και ούτε πρόκειται να καταφέρει.

Ο κόσμος να μείνει στην ησυχία του? Την ταράξαμε εμείς την ησυχία τους?
Μιλάμε για τα ίδια άτομα που γκρινιάζουν συνέχεια για τις ενέσεις, για την κατάστασή τους που χειροτερεύει, για τις ίδιες μπαρούφες και παραμύθια που τους λένε οι νευρολόγοι, για τα διάφορα ψυχοφάρμακα που ψευδώς τους λεν οι νευρολόγοι ότι βελτιώνουν συμπτώματα της σκπ?

Σ'αυτά τα άτομα διαταράξαμε εμείς την ησυχία τους? Ε ήμαρτον ρε συ Λίτσα!
litsa έγραψε:Ο ΚΑΘΕΝΑς ΘΕΛΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 100% ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΗ....
Αν θέλατε όλοι να ενημερώνεστε, δε θα στηριζόσασταν σε ελάχιστες υπερβολικές αντιδράσεις κάποιων και να δημιουργείται πανικός κάθε φορά που αναφέρεται η λέξη χένφα.
Αν εδώ μέσα υπάρχουν άτομα που θα πάνε να κάνουν την επέμβαση επειδή τους επιβλήθηκε, τότε αυτά τα άτομα έχουν και άλλο πρόβλημα πέραν της σκπ.
Τροφή για γνώση, ενημέρωση και αφύπνιση είναι η χένφα Λίτσα.
Ούτε ψυχαναγκασμός ούτε επιβολή.
litsa έγραψε:ΕΠΙΤΕΛΟΥς!!! ΤΙ ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ??
Εγωϊσμός? Τα άτομα που καθίσανε ώρες να γράφουν, να εξηγούν, να μεταφράζουν κλπ ώστε οι συνασθενείς να ενημερωθούν, αυτό ονομάζεται εγωϊσμός?
Αν αυτά όλα τα έκανε νευρολόγος (που στην τελική τα παίρνει κιόλας), θα τον προσκυνάγατε.
Όταν τα αναφέρουν αυτά συνασθενείς σας στηριζόμενοι σε έρευνες και μελέτες, αυτοί είναι εγωϊστές και όπως κάποια γαϊδούρια πιο παλιά, υπαινίχθηκαν ότι ο Sou τα έπαιρνε γι'αυτό μίλαγε για τη χένφα.
Αυτό είναι ο ορισμός της ντροπής!
litsa έγραψε:ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΧΕΝΦΑ ΚΑΙ
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ..
Ένα άτομο είναι αυτό στο φόρουμ, ΕΝΑ Λίτσα.
Μη πετάς πληθυντικούς για να δημιουργείς λανθασμένες εντυπώσεις. Άσε αυτό το κάνουν τέλεια οι νευρολόγοι, δε χρειάζεται να το κάνεις και συ.
Αυτό το ένα άτομο λοιπόν, είναι μες το ελάχιστο ποσοστό που δε βλέπουν βελτιώσεις, πράγμα που επίσης έχει αναφερθεί.

Δεν κρύψαμε ποτέ κανένα στατιστικό. Όλα αναφέρθηκαν: Επαναστενώσεις, θανάτοι, μη βελτίωση. Μπορείς να πεις το ίδιο και για τους νευρολόγους? Ε δε νομίζω!

Φίλε Γιάννη, 2 άτομα πρόσφατα, αλλά οι διενέξεις δεν άρχισαν από κει έτσι?