• CCSVI-tracking.com

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #47152  από Στάθης
 Παρ Ιαν 28, 2011 2:26 pm
Έπεσα πάνω σε ένα πολύ χρήσιμο site απεικόνισης γραφημάτων για τις βελτιώσεις και παρενέργειες της ΧΕΝΦΑ που νομίζω τα ΛΕΕΙ ΟΛΑ !


Είναι το http://ccsvi-tracking.com/ και όσοι έιχαμε την ευλογία να υποβληθούμε στην επέμβαση για ΧΕΝΦΑ καλό είναι να συμμετέχουμε σε αυτήν.
 #47153  από Akatamakata
 Παρ Ιαν 28, 2011 2:30 pm
Εύγε Seven, καταπληκτικό.

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
 #47155  από FANTOMAS
 Παρ Ιαν 28, 2011 2:39 pm
Εκανα αίτηση για να συμμετέχω
 #47156  από Akatamakata
 Παρ Ιαν 28, 2011 2:45 pm
Και εγώ έκανα, αλλά δεν έχω πάρει ακόμα απάντηση.

Φίλε seven αργουν να σου στείλουν απάντηση;;;
'Η εστειλε ο Διπλονόματος και κόλλησε το συστημα.
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
 #47157  από FANTOMAS
 Παρ Ιαν 28, 2011 2:53 pm
Akatamakata έγραψε:Και εγώ έκανα, αλλά δεν έχω πάρει ακόμα απάντηση.

Φίλε seven αργουν να σου στείλουν απάντηση;;;
'Η εστειλε ο Διπλονόματος και κόλλησε το συστημα.
:-D :-D :-D :-D :-D :-D


Εσύ μικρέ πότε ήρθες , πότε έμαθες για την ΧΕΝΦΑ και έγινες τόσο υποστηρικτής δεν κατάλαβα, αλλα μπράβο σου γιατι έχεις :techie-studyingbrown: αντίληψη !!!!!
 #47158  από Στάθης
 Παρ Ιαν 28, 2011 2:55 pm
xaxa αργούνε λίγο Akatamakata κάνε υπομονή ...... εμένα την επόμενη μέρα μου στείλανε το εκκαθαριστικό....

Καλά έχω πάθει πλάκα με την πληρότητα δεδομένων, δεν χρειάζεται καν να γίνει κλινική μελέτη , το CCSVI-tracking είναι κλινική μελέτη ... Έλαβα μέρος και γενικά οι ερωτήσεις, το σχέδιο συμμετοχής είναι πολύ ξεκάθαρο και ωραίο. Τα γραφήματα πρέπει να είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα και το τι πρέπει κανείς να περιμένει από μια επέμβαση ΧΕΝΦΑ.
 #47159  από Akatamakata
 Παρ Ιαν 28, 2011 3:05 pm
FANTOMAS έγραψε: Εσύ μικρέ πότε ήρθες , πότε έμαθες για την ΧΕΝΦΑ και έγινες τόσο υποστηρικτής δεν κατάλαβα, αλλα μπράβο σου γιατι έχεις :techie-studyingbrown: αντίληψη !!!!!
Λέγοντας με μικρέ με συγκινείς συθέμελα.

Σας κατασκόπευα καιρό και διάβαζα άλλα δεν ήθελα να αποκαλυφθώ, δεν ήθελα να μπω μέσα και να φοράω την μάσκα του Guy Fawkes όπως εσύ. :eusa-dance:
 #47737  από Akatamakata
 Δευ Φεβ 07, 2011 3:32 pm
Καταπληκτικό Βιντεάκι για το tracking.

 #47749  από Στάθης
 Δευ Φεβ 07, 2011 5:51 pm
Συμφωνό απλά καταπληκτικό !! Εύγε Akatamakata εύγε !!
 #47755  από Neutralis
 Δευ Φεβ 07, 2011 6:53 pm
Έχει επικό χαρακτήρα. Μ' αρέσει.