• Κάτι τρέχει στο Υπουργείο Υγείας με την ΧΕΝΦΑ

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #62354  από fantina
 Σάβ Οκτ 22, 2011 5:45 am
maraki12 έγραψε:Θα γελάσετε μαζί μου αλλά σε ένα ξενύχτι καλή ώρα όπως τώρα, αρχές του μηνα της έστειλα μηνυμα στο facebook. Φυσικά και δεν την ξέρω αλλά είχα δει το πρωί το "ρεπορτάζ" και μου άναψαν λαμπάκια οι λέξεις "Καραγεωργίου" και "θεραπεία". Και λέω ας της πει κάποιος ότι υπάρχει και μια άλλη θεώρηση, βλ. ΧΕΝΦΑ.
Α και της είπα και για το mssociety ;)

Ναι ναι, είναι αλήθεια. Τρώω φλασιές ώρες ώρες... :)

εύγε!
ποτέ δεν ξέρει κανεις απο που μπορει να δει προκοπη εδω που φτασαμε...

καλο ξημερωμα
 #62377  από maestro
 Σάβ Οκτ 22, 2011 12:37 pm
maraki12 έγραψε:Θα γελάσετε μαζί μου αλλά σε ένα ξενύχτι καλή ώρα όπως τώρα, αρχές του μηνα της έστειλα μηνυμα στο facebook. Φυσικά και δεν την ξέρω αλλά είχα δει το πρωί το "ρεπορτάζ" και μου άναψαν λαμπάκια οι λέξεις "Καραγεωργίου" και "θεραπεία". Και λέω ας της πει κάποιος ότι υπάρχει και μια άλλη θεώρηση, βλ. ΧΕΝΦΑ.
Α και της είπα και για το mssociety ;)

Ναι ναι, είναι αλήθεια. Τρώω φλασιές ώρες ώρες... :)
Από τις καλύτερες διαφημίσεις που θα μπορούσαν να γίνου για το site, αλλά δεν πιστεύω πως η συγκεκριμένη κυρία θα θελήσει να θέσει "εαυτόν εις κοινή γνώση".
Είδαμε πόσο έντεχνα, φοβάται να αναφέρει την ασθένεια, και χρησιμοποιεί τον χαρακτηρισμό "αυτοάνοσο νόσημα".
Ο χρόνος θα δείξει, δεν αποκλείεται να έχει μπει στο mssociety.
 #63066  από Nick.
 Τετ Νοέμ 02, 2011 11:18 am
maestro έγραψε: Ο χρόνος θα δείξει, δεν αποκλείεται να έχει μπει στο mssociety.
Να πάρει, αποκαλύφθηκα.
Δεν ήθελα να με καταλάβετε ποιά είμαι, αλλά αφού έγινε, εντάξει θα το πώ,
εγώ είμαι λοιπόν.
:teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: