• ΦΛΑΒΟΝΟΕΙΔΗ

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #94474  από costas1968
 Κυρ Σεπ 15, 2013 11:41 am
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΑΣΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΖΑΜΠΑ.
ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.
:obscene-drinkingchug:
 #95388  από ozon
 Τετ Οκτ 09, 2013 11:36 pm
Σχετικά με το daflon.
Συμπλήρωσα μήνα με 2 δισκία ημερησίως.Παρενέργεια καμία, αποτέλεσμα άριστο !!!
Από τις δύο πρώτες μέρες κάτι είχε αρχίζει να αλλάζει στα πόδια μου. Βέβαια δεν είχα ιδιαίτερα κινητικά προβλήματα από την ms .Μόνο φοβερή κούραση και στα δύο πόδια κυρίως στους γλουτούς και λιγότερο στις γάμπες και φυσικά ανυπόφορες κράμπες κυρίως νυχτερινές . Σήμερα μετά 30 μέρες , τέρμα οι κράμπες στα πόδια , τέρμα η υπερβολική κούραση. Ελπίζω να συνεχιστεί αυτό και να σταθεροποιηθεί αυτή η κατάσταση !. Μετά ένα μήνα τα ξαναλέμε.
 #95405  από costas1968
 Πέμ Οκτ 10, 2013 11:23 am
ozon έγραψε:Σχετικά με το daflon.
Συμπλήρωσα μήνα με 2 δισκία ημερησίως.Παρενέργεια καμία, αποτέλεσμα άριστο !!!
Από τις δύο πρώτες μέρες κάτι είχε αρχίζει να αλλάζει στα πόδια μου. Βέβαια δεν είχα ιδιαίτερα κινητικά προβλήματα από την ms .Μόνο φοβερή κούραση και στα δύο πόδια κυρίως στους γλουτούς και λιγότερο στις γάμπες και φυσικά ανυπόφορες κράμπες κυρίως νυχτερινές . Σήμερα μετά 30 μέρες , τέρμα οι κράμπες στα πόδια , τέρμα η υπερβολική κούραση. Ελπίζω να συνεχιστεί αυτό και να σταθεροποιηθεί αυτή η κατάσταση !. Μετά ένα μήνα τα ξαναλέμε.

ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΧΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΗ ΛΗΨΗ.ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑ 2 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

:text-thankyouyellow:
 #129964  από Φαίδων
 Τρί Μάιος 01, 2018 6:09 am
Γειά σας φίλες κ φίλοι πήρα το νταφλον κ αντί να δω βελτίωση με μόλις 5 ημέρες χρήσεις άρχισα να έχω μυρμιγκιαζμα στα κάτω άκρα και έντονη φαγούρα στον πρωκτό το σταμάτησα κ σταμάτησαν κ τα συμπτώματα έπαιρνα 1μεσημερη 1βραδυ θα πάρω τηλ το γιατρό μου να του πω τα σχετικά ο φαρμακοποιός δε με ρώτησε αν το θέλω για αιμορροΐδες η φλεβίτηδα κ το λέω αυτό γιατί τό κουτί που μου έδωσε ήταν με μια κόκκινη γραμμούλα επάνω παίζει ρόλο αυτό? Συν τις άλλοις της ημερες πού τα έπαιρνα είχα κούραση υπνηλία κ μια ψυλομελαγχολία κατάθλιψη δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω, ένα άλλο που θέλω να αναφέρω για να μπορείτε να μου δώσετε καλύτερη απάντηση (κ σας ευχαριστώ εκ των προτέρων) είναι ότι για πρώτη φορά με έπιασε ένας πόνος στο μπροστινό μέρος του αριστερού ποδιού κάτω από το γόνατο ακριβώς κ πρως το εσωτερικό της γάμπας δεν ξέρω αν σχετίζεται με το νταφλον η ήρθε η ώρα του.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7