• Επιστολή στον υπουργό υγείας

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #48117  από maria E
 Τρί Φεβ 15, 2011 11:56 pm
Ελλειψει γνωσεων δεν νομιζω να ειμαι καταλληλη για την ομαδα επιχειρηματολογιας...
Ωστοσο,αν χρειαζεστε ατομα για ηθικη συμπαρασταση(!) η για να κανουμε μπουγιο τελος παντων,πολυ ευχαριστως να ειμαι εκει :-D
 #48127  από Neutralis
 Τετ Φεβ 16, 2011 11:44 am
Εφόσον υπάρχει ήδη ένα μέλος πρόθυμο να μιλήσει, αρκούν άλλα δύο να αντιπροσωπεύσουν την ομάδα στον Πρόεδρο ή Γραμματέα του ΚΕ.Σ.Υ.

Συνοδευτικά, έστω μέχρι το κυλικείο του ΚΕ.Σ.Υ. :obscene-drinkingchug: θα ήταν καλό να παραβρεθούν άλλοι τρεις.
 #48131  από FANTOMAS
 Τετ Φεβ 16, 2011 2:35 pm
Που ακριβώς είναι αυτή η υπηρεσία και για πότε λεμε ;
 #48156  από mortal_engine
 Πέμ Φεβ 17, 2011 12:12 am
Η υπηρεσία είναι στη διεύθυνση Μακεδονίας 8 (εκεί που μας έστελναν για το εισιτήριο, αν δεν κάνω λάθος). Το πότε είναι ανοιχτό, το συντομότερο θα έλεγα.
Μέχρι στιγμής έχουμε έναν εθελοντή για κουβέντα, έναν για μπούγιο, βάζω και σένα Φαντομά στην πρώτη κατηγορία, οπότε μας μένει ένας ακόμα να κάνει παρέα στη Maria E. Αλήθεια, η Mary_d_ath τι έγινε;
 #48184  από FANTOMAS
 Πέμ Φεβ 17, 2011 2:57 pm
Εγώ (μάλλον) δεν διαθέτω την γνώση που έχετε συσσωρεύσει εσείς,(ίσως) να με βάλεις στην κατηγορία του μπούγιου....
 #48187  από petros
 Πέμ Φεβ 17, 2011 3:19 pm
ωραια μαζευτηκε η τριμελης επιτροπη απο 5 ατομα (βαμβακουλας speaking).... :teasing-neener:
 #48188  από FANTOMAS
 Πέμ Φεβ 17, 2011 4:43 pm
sou έγραψε:Παραδίδονται ιδιαίτερα μαθήματα από τον Δρ Κεράσω.

E OXI TI NA MOY ΠΕΙ Ο ΕΙΔΙΚ/ΝΟΣ ΝΕΥΡΟΛΟΓΑΚΟΣ
ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΘΕΙ.

(Ασε που έχω πληροφορίες οτι έχει και κρυφό προφιλ εδώ, οσο για το ccsviTalk μπαίνει κάθε μέρα ανελλιπώς )
 #48195  από FANTOMAS
 Πέμ Φεβ 17, 2011 6:05 pm
sou έγραψε:Να ξεστραβωθεί ο ανθυποϊατρουδίσκος που μας το παίζει και ιστορία. Μα δε ντρέπεται να γράφει στο iatronet ενώ δεν έχει καταλάβει τον Ιησού τον ίδιο; Τόσο θράσος πια;


''Σπουδάστε και εσείς κύριέ μου 6 χρόνια ιατρική και μετά να κρίνεται''
 #48260  από geor.gia
 Σάβ Φεβ 19, 2011 2:13 pm
Παιζει η περιπτωση να προωθησουμε το θεμα, ενημερωνοντας παραλληλα σε ποιο σημειο βρισκεται, σε καναλια που ειναι ας πουμε καπως αντισυμβατικά? φανταζομαι καταλαβαινετε ποια δυο εννοω.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14